Лига Португал 2 - Португалия
понеделник, 03.05.2021
16:30
16:30

Вилафранкензе

Варзин
1 - 3
(0 - 2, 1 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Вила Франка ди Шира |
| Гост: | Повуа ди Варзин |
| Разстояние: | 271.2 км |
| Начален час | |
| Час: | 16:30 (16:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.70 | 3.00 | 2.70 | 1X | 1.44 | 1.44 | |||
| 32% | 39% | 29% | 1.44 | 52% | 48% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.40 | 1.53 | 4.50 | 1.18 | ||||||
| 66% | 34% | 42% | 58% | 20% | 80% |
Последни 2 директни срещи
| 2021-01-03 | Варзин | 1 - 1 | Вилафранкензе |
| 2020-01-05 | Вилафранкензе | 0 - 3 | Варзин |
Вилафранкензе последни 12 срещи
| 2021-04-25 | Ароука | 3 - 0 | Вилафранкензе |
| 2021-04-16 | Вилафранкензе | 0 - 2 | Лейшоес |
| 2021-04-11 | Ещорил Прая | 3 - 1 | Вилафранкензе |
| 2021-04-04 | Вилафранкензе | 2 - 1 | Мафра |
| 2021-03-23 | Вилафранкензе | 0 - 1 | Шавеш |
| 2021-03-18 | Вилафранкензе | 0 - 0 | Пенафиел |
| 2021-03-13 | Каза Пиа | 3 - 0 | Вилафранкензе |
| 2021-03-08 | Вилафранкензе | 2 - 2 | Спортинг Ковиля |
| 2021-02-27 | Вилафранкензе | 1 - 1 | Порто Б |
| 2021-02-23 | Оливейрензе | 2 - 2 | Вилафранкензе |
| 2021-02-17 | Кова Да Пиедаде | 1 - 1 | Вилафранкензе |
| 2021-02-06 | Фейрензе | 2 - 1 | Вилафранкензе |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 5 | 6 | 10 | 7 | 3 | |
| 8% | 42% | 50% | 83% | 58% | 25% |
Варзин последни 12 срещи
| 2021-04-24 | Варзин | 0 - 3 | Визела |
| 2021-04-17 | Фейрензе | 1 - 0 | Варзин |
| 2021-04-10 | Кова Да Пиедаде | 2 - 1 | Варзин |
| 2021-04-02 | Варзин | 2 - 1 | Бенфика Б |
| 2021-03-26 | Академико Визеу | 0 - 1 | Варзин |
| 2021-03-20 | Варзин | 2 - 0 | Мафра |
| 2021-03-14 | Ещорил Прая | 1 - 0 | Варзин |
| 2021-03-08 | Варзин | 0 - 1 | Лейшоес |
| 2021-03-01 | Акад. Коимбра | 1 - 2 | Варзин |
| 2021-02-22 | Варзин | 1 - 2 | Спортинг Ковиля |
| 2021-02-13 | Ароука | 0 - 0 | Варзин |
| 2021-02-06 | Варзин | 1 - 3 | Шавеш |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 7 | 6 | 1 | |
| 33% | 8% | 58% | 58% | 50% | 8% |
Класиране Лига Португал 2
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ещорил Прая | 31 | +29 | 66 |
| 2 | Визела | 31 | +20 | 59 |
| 3 | Фейрензе | 31 | +15 | 55 |
| 4 | Акад. Коимбра | 29 | +15 | 54 |
| 5 | Ароука | 30 | +15 | 53 |
| 6 | Шавеш | 31 | +10 | 53 |
| 7 | Пенафиел | 31 | -1 | 40 |
| 8 | Бенфика Б | 31 | +9 | 40 |
| 9 | Каза Пиа | 31 | -3 | 40 |
| 10 | Лейшоес | 31 | -7 | 37 |
| 11 | Мафра | 31 | -11 | 36 |
| 12 | Спортинг Ковиля | 31 | -6 | 33 |
| 13 | Академико Визеу | 31 | -12 | 33 |
| 14 | Кова Да Пиедаде | 31 | -13 | 32 |
| 15 | Порто Б | 31 | -6 | 29 |
| 16 | Оливейрензе | 31 | -21 | 28 |
| 17 | Варзин | 30 | -17 | 27 |
| 18 | Вилафранкензе | 29 | -16 | 26 |
Хронология на изиграните мачове
| Вилафранкензе | |
| Варзин | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Вилафранкензе | Варзин |
|---|---|---|---|
| 1 | Ещорил Прая | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 2 | Визела | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 3 | Фейрензе | 0 - 4 | 1 - 0 |
| 4 | Акад. Коимбра | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 5 | Ароука | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 6 | Шавеш | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 7 | Пенафиел | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 8 | Бенфика Б | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 9 | Каза Пиа | 2 - 2 | |
| 10 | Лейшоес | 0 - 2 | 3 - 1 |
| 11 | Мафра | 2 - 1 | 3 - 1 |
| 12 | Спортинг Ковиля | 2 - 2 | 2 - 1 |
| 13 | Академико Визеу | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 14 | Кова Да Пиедаде | 2 - 1 | |
| 15 | Порто Б | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 16 | Оливейрензе | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 17 | Варзин | - | |
| 18 | Вилафранкензе | - |
Класиране в шампионата
| Вилафранкензе | Варзин | |
| Позиция | 18 | 17 |
| Точки | 26 | 27 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 15 | 12 |
| Точки | 15 | 15 |
Форма в шампионата
| Вилафранкензе | Варзин | |
|
Победи Равни Загуби |
4
14 11 |
7
6 17 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
9 4 |
4
3 8 |
Голове в шампионата
| Вилафранкензе | Варзин | |
|
Вкарани Получени |
27
43 |
21
38 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
13
18 |
11
17 |
Обща статистика за Лига Португал 2
| Мачове (276) | |
| Победа за домакина | 37% |
| Равен | 32% |
| Победа за госта | 31% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (651) | |
| Средно голове на мач | 2.36 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.20 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.16 |
| Домакинът е отбелязал в | 71% |
| Гостът е отбелязал в | 71% |
| Гол/Гол | 52% |
| Над 1.5 | 71% |
| Над 2.5 | 45% |
| Над 3.5 | 21% |
Вилафранкензе следващи 6 срещи
| 2021-05-10 | Академико Визеу | - | Вилафранкензе |
| 2021-05-15 | Вилафранкензе | - | Кова Да Пиедаде |
| 2021-05-19 | Акад. Коимбра | - | Вилафранкензе |
| 2021-05-22 | Визела | - | Вилафранкензе |
| 2021-07-25 | Вилафранкензе | - | Ароука |
| 2021-08-09 | Вилафранкензе | - | Пенафиел |
Варзин следващи 6 срещи
| 2021-05-09 | Варзин | - | Пенафиел |
| 2021-05-16 | Каза Пиа | - | Варзин |
| 2021-05-22 | Варзин | - | Оливейрензе |
| 2021-07-06 | Фарензе | - | Варзин |
| 2021-07-12 | Санта Клара | - | Варзин |
| 2021-07-25 | Варзин | - | Рио Аве |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.70 | 3.00 | 2.70 |
| Вероятност | 32% | 39% | 29% |
| 1X @ 1.44 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.44 | 1.44 |
| Вероятност | 52% | 48% |
| 1X @ 1.44 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.44 | 2.62 | |
| Вероятност | 66% | 34% | |
| Над 1.5 @ 1.44 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.40 | 1.53 | |
| Вероятност | 42% | 58% | |
| Под 2.5 @ 1.53 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.50 | 1.18 | |
| Вероятност | 20% | 80% | |
| Под 3.5 @ 1.18 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.72 | |
| Вероятност | 49% | 51% | |
| Без @ 1.72 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-03 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
