Трета Лига - Германия
неделя, 14.03.2021
12:00
12:00

Ферл

Унтерхахинг
2 - 1
(2 - 1, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Ферл |
| Гост: | Унтерхахинг |
| Разстояние: | 479.0 км |
| Начален час | |
| Час: | 12:00 (13:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.60 | 3.40 | 1 | 1.30 | 1.72 | |||
| 54% | 23% | 23% | 2.00 | 69% | 31% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.65 | 2.20 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 80% | 20% | 58% | 42% | 32% | 68% |
Последни 1 директни срещи
| 2021-01-12 | Унтерхахинг | 3 - 4 | Ферл |
Ферл последни 12 срещи
| 2021-03-10 | Байерн М. II | 1 - 2 | Ферл |
| 2021-03-05 | Цвикау | 3 - 0 | Ферл |
| 2021-02-27 | Ферл | 1 - 3 | Саарбрюкен |
| 2021-02-21 | Магдебург | 0 - 4 | Ферл |
| 2021-02-05 | Ханза Рощок | 3 - 2 | Ферл |
| 2021-01-30 | Ферл | 3 - 1 | Мепен |
| 2021-01-23 | Ферл | 2 - 2 | Веен Висбаден |
| 2021-01-19 | Ферл | 1 - 1 | Цвикау |
| 2021-01-16 | Ферл | 1 - 1 | Кайзерслаутерн |
| 2021-01-12 | Унтерхахинг | 3 - 4 | Ферл |
| 2021-01-08 | Валдхоф Манхайм | 2 - 2 | Ферл |
| 2020-12-20 | Ферл | 0 - 1 | Тюркгюджю Мюнхен |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 11 | 9 | 7 | |
| 33% | 33% | 33% | 92% | 75% | 58% |
Унтерхахинг последни 12 срещи
| 2021-03-07 | Унтерхахинг | 3 - 0 | Халешер |
| 2021-02-26 | Мюнхен 1860 | 3 - 1 | Унтерхахинг |
| 2021-02-20 | Дуисбург | 2 - 1 | Унтерхахинг |
| 2021-02-14 | Унтерхахинг | 0 - 1 | Саарбрюкен |
| 2021-02-06 | Мепен | 3 - 2 | Унтерхахинг |
| 2021-01-30 | Унтерхахинг | 0 - 1 | Инголщат |
| 2021-01-27 | ВФБ Любек | 1 - 0 | Унтерхахинг |
| 2021-01-23 | Унтерхахинг | 1 - 2 | Цвикау |
| 2021-01-19 | Тюркгюджю Мюнхен | 0 - 0 | Унтерхахинг |
| 2021-01-16 | Унтерхахинг | 0 - 2 | Магдебург |
| 2021-01-12 | Унтерхахинг | 3 - 4 | Ферл |
| 2021-01-09 | Ханза Рощок | 1 - 0 | Унтерхахинг |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 1 | 10 | 7 | 6 | 3 | |
| 8% | 8% | 83% | 58% | 50% | 25% |
Класиране Трета Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Динамо Дрезден | 27 | +27 | 55 |
| 2 | Инголщат | 27 | +10 | 53 |
| 3 | Ханза Рощок | 27 | +14 | 51 |
| 4 | Саарбрюкен | 28 | +10 | 45 |
| 5 | Мюнхен 1860 | 27 | +25 | 44 |
| 6 | Веен Висбаден | 27 | +7 | 44 |
| 7 | Ферл | 26 | +9 | 40 |
| 8 | Тюркгюджю Мюнхен | 27 | +3 | 40 |
| 9 | Цвикау | 26 | 0 | 36 |
| 10 | Виктория Кьолн | 28 | -9 | 36 |
| 11 | Валдхоф Манхайм | 27 | -2 | 35 |
| 12 | Халешер | 27 | -13 | 35 |
| 13 | Байерн М. II | 28 | -2 | 33 |
| 14 | Мепен | 26 | -12 | 30 |
| 15 | Дуисбург | 27 | -13 | 30 |
| 16 | Магдебург | 28 | -13 | 28 |
| 17 | Кайзерслаутерн | 27 | -8 | 26 |
| 18 | Юрдинген 05 | 26 | -9 | 26 |
| 19 | Унтерхахинг | 27 | -11 | 24 |
| 20 | ВФБ Любек | 27 | -13 | 24 |
Хронология на изиграните мачове
| Ферл | |
| Унтерхахинг | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Ферл | Унтерхахинг |
|---|---|---|---|
| 1 | Динамо Дрезден | 2 - 0 | |
| 2 | Инголщат | 0 - 1 | |
| 3 | Ханза Рощок | 2 - 3 | 1 - 0 |
| 4 | Саарбрюкен | 1 - 3 | 2 - 1 |
| 5 | Мюнхен 1860 | 1 - 1 | 3 - 1 |
| 6 | Веен Висбаден | 2 - 2 | |
| 7 | Ферл | - | |
| 8 | Тюркгюджю Мюнхен | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 9 | Цвикау | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 10 | Виктория Кьолн | 1 - 1 | |
| 11 | Валдхоф Манхайм | 1 - 4 | |
| 12 | Халешер | 4 - 2 | 2 - 0 |
| 13 | Байерн М. II | 3 - 0 | |
| 14 | Мепен | 3 - 1 | 3 - 2 |
| 15 | Дуисбург | 2 - 1 | |
| 16 | Магдебург | 3 - 1 | |
| 17 | Кайзерслаутерн | 1 - 1 | |
| 18 | Юрдинген 05 | 3 - 1 | |
| 19 | Унтерхахинг | - | |
| 20 | ВФБ Любек | 1 - 2 | 1 - 0 |
Класиране в шампионата
| Ферл | Унтерхахинг | |
| Позиция | 7 | 19 |
| Точки | 40 | 24 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 20 |
| Точки | 17 | 7 |
Форма в шампионата
| Ферл | Унтерхахинг | |
|
Победи Равни Загуби |
11
7 8 |
7
3 17 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
4
5 4 |
2
1 10 |
Голове в шампионата
| Ферл | Унтерхахинг | |
|
Вкарани Получени |
49
40 |
29
40 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
23
19 |
12
22 |
Обща статистика за Трета Лига
| Мачове (270) | |
| Победа за домакина | 38% |
| Равен | 27% |
| Победа за госта | 35% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (726) | |
| Средно голове на мач | 2.69 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.38 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.31 |
| Домакинът е отбелязал в | 73% |
| Гостът е отбелязал в | 76% |
| Гол/Гол | 55% |
| Над 1.5 | 77% |
| Над 2.5 | 49% |
| Над 3.5 | 28% |
Ферл следващи 6 срещи
| 2021-03-17 | Ферл | - | Инголщат |
| 2021-03-20 | ВФБ Любек | - | Ферл |
| 2021-03-26 | Ф. Дюселдорф | - | Ферл |
| 2021-04-03 | Ферл | - | Дуисбург |
| 2021-04-10 | Мюнхен 1860 | - | Ферл |
| 2021-04-17 | Ферл | - | Юрдинген 05 |
Унтерхахинг следващи 6 срещи
| 2021-03-20 | Унтерхахинг | - | Юрдинген 05 |
| 2021-04-05 | Виктория Кьолн | - | Унтерхахинг |
| 2021-04-11 | Унтерхахинг | - | Динамо Дрезден |
| 2021-04-18 | Веен Висбаден | - | Унтерхахинг |
| 2021-04-21 | Унтерхахинг | - | Тюркгюджю Мюнхен |
| 2021-04-24 | Кайзерслаутерн | - | Унтерхахинг |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 3.60 | 3.40 |
| Вероятност | 54% | 23% | 23% |
| 1 @ 2.00 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.30 | 1.72 |
| Вероятност | 69% | 31% |
| 1X @ 1.30 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.22 | 4.00 | |
| Вероятност | 80% | 20% | |
| Над 1.5 @ 1.22 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.65 | 2.20 | |
| Вероятност | 58% | 42% | |
| Над 2.5 @ 1.65 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.62 | 1.44 | |
| Вероятност | 32% | 68% | |
| Под 3.5 @ 1.44 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.61 | 2.20 | |
| Вероятност | 60% | 40% | |
| Г/Г @ 1.61 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-03-14 08:00. Възможни са промени към настоящия момент!
