Серия А - Бразилия
петък, 26.02.2021
00:30
00:30

Васко да Гама

Гояс GO
3 - 2
(1 - 2, 2 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Рио де Жанейро |
| Гост: | Гояния |
| Разстояние: | 937.3 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Сан Жануарио |
| Капацитет: | 25 000 |
| Размер: | 110 x 75 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 00:30 (21:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.55 | 4.00 | 6.00 | 12 | 1.12 | 2.37 | |||
| 37% | 29% | 34% | 1.22 | 52% | 48% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 2.00 | 1.80 | 3.40 | 1.30 | ||||||
| 73% | 27% | 48% | 52% | 20% | 80% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-11-01 | Гояс GO | 1 - 1 | Васко да Гама |
| 2020-08-27 | Гояс GO | 1 - 2 | Васко да Гама |
| 2020-03-13 | Васко да Гама | 0 - 1 | Гояс GO |
| 2019-11-18 | Васко да Гама | 1 - 1 | Гояс GO |
| 2019-08-11 | Гояс GO | 0 - 1 | Васко да Гама |
| 2016-09-14 | Гояс GO | 1 - 1 | Васко да Гама |
| 2016-06-04 | Васко да Гама | 1 - 0 | Гояс GO |
| 2015-08-22 | Гояс GO | 3 - 0 | Васко да Гама |
| 2015-05-10 | Васко да Гама | 0 - 0 | Гояс GO |
| 2013-10-25 | Васко да Гама | 3 - 2 | Гояс GO |
| 2013-10-17 | Васко да Гама | 0 - 2 | Гояс GO |
| 2013-09-26 | Гояс GO | 2 - 1 | Васко да Гама |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 8 | 4 | 1 | |
| 33% | 33% | 33% | 67% | 33% | 8% |
Васко да Гама последни 12 срещи
| 2021-02-21 | Коринтианс SP | 0 - 0 | Васко да Гама |
| 2021-02-14 | Васко да Гама | 0 - 2 | Интернасионал |
| 2021-02-10 | Форталеса CE | 3 - 0 | Васко да Гама |
| 2021-02-05 | Фламенго RJ | 2 - 0 | Васко да Гама |
| 2021-01-31 | Васко да Гама | 0 - 0 | Баия BA |
| 2021-01-26 | Палмейрас SP | 1 - 1 | Васко да Гама |
| 2021-01-24 | Васко да Гама | 3 - 2 | Атлетико MG |
| 2021-01-21 | Брагантино SP | 4 - 1 | Васко да Гама |
| 2021-01-17 | Васко да Гама | 0 - 1 | Коритиба PR |
| 2021-01-10 | Васко да Гама | 3 - 0 | Ботафого RJ |
| 2021-01-08 | Атлетико GO | 0 - 0 | Васко да Гама |
| 2020-12-27 | Атлетико PR | 3 - 0 | Васко да Гама |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 8 | 5 | 2 | |
| 17% | 33% | 50% | 67% | 42% | 17% |
Гояс GO последни 12 срещи
| 2021-02-21 | Гояс GO | 0 - 0 | Брагантино SP |
| 2021-02-13 | Гояс GO | 2 - 0 | Ботафого RJ |
| 2021-02-06 | Баия BA | 3 - 3 | Гояс GO |
| 2021-02-04 | Гояс GO | 1 - 0 | Атлетико MG |
| 2021-01-31 | Флуминензе RJ | 3 - 0 | Гояс GO |
| 2021-01-24 | Сантос SP | 3 - 4 | Гояс GO |
| 2021-01-21 | Гояс GO | 0 - 4 | Сеара CE |
| 2021-01-18 | Гояс GO | 0 - 3 | Фламенго RJ |
| 2021-01-14 | Гояс GO | 0 - 1 | Атлетико GO |
| 2021-01-10 | Интернасионал | 1 - 0 | Гояс GO |
| 2021-01-06 | Коритиба PR | 1 - 2 | Гояс GO |
| 2020-12-26 | Гояс GO | 1 - 0 | Спорт Ресифе PE |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 7 | 6 | 3 | |
| 42% | 17% | 42% | 58% | 50% | 25% |
Класиране Серия А
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Фламенго RJ | 37 | +21 | 71 |
| 2 | Интернасионал | 37 | +26 | 69 |
| 3 | Атлетико MG | 37 | +17 | 65 |
| 4 | Сао Пауло SP | 37 | +17 | 63 |
| 5 | Флуминензе RJ | 37 | +11 | 61 |
| 6 | Гремио RS | 37 | +14 | 59 |
| 7 | Палмейрас SP | 37 | +16 | 58 |
| 8 | Сантос SP | 37 | +3 | 54 |
| 9 | Брагантино SP | 37 | +9 | 50 |
| 10 | Коринтианс SP | 37 | 0 | 50 |
| 11 | Атлетико PR | 37 | 0 | 50 |
| 12 | Сеара CE | 37 | +2 | 49 |
| 13 | Атлетико GO | 37 | -7 | 47 |
| 14 | Спорт Ресифе PE | 37 | -17 | 42 |
| 15 | Форталеса CE | 37 | -8 | 41 |
| 16 | Баия BA | 37 | -13 | 41 |
| 17 | Васко да Гама | 37 | -20 | 38 |
| 18 | Гояс GO | 37 | -21 | 37 |
| 19 | Коритиба PR | 37 | -21 | 31 |
| 20 | Ботафого RJ | 37 | -29 | 27 |
Хронология на изиграните мачове
| Васко да Гама | |
| Гояс GO | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Васко да Гама | Гояс GO |
|---|---|---|---|
| 1 | Фламенго RJ | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 2 | Интернасионал | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 3 | Атлетико MG | 3 - 2 | 3 - 0 |
| 4 | Сао Пауло SP | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 5 | Флуминензе RJ | 1 - 1 | 3 - 0 |
| 6 | Гремио RS | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 7 | Палмейрас SP | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 8 | Сантос SP | 1 - 0 | 3 - 4 |
| 9 | Брагантино SP | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 10 | Коринтианс SP | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 11 | Атлетико PR | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 12 | Сеара CE | 1 - 4 | 2 - 2 |
| 13 | Атлетико GO | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 14 | Спорт Ресифе PE | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 15 | Форталеса CE | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 16 | Баия BA | 0 - 0 | 3 - 3 |
| 17 | Васко да Гама | - | |
| 18 | Гояс GO | - | |
| 19 | Коритиба PR | 0 - 1 | 1 - 2 |
| 20 | Ботафого RJ | 3 - 0 | 0 - 0 |
Класиране в шампионата
| Васко да Гама | Гояс GO | |
| Позиция | 17 | 18 |
| Точки | 38 | 37 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 16 | 17 |
| Точки | 23 | 14 |
Форма в шампионата
| Васко да Гама | Гояс GO | |
|
Победи Равни Загуби |
9
11 17 |
9
10 18 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
6
5 7 |
3
5 10 |
Голове в шампионата
| Васко да Гама | Гояс GO | |
|
Вкарани Получени |
34
54 |
39
60 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
18
19 |
20
32 |
Обща статистика за Серия А
| Мачове (370) | |
| Победа за домакина | 44% |
| Равен | 29% |
| Победа за госта | 27% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (920) | |
| Средно голове на мач | 2.49 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.40 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.09 |
| Домакинът е отбелязал в | 77% |
| Гостът е отбелязал в | 68% |
| Гол/Гол | 53% |
| Над 1.5 | 74% |
| Над 2.5 | 46% |
| Над 3.5 | 20% |
Васко да Гама следващи 6 срещи
| 2021-03-07 | Волта Редонда | - | Васко да Гама |
| 2021-03-18 | Калдензе MG | - | Васко да Гама |
| 2021-03-21 | Васко да Гама | - | Ботафого RJ |
| 2021-03-24 | Васко да Гама | - | Макае RJ |
| 2021-03-27 | Васко да Гама | - | Мадурейра RJ |
| 2021-03-31 | Флуминензе RJ | - | Васко да Гама |
Гояс GO следващи 6 срещи
| 2021-03-07 | Гояс GO | - | Вила Нова GO |
| 2021-03-12 | Боавища RJ | - | Гояс GO |
| 2021-04-11 | Вила Нова GO | - | Гояс GO |
| 2021-04-25 | Гояс GO | - | Атлетико GO |
| 2021-05-02 | Атлетико GO | - | Гояс GO |
| 2021-06-01 | Сампайо Кореа | - | Гояс GO |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.55 | 4.00 | 6.00 |
| Вероятност | 37% | 29% | 34% |
| 12 @ 1.22 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.12 | 2.37 |
| Вероятност | 52% | 48% |
| 1X @ 1.12 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.30 | 3.40 | |
| Вероятност | 73% | 27% | |
| Над 1.5 @ 1.30 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.80 | |
| Вероятност | 48% | 52% | |
| Под 2.5 @ 1.80 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.40 | 1.30 | |
| Вероятност | 20% | 80% | |
| Под 3.5 @ 1.30 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.75 | |
| Вероятност | 49% | 51% | |
| Без @ 1.75 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-02-25 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
