Джей Лига 2 - Япония
неделя, 27.06.2021
10:00
10:00

Вентфорет Кофу

Теспа Гунма
6 - 2
(4 - 0, 2 - 2)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Кофу |
| Гост: | Маебаши |
| Разстояние: | 91.7 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Яманаши Туо Банк |
| Капацитет: | 17 000 |
| Размер: | 106 x 69 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 10:00 (18:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.66 | 3.50 | 4.75 | 1 | 1.16 | 2.00 | |||
| 50% | 34% | 16% | 1.66 | 75% | 25% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.07 | 1.72 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 63% | 37% | 37% | 63% | 18% | 82% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-10-21 | Теспа Гунма | 1 - 0 | Вентфорет Кофу |
| 2020-09-02 | Вентфорет Кофу | 1 - 0 | Теспа Гунма |
| 2012-08-05 | Теспа Гунма | 1 - 2 | Вентфорет Кофу |
| 2012-05-20 | Вентфорет Кофу | 2 - 0 | Теспа Гунма |
| 2010-11-20 | Вентфорет Кофу | 2 - 4 | Теспа Гунма |
| 2010-05-15 | Теспа Гунма | 1 - 4 | Вентфорет Кофу |
| 2009-09-20 | Теспа Гунма | 1 - 0 | Вентфорет Кофу |
| 2009-07-12 | Теспа Гунма | 1 - 2 | Вентфорет Кофу |
| 2009-04-11 | Вентфорет Кофу | 1 - 0 | Теспа Гунма |
| 2008-09-14 | Вентфорет Кофу | 2 - 2 | Теспа Гунма |
| 2008-06-08 | Вентфорет Кофу | 1 - 2 | Теспа Гунма |
| 2008-05-03 | Теспа Гунма | 0 - 0 | Вентфорет Кофу |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 7 | 6 | 3 | |
| 50% | 17% | 33% | 58% | 50% | 25% |
Вентфорет Кофу последни 12 срещи
| 2021-06-19 | Вентфорет Кофу | 2 - 2 | Ренофа Ямагучи |
| 2021-06-13 | Джубило Ивата | 1 - 0 | Вентфорет Кофу |
| 2021-06-05 | Вентфорет Кофу | 2 - 2 | Алб. Ниигата |
| 2021-05-30 | Киото Санга | 0 - 0 | Вентфорет Кофу |
| 2021-05-23 | Мито Холихок | 0 - 1 | Вентфорет Кофу |
| 2021-05-15 | Вентфорет Кофу | 1 - 0 | Блаублиц Акита |
| 2021-05-09 | Вентфорет Кофу | 2 - 0 | Токио Верди |
| 2021-05-05 | Монтедио Ямагата | 2 - 2 | Вентфорет Кофу |
| 2021-05-01 | Вентфорет Кофу | 2 - 0 | Зв. Канадзава |
| 2021-04-25 | Рюкю | 1 - 0 | Вентфорет Кофу |
| 2021-04-21 | Вентфорет Кофу | 2 - 0 | Сагамихара |
| 2021-04-17 | Мацумото Ямага | 3 - 3 | Вентфорет Кофу |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 7 | 4 | 4 | |
| 42% | 42% | 17% | 58% | 33% | 33% |
Теспа Гунма последни 12 срещи
| 2021-06-20 | Теспа Гунма | 0 - 1 | Мачида Зелвия |
| 2021-06-13 | Киото Санга | 2 - 2 | Теспа Гунма |
| 2021-06-09 | Мито Холихок | 0 - 3 | Теспа Гунма |
| 2021-06-04 | Теспа Гунма | 2 - 1 | Мито Холихок |
| 2021-05-29 | Теспа Гунма | 0 - 0 | Точиги СК |
| 2021-05-23 | Зв. Канадзава | 1 - 1 | Теспа Гунма |
| 2021-05-15 | Джубило Ивата | 1 - 0 | Теспа Гунма |
| 2021-05-09 | Теспа Гунма | 1 - 1 | Омия Ардижа |
| 2021-05-05 | Токио Верди | 3 - 1 | Теспа Гунма |
| 2021-05-01 | Теспа Гунма | 1 - 2 | Монтедио Ямагата |
| 2021-04-25 | Мацумото Ямага | 1 - 0 | Теспа Гунма |
| 2021-04-21 | Теспа Гунма | 1 - 0 | Фагиано Окаяма |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 7 | 5 | 2 | |
| 25% | 33% | 42% | 58% | 42% | 17% |
Класиране Джей Лига 2
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Киото Санга | 20 | +19 | 44 |
| 2 | Джубило Ивата | 20 | +13 | 44 |
| 3 | Алб. Ниигата | 20 | +22 | 41 |
| 4 | Рюкю | 20 | +16 | 40 |
| 5 | Монтедио Ямагата | 20 | +8 | 33 |
| 6 | В-Варен Нагазаки | 20 | +1 | 33 |
| 7 | Токио Верди | 20 | -2 | 33 |
| 8 | Вентфорет Кофу | 19 | +8 | 31 |
| 9 | Мачида Зелвия | 19 | +7 | 31 |
| 10 | Мито Холихок | 20 | +6 | 26 |
| 11 | Фагиано Окаяма | 20 | 0 | 25 |
| 12 | Джеф Юнайтед | 20 | -1 | 25 |
| 13 | Блаублиц Акита | 20 | -2 | 25 |
| 14 | Зв. Канадзава | 20 | -3 | 25 |
| 15 | Ренофа Ямагучи | 19 | -7 | 21 |
| 16 | Точиги СК | 20 | -5 | 20 |
| 17 | Мацумото Ямага | 20 | -18 | 19 |
| 18 | Ехиме ФК | 19 | -11 | 18 |
| 19 | Гираванц К. | 20 | -15 | 18 |
| 20 | Теспа Гунма | 19 | -10 | 17 |
| 21 | Омия Ардижа | 19 | -8 | 13 |
| 22 | Сагамихара | 20 | -18 | 12 |
Хронология на изиграните мачове
| Вентфорет Кофу | |
| Теспа Гунма | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Вентфорет Кофу | Теспа Гунма |
|---|---|---|---|
| 1 | Киото Санга | 2 - 2 | |
| 2 | Джубило Ивата | 1 - 0 | |
| 3 | Алб. Ниигата | 2 - 2 | 3 - 1 |
| 4 | Рюкю | ||
| 5 | Монтедио Ямагата | ||
| 6 | В-Варен Нагазаки | ||
| 7 | Токио Верди | 2 - 0 | 3 - 1 |
| 8 | Вентфорет Кофу | - | |
| 9 | Мачида Зелвия | 0 - 1 | |
| 10 | Мито Холихок | ||
| 11 | Фагиано Окаяма | ||
| 12 | Джеф Юнайтед | ||
| 13 | Блаублиц Акита | 1 - 0 | |
| 14 | Зв. Канадзава | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 15 | Ренофа Ямагучи | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 16 | Точиги СК | 2 - 1 | |
| 17 | Мацумото Ямага | 1 - 0 | |
| 18 | Ехиме ФК | 1 - 2 | |
| 19 | Гираванц К. | 1 - 1 | |
| 20 | Теспа Гунма | - | |
| 21 | Омия Ардижа | ||
| 22 | Сагамихара | 2 - 0 | 0 - 0 |
Класиране в шампионата
| Вентфорет Кофу | Теспа Гунма | |
| Позиция | 8 | 20 |
| Точки | 31 | 17 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 20 |
| Точки | 18 | 6 |
Форма в шампионата
| Вентфорет Кофу | Теспа Гунма | |
|
Победи Равни Загуби |
8
7 4 |
4
5 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
5
3 1 |
1
3 5 |
Голове в шампионата
| Вентфорет Кофу | Теспа Гунма | |
|
Вкарани Получени |
25
17 |
15
25 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
14
7 |
7
13 |
Обща статистика за Джей Лига 2
| Мачове (217) | |
| Победа за домакина | 35% |
| Равен | 26% |
| Победа за госта | 38% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (493) | |
| Средно голове на мач | 2.27 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.16 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.12 |
| Домакинът е отбелязал в | 64% |
| Гостът е отбелязал в | 69% |
| Гол/Гол | 44% |
| Над 1.5 | 65% |
| Над 2.5 | 39% |
| Над 3.5 | 20% |
Вентфорет Кофу следващи 6 срещи
| 2021-07-03 | Фагиано Окаяма | - | Вентфорет Кофу |
| 2021-07-11 | Вентфорет Кофу | - | Ехиме ФК |
| 2021-07-17 | Точиги СК | - | Вентфорет Кофу |
| 2021-08-09 | Вентфорет Кофу | - | Джубило Ивата |
| 2021-08-14 | Сагамихара | - | Вентфорет Кофу |
| 2021-08-21 | Вентфорет Кофу | - | Джеф Юнайтед |
Теспа Гунма следващи 6 срещи
| 2021-07-03 | Джеф Юнайтед | - | Теспа Гунма |
| 2021-07-11 | Теспа Гунма | - | Токио Верди |
| 2021-07-18 | Фагиано Окаяма | - | Теспа Гунма |
| 2021-08-09 | Теспа Гунма | - | Ехиме ФК |
| 2021-08-14 | Точиги СК | - | Теспа Гунма |
| 2021-08-18 | Теспа Гунма | - | Оита Тринита |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.66 | 3.50 | 4.75 |
| Вероятност | 50% | 34% | 16% |
| 1 @ 1.66 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.16 | 2.00 |
| Вероятност | 75% | 25% |
| 1X @ 1.16 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 3.00 | |
| Вероятност | 63% | 37% | |
| Над 1.5 @ 1.36 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.07 | 1.72 | |
| Вероятност | 37% | 63% | |
| Под 2.5 @ 1.72 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.00 | 1.22 | |
| Вероятност | 18% | 82% | |
| Под 3.5 @ 1.22 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 1.66 | |
| Вероятност | 46% | 54% | |
| Без @ 1.66 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-06-27 08:00. Възможни са промени към настоящия момент!
