Серия С - гр. C - Италия
сряда, 17.02.2021
14:00
14:00

В. Франкавила

Паганезе
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Франкавила Фонтана |
| Гост: | Пагани |
| Разстояние: | 251.7 км |
| Начален час | |
| Час: | 14:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.85 | 3.10 | 4.33 | 1 | 1.20 | 1.83 | |||
| 45% | 27% | 28% | 1.85 | 61% | 39% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 2.05 | 1.75 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 65% | 35% | 45% | 55% | 23% | 77% |
Последни 9 директни срещи
| 2020-10-21 | Паганезе | 0 - 0 | В. Франкавила |
| 2020-01-26 | В. Франкавила | 2 - 0 | Паганезе |
| 2019-09-15 | Паганезе | 2 - 2 | В. Франкавила |
| 2019-04-20 | Паганезе | 2 - 1 | В. Франкавила |
| 2018-12-16 | В. Франкавила | 1 - 0 | Паганезе |
| 2018-03-03 | В. Франкавила | 0 - 0 | Паганезе |
| 2017-10-14 | Паганезе | 2 - 2 | В. Франкавила |
| 2016-12-22 | В. Франкавила | 2 - 0 | Паганезе |
| 2016-10-05 | Паганезе | 1 - 1 | В. Франкавила |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 1 | 6 | 3 | 2 | |
| 33% | 56% | 11% | 67% | 33% | 22% |
В. Франкавила последни 12 срещи
| 2021-02-13 | Катания | 1 - 0 | В. Франкавила |
| 2021-02-07 | В. Франкавила | 0 - 1 | Юве Стабия |
| 2021-02-03 | Вибонезе | 1 - 2 | В. Франкавила |
| 2021-01-30 | В. Франкавила | 3 - 1 | Турис |
| 2021-01-24 | Бари | 4 - 1 | В. Франкавила |
| 2021-01-17 | Палермо | 1 - 2 | В. Франкавила |
| 2020-12-23 | Витербезе | 2 - 2 | В. Франкавила |
| 2020-12-20 | В. Франкавила | 2 - 1 | Бишелие 1913 |
| 2020-12-13 | Кавезе 1919 | 0 - 0 | В. Франкавила |
| 2020-12-06 | В. Франкавила | 1 - 0 | Авелино |
| 2020-11-29 | В. Франкавила | 1 - 1 | Терамо |
| 2020-11-22 | Фоджа | 1 - 1 | В. Франкавила |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 8 | 6 | 3 | |
| 42% | 33% | 25% | 67% | 50% | 25% |
Паганезе последни 12 срещи
| 2021-02-14 | Паганезе | 2 - 1 | Вибонезе |
| 2021-02-07 | Кавезе 1919 | 1 - 0 | Паганезе |
| 2021-02-03 | Паганезе | 1 - 0 | Катанзаро |
| 2021-01-30 | Тернана | 3 - 1 | Паганезе |
| 2021-01-17 | Паганезе | 1 - 3 | Казертана |
| 2021-01-10 | Потенца | 1 - 0 | Паганезе |
| 2020-12-23 | Паганезе | 1 - 4 | Фоджа |
| 2020-12-20 | Паганезе | 0 - 3 | Монополи 1966 |
| 2020-12-05 | Паганезе | 0 - 1 | Бари |
| 2020-11-29 | Юве Стабия | 1 - 1 | Паганезе |
| 2020-11-22 | Паганезе | 1 - 1 | Бишелие 1913 |
| 2020-11-15 | Палермо | 2 - 1 | Паганезе |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 8 | 6 | 3 | |
| 17% | 17% | 67% | 67% | 50% | 25% |
Класиране Серия С - гр. C
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Тернана | 22 | +41 | 56 |
| 2 | Авелино | 23 | +14 | 44 |
| 3 | Бари | 22 | +19 | 42 |
| 4 | Катанзаро | 22 | +7 | 38 |
| 5 | Катания | 21 | +7 | 37 |
| 6 | Фоджа | 23 | +4 | 36 |
| 7 | Терамо | 23 | +4 | 34 |
| 8 | Юве Стабия | 24 | -1 | 33 |
| 9 | Палермо | 23 | +1 | 30 |
| 10 | Казертана | 22 | -9 | 30 |
| 11 | В. Франкавила | 23 | -3 | 28 |
| 12 | Витербезе | 23 | -3 | 28 |
| 13 | Турис | 23 | -7 | 28 |
| 14 | Монополи 1966 | 22 | -7 | 24 |
| 15 | Вибонезе | 23 | -4 | 22 |
| 16 | Паганезе | 22 | -16 | 18 |
| 17 | Потенца | 22 | -14 | 17 |
| 18 | Бишелие 1913 | 23 | -16 | 17 |
| 19 | Кавезе 1919 | 24 | -17 | 16 |
| 20 | Трапани | 0 | 0 | 0 |
Хронология на изиграните мачове
| В. Франкавила | |
| Паганезе | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | В. Франкавила | Паганезе |
|---|---|---|---|
| 1 | Тернана | 3 - 1 | |
| 2 | Авелино | 1 - 0 | |
| 3 | Бари | 2 - 3 | |
| 4 | Катанзаро | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 5 | Катания | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 6 | Фоджа | ||
| 7 | Терамо | 1 - 1 | |
| 8 | Юве Стабия | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 9 | Палермо | 2 - 1 | |
| 10 | Казертана | 1 - 3 | |
| 11 | В. Франкавила | - | |
| 12 | Витербезе | 0 - 1 | |
| 13 | Турис | 3 - 1 | 0 - 3 |
| 14 | Монополи 1966 | ||
| 15 | Вибонезе | 2 - 2 | 5 - 2 |
| 16 | Паганезе | - | |
| 17 | Потенца | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 18 | Бишелие 1913 | 2 - 1 | |
| 19 | Кавезе 1919 | 1 - 0 | |
| 20 | Трапани |
Класиране в шампионата
| В. Франкавила | Паганезе | |
| Позиция | 11 | 16 |
| Точки | 28 | 18 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 17 |
| Точки | 15 | 8 |
Форма в шампионата
| В. Франкавила | Паганезе | |
|
Победи Равни Загуби |
7
7 9 |
4
6 12 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
4
3 4 |
2
2 6 |
Голове в шампионата
| В. Франкавила | Паганезе | |
|
Вкарани Получени |
27
30 |
18
34 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
15
15 |
10
15 |
Обща статистика за Серия С - гр. C
| Мачове (215) | |
| Победа за домакина | 38% |
| Равен | 30% |
| Победа за госта | 32% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (512) | |
| Средно голове на мач | 2.38 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.26 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.12 |
| Домакинът е отбелязал в | 73% |
| Гостът е отбелязал в | 69% |
| Гол/Гол | 50% |
| Над 1.5 | 68% |
| Над 2.5 | 40% |
| Над 3.5 | 22% |
В. Франкавила следващи 6 срещи
| 2021-02-21 | Потенца | - | В. Франкавила |
| 2021-02-27 | В. Франкавила | - | Монополи 1966 |
| 2021-03-03 | Казертана | - | В. Франкавила |
| 2021-03-07 | В. Франкавила | - | Тернана |
| 2021-03-13 | Катанзаро | - | В. Франкавила |
| 2021-03-17 | В. Франкавила | - | Фоджа |
Паганезе следващи 6 срещи
| 2021-02-21 | Паганезе | - | Турис |
| 2021-02-24 | Паганезе | - | Катания |
| 2021-02-28 | Терамо | - | Паганезе |
| 2021-03-03 | Паганезе | - | Витербезе |
| 2021-03-07 | Авелино | - | Паганезе |
| 2021-03-13 | Паганезе | - | Палермо |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.85 | 3.10 | 4.33 |
| Вероятност | 45% | 27% | 28% |
| 1 @ 1.85 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.20 | 1.83 |
| Вероятност | 61% | 39% |
| 1X @ 1.20 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.30 | 3.40 | |
| Вероятност | 65% | 35% | |
| Над 1.5 @ 1.30 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.05 | 1.75 | |
| Вероятност | 45% | 55% | |
| Под 2.5 @ 1.75 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.50 | 1.28 | |
| Вероятност | 23% | 77% | |
| Под 3.5 @ 1.28 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.83 | 1.83 | |
| Вероятност | 54% | 46% | |
| Г/Г @ 1.83 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-02-17 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
