Купа на Дания
четвъртък, 20.10.2022
17:00
0 - 2
(0 - 2, 0 - 0)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Хьоринг |
| Гост: |
Рандерс |
| Разстояние: |
111.0 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Хьоринг
|
| Капацитет: |
7 500 (350) |
| Размер: |
102 x 65 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
17:00 (18:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 4.33 |
4.00 |
1.72 |
2 |
|
|
|
2.00 |
1.20 |
| 28% |
31% |
41% |
1.72 |
|
|
|
29% |
71% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.20 |
4.33 |
|
|
|
1.65 |
2.20 |
|
|
|
2.62 |
1.44 |
| 78% |
22% |
|
|
|
57% |
43% |
|
|
|
37% |
63% |
Последни 12 директни срещи
|
2022-07-04 |
Рандерс
|
5 - 1 |
Вендсисел
|
|
2020-05-22 |
Рандерс
|
2 - 1 |
Вендсисел
|
|
2020-01-22 |
Рандерс
|
4 - 3 |
Вендсисел
|
|
2019-04-26 |
Вендсисел
|
0 - 0 |
Рандерс
|
|
2019-04-06 |
Рандерс
|
1 - 1 |
Вендсисел
|
|
2018-12-09 |
Вендсисел
|
0 - 1 |
Рандерс
|
|
2018-09-22 |
Рандерс
|
2 - 0 |
Вендсисел
|
|
2017-02-02 |
Вендсисел
|
3 - 2 |
Рандерс
|
|
2016-02-20 |
Рандерс
|
3 - 0 |
Вендсисел
|
|
2013-01-25 |
Рандерс
|
5 - 2 |
Вендсисел
|
|
2012-05-25 |
Вендсисел
|
0 - 2 |
Рандерс
|
|
2011-10-16 |
Рандерс
|
1 - 0 |
Вендсисел
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
2 |
9 |
|
9 |
6 |
4 |
| 8% |
17% |
75% |
|
75% |
50% |
33% |
Вендсисел последни 12 срещи
|
2022-10-13 |
Вендсисел
|
2 - 1 |
Фредериция
|
|
2022-10-08 |
Хилерьод
|
2 - 0 |
Вендсисел
|
|
2022-10-01 |
Вендсисел
|
4 - 1 |
Хелзингор
|
|
2022-09-19 |
Сьондерийске
|
2 - 2 |
Вендсисел
|
|
2022-09-11 |
Вендсисел
|
2 - 0 |
Вейле
|
|
2022-09-04 |
Нествед
|
3 - 0 |
Вендсисел
|
|
2022-08-28 |
Вендсисел
|
1 - 1 |
Хвидовре
|
|
2022-08-21 |
Фредериция
|
2 - 0 |
Вендсисел
|
|
2022-08-16 |
Вендсисел
|
1 - 0 |
Хобро
|
|
2022-08-13 |
Нюкьобинг
|
1 - 3 |
Вендсисел
|
|
2022-08-06 |
Вендсисел
|
1 - 2 |
Фремад Амагер
|
|
2022-07-31 |
Кьоге
|
1 - 2 |
Вендсисел
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
11 |
7 |
3 |
| 50% |
17% |
33% |
|
92% |
58% |
25% |
Рандерс последни 12 срещи
|
2022-10-17 |
Силкеборг
|
3 - 3 |
Рандерс
|
|
2022-10-09 |
Рандерс
|
2 - 3 |
Брьондби
|
|
2022-10-03 |
Нордселанд
|
3 - 1 |
Рандерс
|
|
2022-09-18 |
Рандерс
|
3 - 2 |
Силкеборг
|
|
2022-09-11 |
Брьондби
|
2 - 2 |
Рандерс
|
|
2022-09-04 |
Лингби
|
0 - 2 |
Рандерс
|
|
2022-08-28 |
Рандерс
|
1 - 0 |
Олборг
|
|
2022-08-21 |
Рандерс
|
1 - 0 |
Виборг
|
|
2022-08-12 |
Копенхаген
|
1 - 3 |
Рандерс
|
|
2022-08-05 |
Рандерс
|
1 - 0 |
Хорсенс
|
|
2022-07-31 |
Орхус
|
0 - 0 |
Рандерс
|
|
2022-07-24 |
Рандерс
|
2 - 2 |
Одензе
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
4 |
2 |
|
8 |
7 |
7 |
| 50% |
33% |
17% |
|
67% |
58% |
58% |
Класиране Вендсисел
Няма данни в системата
Класиране Суперлига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Нордселанд |
13 |
7 |
4 |
2 |
20 |
12 |
+8 |
25 |
| 2 |
Рандерс |
13 |
6 |
5 |
2 |
22 |
17 |
+5 |
23 |
| 3 |
Виборг |
13 |
6 |
4 |
3 |
17 |
13 |
+4 |
22 |
| 4 |
Силкеборг |
13 |
6 |
3 |
4 |
22 |
17 |
+5 |
21 |
| 5 |
Мидтиланд |
13 |
5 |
5 |
3 |
22 |
19 |
+3 |
20 |
| 6 |
Орхус |
13 |
5 |
2 |
6 |
15 |
13 |
+2 |
17 |
| 7 |
Копенхаген |
13 |
5 |
2 |
6 |
20 |
19 |
+1 |
17 |
| 8 |
Брьондби |
13 |
4 |
4 |
5 |
17 |
21 |
-4 |
16 |
| 9 |
Одензе |
13 |
4 |
4 |
5 |
14 |
19 |
-5 |
16 |
| 10 |
Хорсенс |
13 |
4 |
3 |
6 |
11 |
14 |
-3 |
15 |
| 11 |
Олборг |
13 |
3 |
5 |
5 |
12 |
15 |
-3 |
14 |
| 12 |
Лингби |
13 |
0 |
5 |
8 |
12 |
25 |
-13 |
5 |
Вендсисел следващи 6 срещи
|
2022-10-23 |
Вендсисел
|
- |
Кьоге
|
|
2022-10-28 |
Хелзингор
|
- |
Вендсисел
|
|
2022-11-05 |
Вендсисел
|
- |
Нюкьобинг
|
|
2022-11-12 |
Фремад Амагер
|
- |
Вендсисел
|
|
2023-01-13 |
Виборг
|
- |
Вендсисел
|
|
2023-01-21 |
Силкеборг
|
- |
Вендсисел
|
Рандерс следващи 6 срещи
|
2022-10-23 |
Рандерс
|
- |
Нордселанд
|
|
2022-10-29 |
Рандерс
|
- |
Копенхаген
|
|
2022-11-04 |
Хорсенс
|
- |
Рандерс
|
|
2022-11-09 |
Рандерс
|
- |
Силкеборг
|
|
2022-11-13 |
Рандерс
|
- |
Мидтиланд
|
|
2022-11-17 |
Рандерс
|
- |
Малмьо
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
4.33 |
4.00 |
1.72 |
| Вероятност |
28% |
31% |
41% |
|
2 @ 1.72 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
2.00 |
1.20 |
| Вероятност |
29% |
71% |
|
X2 @ 1.20 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.20 |
4.33 |
| Вероятност |
|
78% |
22% |
|
Над 1.5 @ 1.20 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.65 |
2.20 |
| Вероятност |
|
57% |
43% |
|
Над 2.5 @ 1.65 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.62 |
1.44 |
| Вероятност |
|
37% |
63% |
|
Под 3.5 @ 1.44 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.66 |
2.10 |
| Вероятност |
|
57% |
43% |
|
Г/Г @ 1.66 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-20 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!