Джей Лига 1 - Япония
събота, 05.11.2022
05:00
05:00

Висел Кобе

Йокохама Ф М.
1 - 3
(1 - 1, 0 - 2)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Кобе |
| Гост: | Йокохама |
| Разстояние: | 414.0 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Кобе |
| Капацитет: | 30 132 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 05:00 (14:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.75 | 3.80 | 1.72 | X2 | 2.05 | 1.18 | |||
| 25% | 27% | 48% | 1.18 | 34% | 66% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 5.00 | 1.57 | 2.35 | 2.37 | 1.53 | ||||||
| 74% | 26% | 48% | 52% | 27% | 73% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-08-18 | Висел Кобе | 3 - 2 | Йокохама Ф М. |
| 2022-03-02 | Йокохама Ф М. | 2 - 0 | Висел Кобе |
| 2021-11-27 | Висел Кобе | 0 - 2 | Йокохама Ф М. |
| 2021-05-09 | Йокохама Ф М. | 2 - 0 | Висел Кобе |
| 2020-10-04 | Йокохама Ф М. | 2 - 3 | Висел Кобе |
| 2020-08-29 | Висел Кобе | 3 - 3 | Йокохама Ф М. |
| 2020-02-08 | Йокохама Ф М. | 3 - 3 | Висел Кобе |
| 2019-07-20 | Висел Кобе | 0 - 2 | Йокохама Ф М. |
| 2019-05-18 | Йокохама Ф М. | 4 - 1 | Висел Кобе |
| 2018-08-26 | Висел Кобе | 0 - 2 | Йокохама Ф М. |
| 2018-06-09 | Висел Кобе | 1 - 1 | Йокохама Ф М. |
| 2018-06-02 | Йокохама Ф М. | 4 - 2 | Висел Кобе |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 12 | 6 | 6 | |
| 17% | 25% | 58% | 100% | 50% | 50% |
Висел Кобе последни 12 срещи
| 2022-10-29 | Кавазаки Фронт. | 2 - 1 | Висел Кобе |
| 2022-10-12 | Висел Кобе | 1 - 0 | Шонан Белмар |
| 2022-10-08 | Висел Кобе | 4 - 0 | С. Хирошима |
| 2022-10-01 | Ависпа Фукуока | 0 - 1 | Висел Кобе |
| 2022-09-18 | Висел Кобе | 2 - 1 | Гамба Осака |
| 2022-09-14 | Висел Кобе | 2 - 1 | Токио |
| 2022-09-10 | Висел Кобе | 0 - 0 | Нагоя Грампус |
| 2022-09-07 | Висел Кобе | 0 - 1 | Кашима Антлърс |
| 2022-09-03 | Киото Санга | 2 - 0 | Висел Кобе |
| 2022-08-22 | Висел Кобе | 1 - 1 | Чонбук Х. Моторс |
| 2022-08-18 | Висел Кобе | 3 - 2 | Йокохама Ф М. |
| 2022-08-13 | К. Сапоро | 0 - 2 | Висел Кобе |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 8 | 5 | 2 | |
| 58% | 17% | 25% | 67% | 42% | 17% |
Йокохама Ф М. последни 12 срещи
| 2022-10-29 | Йокохама Ф М. | 4 - 1 | Урава Ред Дайм. |
| 2022-10-12 | Йокохама Ф М. | 0 - 1 | Джубило Ивата |
| 2022-10-08 | Йокохама Ф М. | 0 - 2 | Гамба Осака |
| 2022-10-01 | Нагоя Грампус | 0 - 4 | Йокохама Ф М. |
| 2022-09-18 | Йокохама Ф М. | 0 - 0 | К. Сапоро |
| 2022-09-14 | Киото Санга | 1 - 2 | Йокохама Ф М. |
| 2022-09-10 | Йокохама Ф М. | 1 - 0 | Ависпа Фукуока |
| 2022-09-07 | Йокохама Ф М. | 3 - 0 | Шонан Белмар |
| 2022-09-03 | Токио | 2 - 2 | Йокохама Ф М. |
| 2022-08-18 | Висел Кобе | 3 - 2 | Йокохама Ф М. |
| 2022-08-10 | Йокохама Ф М. | 1 - 2 | С. Хирошима |
| 2022-08-07 | Кавазаки Фронт. | 2 - 1 | Йокохама Ф М. |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 9 | 8 | 4 | |
| 42% | 17% | 42% | 75% | 67% | 33% |
Класиране Джей Лига 1
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Йокохама Ф М. | 33 | +33 | 65 |
| 2 | Кавазаки Фронт. | 33 | +22 | 63 |
| 3 | С. Хирошима | 33 | +11 | 54 |
| 4 | Серезо Осака | 33 | +7 | 51 |
| 5 | Кашима Антлърс | 33 | +5 | 51 |
| 6 | Токио | 33 | +4 | 49 |
| 7 | Кашива Рейсол | 33 | 0 | 47 |
| 8 | Урава Ред Дайм. | 33 | +9 | 44 |
| 9 | Нагоя Грампус | 33 | -6 | 43 |
| 10 | К. Сапоро | 33 | -11 | 42 |
| 11 | Саган Тошу | 33 | +1 | 41 |
| 12 | Висел Кобе | 33 | -4 | 40 |
| 13 | Шонан Белмар | 33 | -9 | 38 |
| 14 | Ависпа Фукуока | 33 | -9 | 37 |
| 15 | Гамба Осака | 33 | -11 | 36 |
| 16 | Киото Санга | 33 | -8 | 35 |
| 17 | Шимизу Ес-Пулс | 33 | -9 | 33 |
| 18 | Джубило Ивата | 33 | -25 | 29 |
Хронология на изиграните мачове
| Висел Кобе | |
| Йокохама Ф М. | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Висел Кобе | Йокохама Ф М. |
|---|---|---|---|
| 1 | Йокохама Ф М. | - | |
| 2 | Кавазаки Фронт. | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 3 | С. Хирошима | 4 - 0 | 2 - 0 |
| 4 | Серезо Осака | 0 - 1 | 2 - 2 |
| 5 | Кашима Антлърс | 0 - 2 | 0 - 3 |
| 6 | Токио | 2 - 1 | 2 - 2 |
| 7 | Кашива Рейсол | 0 - 1 | 3 - 1 |
| 8 | Урава Ред Дайм. | 0 - 1 | 3 - 3 |
| 9 | Нагоя Грампус | 0 - 0 | 0 - 4 |
| 10 | К. Сапоро | 4 - 1 | 1 - 1 |
| 11 | Саган Тошу | 4 - 0 | 2 - 2 |
| 12 | Висел Кобе | - | |
| 13 | Шонан Белмар | 1 - 0 | 1 - 4 |
| 14 | Ависпа Фукуока | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 15 | Гамба Осака | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 16 | Киото Санга | 1 - 3 | 1 - 2 |
| 17 | Шимизу Ес-Пулс | 2 - 1 | 3 - 5 |
| 18 | Джубило Ивата | 0 - 0 | 0 - 2 |
Класиране в шампионата
| Висел Кобе | Йокохама Ф М. | |
| Позиция | 12 | 1 |
| Точки | 40 | 65 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 1 |
| Точки | 24 | 26 |
Форма в шампионата
| Висел Кобе | Йокохама Ф М. | |
|
Победи Равни Загуби |
11
7 15 |
19
8 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
7
3 6 |
7
5 4 |
Голове в шампионата
| Висел Кобе | Йокохама Ф М. | |
|
Вкарани Получени |
34
38 |
67
34 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
20
13 |
34
24 |
Обща статистика за Джей Лига 1
| Мачове (297) | |
| Победа за домакина | 41% |
| Равен | 31% |
| Победа за госта | 28% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (745) | |
| Средно голове на мач | 2.51 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.39 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.12 |
| Домакинът е отбелязал в | 71% |
| Гостът е отбелязал в | 66% |
| Гол/Гол | 48% |
| Над 1.5 | 71% |
| Над 2.5 | 45% |
| Над 3.5 | 26% |
Висел Кобе следващи 6 срещи
| 2023-02-04 | Висел Кобе | - | Мацумото Ямага |
| 2023-02-18 | Висел Кобе | - | Ависпа Фукуока |
| 2023-02-25 | К. Сапоро | - | Висел Кобе |
| 2023-03-04 | Висел Кобе | - | Гамба Осака |
| 2023-03-08 | Висел Кобе | - | Нагоя Грампус |
| 2023-03-11 | Висел Кобе | - | Урава Ред Дайм. |
Йокохама Ф М. следващи 6 срещи
| 2022-11-28 | Рома | - | Йокохама Ф М. |
| 2023-02-11 | Йокохама Ф М. | - | Вентфорет Кофу |
| 2023-02-17 | Кавазаки Фронт. | - | Йокохама Ф М. |
| 2023-02-25 | Йокохама Ф М. | - | Урава Ред Дайм. |
| 2023-03-03 | Йокохама Ф М. | - | С. Хирошима |
| 2023-03-08 | Йокохама Ф М. | - | Джубило Ивата |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.75 | 3.80 | 1.72 |
| Вероятност | 25% | 27% | 48% |
| X2 @ 1.18 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 2.05 | 1.18 |
| Вероятност | 34% | 66% |
| X2 @ 1.18 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.16 | 5.00 | |
| Вероятност | 74% | 26% | |
| Над 1.5 @ 1.16 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.57 | 2.35 | |
| Вероятност | 48% | 52% | |
| Под 2.5 @ 2.35 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.37 | 1.53 | |
| Вероятност | 27% | 73% | |
| Под 3.5 @ 1.53 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.57 | 2.25 | |
| Вероятност | 44% | 56% | |
| Без @ 2.25 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-11-05 04:06. Възможни са промени към настоящия момент!
