Висша Лига - Армения
сряда, 14.04.2021
11:30
11:30

Ван Чаренцаван

Пюник Ереван
0 - 3
(0 - 1, 0 - 2)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Чаренцаван |
| Гост: | Ереван |
| Разстояние: | 27.7 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Градски стадион Чаренцаван |
| Капацитет: | 5 000 |
| Размер: | 110 x 70 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 11:30 (14:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.77 | 2.96 | 2.61 | 1 | 1.41 | 1.40 | |||
| 54% | 14% | 32% | 2.77 | 62% | 38% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.53 | 2.41 | 2.58 | 1.44 | 5.04 | 1.13 | ||||||
| 51% | 49% | 31% | 69% | 14% | 86% |
Последни 2 директни срещи
| 2020-11-21 | Пюник Ереван | 0 - 0 | Ван Чаренцаван |
| 2020-08-29 | Ван Чаренцаван | 1 - 0 | Пюник Ереван |
Ван Чаренцаван последни 12 срещи
| 2021-04-08 | Арарат-Армения | 2 - 3 | Ван Чаренцаван |
| 2021-04-04 | Арарат-Армения | 0 - 1 | Ван Чаренцаван |
| 2021-03-18 | Арарат-Армения | 3 - 0 | Ван Чаренцаван |
| 2021-03-12 | Ван Чаренцаван | 0 - 1 | Арарат-Армения |
| 2021-03-06 | Ван Чаренцаван | 3 - 1 | Урарту Ереван |
| 2021-03-01 | Арарат Ереван | 0 - 0 | Ван Чаренцаван |
| 2021-02-24 | Ширак Гюмри | 0 - 0 | Ван Чаренцаван |
| 2021-02-19 | Ной Ереван | 4 - 0 | Ван Чаренцаван |
| 2020-12-10 | Ван Чаренцаван | 0 - 1 | Арарат Ереван |
| 2020-12-05 | Ван Чаренцаван | 0 - 1 | Ной Ереван |
| 2020-11-30 | Алашкерт Ереван | 2 - 1 | Ван Чаренцаван |
| 2020-11-26 | Ван Чаренцаван | 3 - 1 | Ширак Гюмри |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 6 | 6 | 4 | |
| 33% | 17% | 50% | 50% | 50% | 33% |
Пюник Ереван последни 12 срещи
| 2021-04-09 | Ной Ереван | 1 - 0 | Пюник Ереван |
| 2021-03-16 | Ной Ереван | 0 - 1 | Пюник Ереван |
| 2021-03-05 | Пюник Ереван | 1 - 1 | Алашкерт Ереван |
| 2021-03-01 | Ширак Гюмри | 0 - 2 | Пюник Ереван |
| 2021-02-25 | Пюник Ереван | 0 - 0 | Урарту Ереван |
| 2021-02-21 | Арарат-Армения | 2 - 1 | Пюник Ереван |
| 2021-02-09 | Шахт. Солигорск | 0 - 1 | Пюник Ереван |
| 2020-12-12 | Пюник Ереван | 0 - 2 | Ширак Гюмри |
| 2020-12-06 | Пюник Ереван | 0 - 1 | Арарат-Армения |
| 2020-12-02 | Пюник Ереван | 1 - 1 | Лори Ванадзор |
| 2020-11-21 | Пюник Ереван | 0 - 0 | Ван Чаренцаван |
| 2020-10-31 | Пюник Ереван | 1 - 1 | Арарат Ереван |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 6 | 1 | 0 | |
| 25% | 42% | 33% | 50% | 8% | 0% |
Класиране Висша Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Арарат-Армения | 16 | +15 | 28 |
| 2 | Арарат Ереван | 15 | +13 | 28 |
| 3 | Алашкерт Ереван | 15 | +5 | 27 |
| 4 | Ной Ереван | 16 | +8 | 25 |
| 5 | Лори Ванадзор | 17 | -7 | 23 |
| 6 | Урарту Ереван | 13 | +3 | 21 |
| 7 | Ван Чаренцаван | 17 | -8 | 18 |
| 8 | Пюник Ереван | 15 | -5 | 12 |
| 9 | Ширак Гюмри | 16 | -24 | 9 |
| 10 | Гандзасар Капан | 0 | 0 | 0 |
Хронология на изиграните мачове
| Ван Чаренцаван | |
| Пюник Ереван | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Ван Чаренцаван | Пюник Ереван |
|---|---|---|---|
| 1 | Арарат-Армения | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 2 | Арарат Ереван | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 3 | Алашкерт Ереван | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 4 | Ной Ереван | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 5 | Лори Ванадзор | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 6 | Урарту Ереван | 3 - 1 | |
| 7 | Ван Чаренцаван | - | 1 - 0 |
| 8 | Пюник Ереван | 1 - 0 | - |
| 9 | Ширак Гюмри | 3 - 1 | 0 - 2 |
| 10 | Гандзасар Капан | 2 - 1* | 0 - 2* |
Класиране в шампионата
| Ван Чаренцаван | Пюник Ереван | |
| Позиция | 7 | 8 |
| Точки | 18 | 12 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 8 |
| Точки | 9 | 7 |
Форма в шампионата
| Ван Чаренцаван | Пюник Ереван | |
|
Победи Равни Загуби |
5
3 9 |
2
6 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
3
0 5 |
2
1 5 |
Голове в шампионата
| Ван Чаренцаван | Пюник Ереван | |
|
Вкарани Получени |
13
21 |
7
12 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
8
8 |
4
6 |
Обща статистика за Висша Лига
| Мачове (70) | |
| Победа за домакина | 37% |
| Равен | 27% |
| Победа за госта | 36% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (146) | |
| Средно голове на мач | 2.09 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.14 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.94 |
| Домакинът е отбелязал в | 60% |
| Гостът е отбелязал в | 61% |
| Гол/Гол | 36% |
| Над 1.5 | 59% |
| Над 2.5 | 41% |
| Над 3.5 | 16% |
Ван Чаренцаван следващи 6 срещи
| 2021-04-23 | Ширак Гюмри | - | Ван Чаренцаван |
| 2021-05-05 | Ван Чаренцаван | - | Арарат Ереван |
| 2021-05-06 | Ван Чаренцаван | - | Лори Ванадзор |
| 2021-05-11 | Урарту Ереван | - | Ван Чаренцаван |
| 2021-05-19 | Ван Чаренцаван | - | Алашкерт Ереван |
| 2021-05-28 | Ной Ереван | - | Ван Чаренцаван |
Пюник Ереван следващи 6 срещи
| 2021-04-19 | Урарту Ереван | - | Пюник Ереван |
| 2021-04-25 | Пюник Ереван | - | Арарат Ереван |
| 2021-05-04 | Лори Ванадзор | - | Пюник Ереван |
| 2021-05-06 | Алашкерт Ереван | - | Пюник Ереван |
| 2021-05-11 | Пюник Ереван | - | Арарат-Армения |
| 2021-05-15 | Пюник Ереван | - | Ной Ереван |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.77 | 2.96 | 2.61 |
| Вероятност | 54% | 14% | 32% |
| 1 @ 2.77 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.41 | 1.40 |
| Вероятност | 62% | 38% |
| 1X @ 1.41 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.53 | 2.41 | |
| Вероятност | 51% | 49% | |
| Над 1.5 @ 1.53 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.58 | 1.44 | |
| Вероятност | 31% | 69% | |
| Под 2.5 @ 1.44 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 5.04 | 1.13 | |
| Вероятност | 14% | 86% | |
| Под 3.5 @ 1.13 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.20 | 1.63 | |
| Вероятност | 32% | 68% | |
| Без @ 1.63 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-04-14 08:04. Възможни са промени към настоящия момент!
