Трета Лига - Германия
събота, 30.01.2021
13:00
13:00

Ферл

Мепен
3 - 1
(0 - 0, 3 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Ферл |
| Гост: | Мепен |
| Разстояние: | 122.2 км |
| Начален час | |
| Час: | 13:00 (14:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.90 | 3.60 | 3.80 | 1X | 1.25 | 1.80 | |||
| 45% | 30% | 25% | 1.25 | 64% | 36% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.75 | 2.05 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 80% | 20% | 52% | 48% | 28% | 72% |
Последни 1 директни срещи
| 2020-10-03 | Мепен | 1 - 2 | Ферл |
Ферл последни 12 срещи
| 2021-01-23 | Ферл | 2 - 2 | Веен Висбаден |
| 2021-01-19 | Ферл | 1 - 1 | Цвикау |
| 2021-01-16 | Ферл | 1 - 1 | Кайзерслаутерн |
| 2021-01-12 | Унтерхахинг | 3 - 4 | Ферл |
| 2021-01-08 | Валдхоф Манхайм | 2 - 2 | Ферл |
| 2020-12-20 | Ферл | 0 - 1 | Тюркгюджю Мюнхен |
| 2020-12-15 | Динамо Дрезден | 4 - 1 | Ферл |
| 2020-12-12 | Ферл | 1 - 1 | Виктория Кьолн |
| 2020-12-06 | Ферл | 4 - 2 | Халешер |
| 2020-11-27 | Юрдинген 05 | 1 - 2 | Ферл |
| 2020-11-24 | Ферл | 1 - 1 | Мюнхен 1860 |
| 2020-11-20 | Дуисбург | 0 - 4 | Ферл |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 6 | 2 | 11 | 7 | 6 | |
| 33% | 50% | 17% | 92% | 58% | 50% |
Мепен последни 12 срещи
| 2021-01-24 | Мюнхен 1860 | 1 - 1 | Мепен |
| 2021-01-17 | Дуисбург | 1 - 0 | Мепен |
| 2021-01-12 | Байерн М. II | 2 - 0 | Мепен |
| 2021-01-09 | Мепен | 1 - 0 | Саарбрюкен |
| 2020-12-23 | Мепен | 1 - 4 | Тюркгюджю Мюнхен |
| 2020-12-19 | ВФБ Любек | 0 - 2 | Мепен |
| 2020-12-16 | Мепен | 1 - 2 | Цвикау |
| 2020-12-13 | Ханза Рощок | 0 - 2 | Мепен |
| 2020-12-08 | Мепен | 2 - 0 | Валдхоф Манхайм |
| 2020-12-04 | Магдебург | 0 - 0 | Мепен |
| 2020-11-30 | Мепен | 2 - 0 | Инголщат |
| 2020-11-24 | Веен Висбаден | 1 - 0 | Мепен |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 8 | 2 | 1 | |
| 42% | 17% | 42% | 67% | 17% | 8% |
Класиране Трета Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Динамо Дрезден | 20 | +14 | 38 |
| 2 | Мюнхен 1860 | 21 | +22 | 37 |
| 3 | Ханза Рощок | 20 | +10 | 35 |
| 4 | Инголщат | 20 | +6 | 35 |
| 5 | Тюркгюджю Мюнхен | 21 | +5 | 33 |
| 6 | Ферл | 20 | +8 | 31 |
| 7 | Саарбрюкен | 20 | +4 | 30 |
| 8 | Валдхоф Манхайм | 21 | 0 | 30 |
| 9 | Халешер | 21 | -6 | 30 |
| 10 | Веен Висбаден | 20 | +3 | 29 |
| 11 | Цвикау | 19 | -2 | 25 |
| 12 | Байерн М. II | 19 | 0 | 24 |
| 13 | Виктория Кьолн | 21 | -10 | 24 |
| 14 | Мепен | 20 | -7 | 23 |
| 15 | Юрдинген 05 | 19 | -3 | 21 |
| 16 | Кайзерслаутерн | 21 | -7 | 21 |
| 17 | Унтерхахинг | 21 | -8 | 21 |
| 18 | Магдебург | 21 | -10 | 21 |
| 19 | ВФБ Любек | 20 | -6 | 20 |
| 20 | Дуисбург | 21 | -13 | 18 |
Хронология на изиграните мачове
| Ферл | |
| Мепен | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Ферл | Мепен |
|---|---|---|---|
| 1 | Динамо Дрезден | 3 - 0 | |
| 2 | Мюнхен 1860 | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 3 | Ханза Рощок | 2 - 3 | 0 - 2 |
| 4 | Инголщат | ||
| 5 | Тюркгюджю Мюнхен | 0 - 1 | |
| 6 | Ферл | - | |
| 7 | Саарбрюкен | ||
| 8 | Валдхоф Манхайм | ||
| 9 | Халешер | 4 - 2 | 4 - 1 |
| 10 | Веен Висбаден | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 11 | Цвикау | 1 - 1 | |
| 12 | Байерн М. II | 3 - 0 | 2 - 0 |
| 13 | Виктория Кьолн | 1 - 1 | |
| 14 | Мепен | - | |
| 15 | Юрдинген 05 | 0 - 2 | |
| 16 | Кайзерслаутерн | 1 - 1 | |
| 17 | Унтерхахинг | 2 - 1 | |
| 18 | Магдебург | 3 - 1 | 0 - 0 |
| 19 | ВФБ Любек | 1 - 2 | 0 - 2 |
| 20 | Дуисбург | 1 - 0 |
Класиране в шампионата
| Ферл | Мепен | |
| Позиция | 6 | 14 |
| Точки | 31 | 23 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 17 |
| Точки | 14 | 11 |
Форма в шампионата
| Ферл | Мепен | |
|
Победи Равни Загуби |
8
7 5 |
7
2 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
3
5 3 |
3
2 6 |
Голове в шампионата
| Ферл | Мепен | |
|
Вкарани Получени |
37
29 |
21
28 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
19
15 |
9
14 |
Обща статистика за Трета Лига
| Мачове (203) | |
| Победа за домакина | 36% |
| Равен | 30% |
| Победа за госта | 34% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (544) | |
| Средно голове на мач | 2.68 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.38 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.30 |
| Домакинът е отбелязал в | 73% |
| Гостът е отбелязал в | 73% |
| Гол/Гол | 55% |
| Над 1.5 | 78% |
| Над 2.5 | 47% |
| Над 3.5 | 27% |
Ферл следващи 6 срещи
| 2021-02-05 | Ханза Рощок | - | Ферл |
| 2021-02-13 | Ферл | - | Инголщат |
| 2021-02-21 | Магдебург | - | Ферл |
| 2021-02-27 | Ферл | - | Саарбрюкен |
| 2021-03-05 | Цвикау | - | Ферл |
| 2021-03-10 | Байерн М. II | - | Ферл |
Мепен следващи 6 срещи
| 2021-02-06 | Мепен | - | Унтерхахинг |
| 2021-02-12 | Виктория Кьолн | - | Мепен |
| 2021-02-19 | Мепен | - | Халешер |
| 2021-02-27 | Кайзерслаутерн | - | Мепен |
| 2021-03-06 | Мепен | - | Динамо Дрезден |
| 2021-03-09 | Виктория Кьолн | - | Мепен |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.90 | 3.60 | 3.80 |
| Вероятност | 45% | 30% | 25% |
| 1X @ 1.25 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 1.80 |
| Вероятност | 64% | 36% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 3.75 | |
| Вероятност | 80% | 20% | |
| Над 1.5 @ 1.25 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.75 | 2.05 | |
| Вероятност | 52% | 48% | |
| Над 2.5 @ 1.75 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.75 | 1.40 | |
| Вероятност | 28% | 72% | |
| Под 3.5 @ 1.40 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.66 | 2.10 | |
| Вероятност | 58% | 42% | |
| Г/Г @ 1.66 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-01-30 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
