Серия А - Бразилия

четвъртък, 02.05.2019
01:30
Васко да Гама

Васко да Гама

Атлетико MG

Атлетико MG

1 - 2
(0 - 0,  1 - 2)
Инфо
Град
Домакин: Рио де Жанейро
Гост: Бело Оризонте
Разстояние: 340.1 км
Стадион
Стадион: Сан Жануарио
Капацитет: 25 000
Размер: 110 x 75 м
Снимки: Гугъл карта
Начален час
Час: 01:30 (21:30 местно време)

Коефициенти

1 X 2 П/К 1X X2
2.80 3.00 2.70 X 1.48 1.44
34% 33% 33% 3.00 51% 49%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.36 3.00 2.25 1.61 4.00 1.22
96% 4% 90% 10% 50% 50%

Последни 12 директни срещи

2018-08-24 Атлетико MG 0 - 0 Васко да Гама
2018-04-15 Васко да Гама 2 - 1 Атлетико MG
2017-11-15 Васко да Гама 1 - 1 Атлетико MG
2017-07-23 Атлетико MG 1 - 2 Васко да Гама
2015-09-05 Васко да Гама 1 - 2 Атлетико MG
2015-05-31 Атлетико MG 3 - 0 Васко да Гама
2013-09-22 Атлетико MG 2 - 1 Васко да Гама
2013-06-06 Васко да Гама 2 - 0 Атлетико MG
2012-11-11 Васко да Гама 1 - 1 Атлетико MG
2012-08-12 Атлетико MG 1 - 0 Васко да Гама
2011-10-16 Васко да Гама 2 - 0 Атлетико MG
2011-07-24 Атлетико MG 1 - 2 Васко да Гама
П Р З +1.5 +2.5 +3.5
5 3 4 10 6 0
42% 25% 33% 83% 50% 0%

Васко да Гама последни 12 срещи

2019-04-28 Атлетико PR 4 - 1 Васко да Гама
2019-04-24 Васко да Гама 2 - 1 Сантос SP
2019-04-21 Фламенго RJ 2 - 0 Васко да Гама
2019-04-17 Сантос SP 2 - 0 Васко да Гама
2019-04-14 Васко да Гама 0 - 2 Фламенго RJ
2019-04-11 Авай SC 0 - 1 Васко да Гама
2019-04-07 Васко да Гама 2 - 1 Бангу RJ
2019-03-31 Васко да Гама 1 - 1 Фламенго RJ
2019-03-29 Бангу RJ 0 - 1 Васко да Гама
2019-03-23 Васко да Гама 1 - 2 Бангу RJ
2019-03-21 Резенде RJ 0 - 2 Васко да Гама
2019-03-15 Васко да Гама 3 - 2 Авай SC
П Р З +1.5 +2.5 +3.5
6 1 5 10 5 2
50% 8% 42% 83% 42% 17%

Атлетико MG последни 12 срещи

2019-04-27 Атлетико MG 2 - 1 Авай SC
2019-04-24 Атлетико MG 0 - 1 Насионал М.
2019-04-20 Атлетико MG 1 - 1 Крузейро MG
2019-04-14 Крузейро MG 2 - 1 Атлетико MG
2019-04-10 Серо Портеньо 4 - 1 Атлетико MG
2019-04-07 Атлетико MG 5 - 0 Боа MG
2019-04-03 Атлетико MG 3 - 2 Замора Баринас
2019-03-30 Боа MG 0 - 0 Атлетико MG
2019-03-17 Атлетико MG 3 - 2 Америка MG
2019-03-13 Насионал М. 1 - 0 Атлетико MG
2019-03-06 Атлетико MG 0 - 1 Серо Портеньо
2019-02-28 Атлетико MG 0 - 0 Дефенсор Сп.
П Р З +1.5 +2.5 +3.5
4 3 5 7 6 4
33% 25% 42% 58% 50% 33%

Класиране Серия А

№ Отбор М П Р З Вк Пл ГР Т
1 Палмейрас SP 2 1 1 0 5 1 +4 4
2 Сеара CE 1 1 0 0 4 0 +4 3
3 Атлетико PR 1 1 0 0 4 1 +3 3
4 Сао Пауло SP 1 1 0 0 2 0 +2 3
5 Фламенго RJ 2 1 0 1 4 3 +1 3
6 Баия BA 1 1 0 0 3 2 +1 3
7 Атлетико MG 1 1 0 0 2 1 +1 3
7 Сантос SP 1 1 0 0 2 1 +1 3
7 Чапекоензе SC 2 1 0 1 2 1 +1 3
10 Гояс GO 1 1 0 0 1 0 +1 3
11 Коринтианс SP 2 1 0 1 3 3 0 3
12 Интернасионал 2 1 0 1 2 3 -1 3
13 СС Алагоано 2 0 1 1 1 5 -4 1
14 Авай SC 1 0 0 1 1 2 -1 0
14 Гремио RS 1 0 0 1 1 2 -1 0
16 Флуминензе RJ 1 0 0 1 0 1 -1 0
17 Крузейро MG 1 0 0 1 1 3 -2 0
18 Ботафого RJ 1 0 0 1 0 2 -2 0
19 Васко да Гама 1 0 0 1 1 4 -3 0
20 Форталеса CE 1 0 0 1 0 4 -4 0

Хронология на изиграните мачове

Васко да Гама  
Атлетико MG  
Домакин  
Гост  

Класиране в шампионата

  Васко да Гама Атлетико MG
Позиция 19 7
Точки 0 3
  Домакин Гост
Позиция 14 14
Точки 0 0

Форма в шампионата

  Васко да Гама Атлетико MG
Победи
Равни
Загуби
0  
0  
1  
1  
0  
0  
  Домакин Гост
Победи
Равни
Загуби
0  
0  
0  
0  
0  
0  

Голове в шампионата

  Васко да Гама Атлетико MG
Вкарани
Получени
1   
4     
2   
1   
  Домакин Гост
Вкарани
Получени
0   
0   
0   
0   

Обща статистика за Серия А

Мачове   (13)
Победа за домакина 77%
Равен 8%
Победа за госта 15%
Изиграни мачове 100%
Голове   (39)
Средно голове на мач 3.00
Домакинът е отбелязал средно 2.23
Гостът е отбелязал средно 0.77
Домакинът е отбелязал в 92%
Гостът е отбелязал в 62%
Гол/Гол 54%
Над 1.5 85%
Над 2.5 62%
Над 3.5 38%

Васко да Гама следващи 6 срещи

2019-05-04 Васко да Гама - Коринтианс SP
2019-05-12 Сантос SP - Васко да Гама
2019-05-19 Васко да Гама - Авай SC
2019-05-26 Форталеса CE - Васко да Гама
2019-06-02 Ботафого RJ - Васко да Гама
2019-06-08 Васко да Гама - Интернасионал

Атлетико MG следващи 6 срещи

2019-05-05 Сеара CE - Атлетико MG
2019-05-07 Замора Баринас - Атлетико MG
2019-05-12 Атлетико MG - Палмейрас SP
2019-05-15 Атлетико MG - Сантос SP
2019-05-18 Атлетико MG - Фламенго RJ
2019-05-22 Унион Ла Калера - Атлетико MG

Коефициенти и Вероятности

Стандартно 1X2 1 X 2
Коефициенти 2.80 3.00 2.70
Вероятност 34% 33% 33%
X @ 3.00
Двоен Шанс 1X X2
Коефициенти 1.48 1.44
Вероятност 51% 49%
1X @ 1.48
Под/Над 1.5 Над Под
Коефициенти   1.36 3.00
Вероятност   96% 4%
Над 1.5 @ 1.36
Под/Над 2.5 Над Под
Коефициенти   2.25 1.61
Вероятност   90% 10%
Над 2.5 @ 2.25
Под/Над 3.5 Над Под
Коефициенти   4.00 1.22
Вероятност   50% 50%
Под 3.5 @ 1.22
Гол/Гол Г/Г Без
Коефициенти   1.90 1.90
Вероятност   83% 17%
Г/Г @ 1.90

*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2019-05-02 00:06. Възможни са промени към настоящия момент!

Get it on Google Play