Купа на Норвегия
сряда, 12.10.2022
17:00
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0, 1 - 0)
Краен победител Викинг
с резултат 1 - 0 в продълженията
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Ставангер |
| Гост: |
Кристиансунд |
| Разстояние: |
472.7 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Викинг
|
| Капацитет: |
15 900 |
| Размер: |
105 x 68 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
17:00 (18:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.53 |
4.50 |
5.50 |
1 |
|
|
|
1.14 |
2.37 |
| 43% |
32% |
25% |
1.53 |
|
|
|
79% |
21% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.14 |
5.50 |
|
|
|
1.50 |
2.50 |
|
|
|
2.25 |
1.57 |
| 82% |
18% |
|
|
|
63% |
37% |
|
|
|
42% |
58% |
Последни 11 директни срещи
|
2022-08-31 |
Кристиансунд
|
2 - 1 |
Викинг
|
|
2022-07-17 |
Викинг
|
2 - 1 |
Кристиансунд
|
|
2021-11-28 |
Кристиансунд
|
2 - 3 |
Викинг
|
|
2021-08-08 |
Викинг
|
3 - 2 |
Кристиансунд
|
|
2020-09-12 |
Кристиансунд
|
3 - 5 |
Викинг
|
|
2020-08-02 |
Викинг
|
1 - 2 |
Кристиансунд
|
|
2019-10-27 |
Кристиансунд
|
4 - 2 |
Викинг
|
|
2019-03-31 |
Викинг
|
2 - 0 |
Кристиансунд
|
|
2017-10-15 |
Кристиансунд
|
0 - 2 |
Викинг
|
|
2017-06-04 |
Викинг
|
2 - 1 |
Кристиансунд
|
|
2015-06-24 |
Кристиансунд
|
1 - 1 |
Викинг
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
1 |
3 |
|
11 |
8 |
4 |
| 64% |
9% |
27% |
|
100% |
73% |
36% |
Викинг последни 12 срещи
|
2022-10-09 |
Викинг
|
0 - 3 |
Лилестрьом
|
|
2022-10-02 |
Олесунд
|
2 - 1 |
Викинг
|
|
2022-09-18 |
Викинг
|
2 - 2 |
Тромсьо
|
|
2022-09-11 |
ХамКам
|
1 - 2 |
Викинг
|
|
2022-09-04 |
Розенборг
|
4 - 1 |
Викинг
|
|
2022-08-31 |
Кристиансунд
|
2 - 1 |
Викинг
|
|
2022-08-28 |
Викинг
|
1 - 2 |
Волеренга Осло
|
|
2022-08-25 |
Викинг
|
1 - 3 |
ФК ФКСБ
|
|
2022-08-18 |
ФК ФКСБ
|
1 - 2 |
Викинг
|
|
2022-08-11 |
Слиго Роувърс
|
1 - 0 |
Викинг
|
|
2022-08-07 |
Сандефьорд
|
2 - 2 |
Викинг
|
|
2022-08-04 |
Викинг
|
5 - 1 |
Слиго Роувърс
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
2 |
7 |
|
11 |
11 |
5 |
| 25% |
17% |
58% |
|
92% |
92% |
42% |
Кристиансунд последни 12 срещи
|
2022-10-09 |
Од БК
|
1 - 1 |
Кристиансунд
|
|
2022-10-02 |
Кристиансунд
|
4 - 4 |
Розенборг
|
|
2022-09-18 |
Стрьомгодсет
|
4 - 1 |
Кристиансунд
|
|
2022-09-11 |
Кристиансунд
|
3 - 2 |
Волеренга Осло
|
|
2022-09-04 |
Кристиансунд
|
3 - 1 |
Сандефьорд
|
|
2022-08-31 |
Кристиансунд
|
2 - 1 |
Викинг
|
|
2022-08-28 |
Лилестрьом
|
1 - 1 |
Кристиансунд
|
|
2022-08-14 |
Тромсьо
|
2 - 1 |
Кристиансунд
|
|
2022-08-07 |
Кристиансунд
|
2 - 3 |
Молде
|
|
2022-08-03 |
Кристиансунд
|
1 - 1 |
Тромсьо
|
|
2022-07-30 |
ХамКам
|
0 - 1 |
Кристиансунд
|
|
2022-07-27 |
Сандефьорд
|
2 - 0 |
Кристиансунд
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
11 |
7 |
5 |
| 33% |
33% |
33% |
|
92% |
58% |
42% |
Класиране Елитсериен
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Молде |
25 |
20 |
3 |
2 |
60 |
21 |
+39 |
63 |
| 2 |
Будьо/Глимт |
25 |
14 |
6 |
5 |
64 |
32 |
+32 |
48 |
| 3 |
Розенборг |
25 |
13 |
8 |
4 |
56 |
35 |
+21 |
47 |
| 4 |
Лилестрьом |
25 |
14 |
5 |
6 |
44 |
28 |
+16 |
47 |
| 5 |
Волеренга Осло |
25 |
13 |
3 |
9 |
46 |
35 |
+11 |
42 |
| 6 |
Од БК |
25 |
10 |
5 |
10 |
31 |
39 |
-8 |
35 |
| 7 |
Тромсьо |
25 |
8 |
10 |
7 |
36 |
41 |
-5 |
34 |
| 8 |
Викинг |
25 |
9 |
6 |
10 |
40 |
41 |
-1 |
33 |
| 9 |
Сарпсборг 08 |
25 |
10 |
2 |
13 |
47 |
46 |
+1 |
32 |
| 10 |
Стрьомгодсет |
25 |
9 |
5 |
11 |
39 |
40 |
-1 |
32 |
| 11 |
Хаугесунд |
25 |
8 |
6 |
11 |
36 |
41 |
-5 |
30 |
| 12 |
Олесунд |
24 |
7 |
7 |
10 |
26 |
38 |
-12 |
28 |
| 13 |
ХамКам |
25 |
5 |
11 |
9 |
28 |
36 |
-8 |
26 |
| 14 |
Сандефьорд |
25 |
6 |
5 |
14 |
37 |
59 |
-22 |
23 |
| 15 |
Кристиансунд |
25 |
4 |
6 |
15 |
30 |
51 |
-21 |
18 |
| 16 |
Йерв Гримстад |
24 |
4 |
2 |
18 |
21 |
58 |
-37 |
14 |
Викинг следващи 6 срещи
|
2022-10-16 |
Викинг
|
- |
Сарпсборг 08
|
|
2022-10-23 |
Йерв Гримстад
|
- |
Викинг
|
|
2022-10-30 |
Викинг
|
- |
Молде
|
|
2022-11-06 |
Будьо/Глимт
|
- |
Викинг
|
|
2022-11-13 |
Викинг
|
- |
Од БК
|
|
2023-01-19 |
Викинг
|
- |
Будьо/Глимт
|
Кристиансунд следващи 6 срещи
|
2022-10-16 |
Кристиансунд
|
- |
Хаугесунд
|
|
2022-10-23 |
Будьо/Глимт
|
- |
Кристиансунд
|
|
2022-10-30 |
Кристиансунд
|
- |
Олесунд
|
|
2022-11-06 |
Сарпсборг 08
|
- |
Кристиансунд
|
|
2022-11-13 |
Кристиансунд
|
- |
Йерв Гримстад
|
|
2023-01-27 |
Кристиансунд
|
- |
Братвог
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
1.53 |
4.50 |
5.50 |
| Вероятност |
43% |
32% |
25% |
|
1 @ 1.53 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.14 |
2.37 |
| Вероятност |
79% |
21% |
|
1X @ 1.14 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.14 |
5.50 |
| Вероятност |
|
82% |
18% |
|
Над 1.5 @ 1.14 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.50 |
2.50 |
| Вероятност |
|
63% |
37% |
|
Над 2.5 @ 1.50 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.25 |
1.57 |
| Вероятност |
|
42% |
58% |
|
Под 3.5 @ 1.57 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.61 |
2.20 |
| Вероятност |
|
58% |
42% |
|
Г/Г @ 1.61 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-12 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!