Първа Лига - Чехия
неделя, 18.09.2022
18:00
18:00

Виктория Пилзен

Славия Прага
3 - 0
(2 - 0, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Пилзен |
| Гост: | Прага |
| Разстояние: | 83.7 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Доосан Арена |
| Капацитет: | 11 700 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 18:00 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.60 | 3.20 | 2.10 | 12 | 1.66 | 1.28 | |||
| 32% | 32% | 36% | 1.36 | 42% | 58% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.25 | 1.61 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 81% | 19% | 69% | 31% | 45% | 55% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-05-01 | Славия Прага | 1 - 1 | Виктория Пилзен |
| 2022-04-03 | Виктория Пилзен | 1 - 1 | Славия Прага |
| 2021-10-31 | Славия Прага | 2 - 0 | Виктория Пилзен |
| 2021-05-20 | Виктория Пилзен | 0 - 1 | Славия Прага |
| 2021-05-02 | Славия Прага | 5 - 1 | Виктория Пилзен |
| 2020-12-23 | Виктория Пилзен | 0 - 1 | Славия Прага |
| 2020-06-24 | Славия Прага | 1 - 0 | Виктория Пилзен |
| 2020-06-07 | Славия Прага | 0 - 0 | Виктория Пилзен |
| 2019-10-27 | Виктория Пилзен | 0 - 1 | Славия Прага |
| 2019-05-12 | Славия Прага | 3 - 1 | Виктория Пилзен |
| 2019-02-17 | Виктория Пилзен | 2 - 0 | Славия Прага |
| 2018-09-01 | Славия Прага | 4 - 0 | Виктория Пилзен |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 8 | 7 | 3 | 3 | |
| 8% | 25% | 67% | 58% | 25% | 25% |
Виктория Пилзен последни 12 срещи
| 2022-09-13 | Виктория Пилзен | 0 - 2 | Интер |
| 2022-09-10 | Сигма Оломоуц | 2 - 3 | Виктория Пилзен |
| 2022-09-07 | Барселона | 5 - 1 | Виктория Пилзен |
| 2022-09-03 | Слован Либерец | 0 - 1 | Виктория Пилзен |
| 2022-08-31 | Виктория Пилзен | 3 - 0 | Словачко |
| 2022-08-27 | Чешке Будьовице | 0 - 1 | Виктория Пилзен |
| 2022-08-23 | Виктория Пилзен | 2 - 1 | Карабах |
| 2022-08-17 | Карабах | 0 - 0 | Виктория Пилзен |
| 2022-08-13 | Храдец Кралове | 1 - 2 | Виктория Пилзен |
| 2022-08-09 | Виктория Пилзен | 2 - 1 | Шериф Тираспол |
| 2022-08-06 | Виктория Пилзен | 2 - 1 | Пардубице |
| 2022-08-02 | Шериф Тираспол | 1 - 2 | Виктория Пилзен |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 1 | 2 | 9 | 8 | 2 | |
| 75% | 8% | 17% | 75% | 67% | 17% |
Славия Прага последни 12 срещи
| 2022-09-15 | Славия Прага | 3 - 2 | Балкани |
| 2022-09-11 | Славия Прага | 6 - 1 | Чешке Будьовице |
| 2022-09-08 | Сивасспор | 1 - 1 | Славия Прага |
| 2022-09-04 | Словачко | 1 - 1 | Славия Прага |
| 2022-08-31 | Славия Прага | 6 - 0 | Теплице |
| 2022-08-28 | Збройовка Бърно | 0 - 4 | Славия Прага |
| 2022-08-25 | Славия Прага | 1 - 0 | Раков Ченст. |
| 2022-08-21 | Славия Прага | 7 - 0 | Пардубице |
| 2022-08-18 | Раков Ченст. | 2 - 1 | Славия Прага |
| 2022-08-14 | Яблонец | 2 - 3 | Славия Прага |
| 2022-08-11 | Панатинайкос | 1 - 1 | Славия Прага |
| 2022-08-07 | Славия Прага | 4 - 1 | Злин |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 3 | 1 | 11 | 8 | 7 | |
| 67% | 25% | 8% | 92% | 67% | 58% |
Класиране Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Славия Прага | 8 | +25 | 19 |
| 2 | Виктория Пилзен | 7 | +8 | 19 |
| 3 | Спарта Прага | 9 | +5 | 14 |
| 4 | Слован Либерец | 9 | +4 | 14 |
| 5 | Збройовка Бърно | 8 | +1 | 14 |
| 6 | Храдец Кралове | 8 | -1 | 13 |
| 7 | Млада Болеслав | 9 | +2 | 12 |
| 8 | Бохемианс 1905 | 8 | +1 | 11 |
| 9 | Сигма Оломоуц | 9 | +1 | 10 |
| 10 | Баник Острава | 9 | 0 | 10 |
| 11 | Словачко | 8 | -2 | 10 |
| 12 | Теплице | 9 | -9 | 10 |
| 13 | Чешке Будьовице | 9 | -10 | 8 |
| 14 | Яблонец | 8 | -2 | 7 |
| 15 | Злин | 8 | -5 | 7 |
| 16 | Пардубице | 8 | -18 | 3 |
Хронология на изиграните мачове
| Виктория Пилзен | |
| Славия Прага | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Виктория Пилзен | Славия Прага |
|---|---|---|---|
| 1 | Славия Прага | - | |
| 2 | Виктория Пилзен | - | |
| 3 | Спарта Прага | ||
| 4 | Слован Либерец | ||
| 5 | Збройовка Бърно | 0 - 4 | |
| 6 | Храдец Кралове | 1 - 0 | |
| 7 | Млада Болеслав | ||
| 8 | Бохемианс 1905 | ||
| 9 | Сигма Оломоуц | ||
| 10 | Баник Острава | ||
| 11 | Словачко | 3 - 0 | 1 - 1 |
| 12 | Теплице | ||
| 13 | Чешке Будьовице | ||
| 14 | Яблонец | 2 - 3 | |
| 15 | Злин | ||
| 16 | Пардубице | 2 - 1 |
Класиране в шампионата
| Виктория Пилзен | Славия Прага | |
| Позиция | 2 | 1 |
| Точки | 19 | 19 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 8 |
| Точки | 6 | 7 |
Форма в шампионата
| Виктория Пилзен | Славия Прага | |
|
Победи Равни Загуби |
6
1 0 |
6
1 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
0 0 |
2
1 1 |
Голове в шампионата
| Виктория Пилзен | Славия Прага | |
|
Вкарани Получени |
14
6 |
31
6 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
5
1 |
8
4 |
Обща статистика за Първа Лига
| Мачове (67) | |
| Победа за домакина | 27% |
| Равен | 30% |
| Победа за госта | 43% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (201) | |
| Средно голове на мач | 3.00 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.49 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.51 |
| Домакинът е отбелязал в | 73% |
| Гостът е отбелязал в | 81% |
| Гол/Гол | 60% |
| Над 1.5 | 85% |
| Над 2.5 | 63% |
| Над 3.5 | 33% |
Виктория Пилзен следващи 6 срещи
| 2022-10-01 | Бохемианс 1905 | - | Виктория Пилзен |
| 2022-10-04 | Байерн Мюнхен | - | Виктория Пилзен |
| 2022-10-08 | Виктория Пилзен | - | Млада Болеслав |
| 2022-10-12 | Виктория Пилзен | - | Байерн Мюнхен |
| 2022-10-16 | Яблонец | - | Виктория Пилзен |
| 2022-10-19 | Хлучин | - | Виктория Пилзен |
Славия Прага следващи 6 срещи
| 2022-10-02 | Славия Прага | - | Слован Либерец |
| 2022-10-06 | Славия Прага | - | Клуж |
| 2022-10-09 | Сигма Оломоуц | - | Славия Прага |
| 2022-10-13 | Клуж | - | Славия Прага |
| 2022-10-16 | Славия Прага | - | Млада Болеслав |
| 2022-10-19 | Дукла Прага | - | Славия Прага |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.60 | 3.20 | 2.10 |
| Вероятност | 32% | 32% | 36% |
| 12 @ 1.36 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.66 | 1.28 |
| Вероятност | 42% | 58% |
| X2 @ 1.28 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 2.75 | |
| Вероятност | 81% | 19% | |
| Над 1.5 @ 1.40 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.25 | 1.61 | |
| Вероятност | 69% | 31% | |
| Над 2.5 @ 2.25 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.00 | 1.22 | |
| Вероятност | 45% | 55% | |
| Под 3.5 @ 1.22 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.95 | 1.80 | |
| Вероятност | 55% | 45% | |
| Г/Г @ 1.95 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-09-18 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
