Лига Португал 2 - Португалия
неделя, 02.05.2021
14:00
14:00

Визела

Фейрензе
1 - 1
(1 - 1, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Визела |
| Гост: | Санта Мария да Фейра |
| Разстояние: | 54.0 км |
| Начален час | |
| Час: | 14:00 (14:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.05 | 3.20 | 3.50 | 12 | 1.28 | 1.72 | |||
| 39% | 26% | 35% | 1.36 | 53% | 47% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.25 | 1.61 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 71% | 29% | 46% | 54% | 25% | 75% |
Последни 1 директни срещи
| 2021-01-03 | Фейрензе | 1 - 2 | Визела |
Визела последни 12 срещи
| 2021-04-24 | Варзин | 0 - 3 | Визела |
| 2021-04-19 | Визела | 1 - 0 | Бенфика Б |
| 2021-04-12 | Академико Визеу | 1 - 3 | Визела |
| 2021-04-03 | Визела | 1 - 1 | Ещорил Прая |
| 2021-03-29 | Лейшоес | 0 - 4 | Визела |
| 2021-03-21 | Визела | 1 - 1 | Ароука |
| 2021-03-13 | Акад. Коимбра | 1 - 3 | Визела |
| 2021-03-06 | Визела | 2 - 0 | Мафра |
| 2021-02-26 | Шавеш | 2 - 2 | Визела |
| 2021-02-20 | Визела | 3 - 1 | Каза Пиа |
| 2021-02-13 | Спортинг Ковиля | 0 - 0 | Визела |
| 2021-02-07 | Визела | 0 - 0 | Порто Б |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 5 | 0 | 9 | 6 | 5 | |
| 58% | 42% | 0% | 75% | 50% | 42% |
Фейрензе последни 12 срещи
| 2021-04-24 | Лейшоес | 1 - 4 | Фейрензе |
| 2021-04-17 | Фейрензе | 1 - 0 | Варзин |
| 2021-04-11 | Бенфика Б | 2 - 0 | Фейрензе |
| 2021-04-04 | Фейрензе | 1 - 1 | Кова Да Пиедаде |
| 2021-03-27 | Ароука | 1 - 0 | Фейрензе |
| 2021-03-22 | Фейрензе | 1 - 1 | Академико Визеу |
| 2021-03-15 | Мафра | 2 - 1 | Фейрензе |
| 2021-03-09 | Фейрензе | 0 - 1 | Ещорил Прая |
| 2021-02-27 | Спортинг Ковиля | 0 - 2 | Фейрензе |
| 2021-02-22 | Фейрензе | 1 - 0 | Акад. Коимбра |
| 2021-02-14 | Каза Пиа | 0 - 1 | Фейрензе |
| 2021-02-06 | Фейрензе | 2 - 1 | Вилафранкензе |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 7 | 3 | 1 | |
| 50% | 17% | 33% | 58% | 25% | 8% |
Класиране Лига Португал 2
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ещорил Прая | 30 | +29 | 65 |
| 2 | Визела | 30 | +20 | 58 |
| 3 | Фейрензе | 30 | +15 | 54 |
| 4 | Акад. Коимбра | 29 | +15 | 54 |
| 5 | Ароука | 30 | +15 | 53 |
| 6 | Шавеш | 31 | +10 | 53 |
| 7 | Пенафиел | 30 | -1 | 39 |
| 8 | Каза Пиа | 30 | -3 | 39 |
| 9 | Бенфика Б | 30 | +7 | 37 |
| 10 | Мафра | 31 | -11 | 36 |
| 11 | Лейшоес | 30 | -7 | 36 |
| 12 | Кова Да Пиедаде | 31 | -13 | 32 |
| 13 | Спортинг Ковиля | 30 | -6 | 32 |
| 14 | Академико Визеу | 30 | -12 | 32 |
| 15 | Порто Б | 31 | -6 | 29 |
| 16 | Оливейрензе | 30 | -19 | 28 |
| 17 | Варзин | 30 | -17 | 27 |
| 18 | Вилафранкензе | 29 | -16 | 26 |
Хронология на изиграните мачове
| Визела | |
| Фейрензе | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Визела | Фейрензе |
|---|---|---|---|
| 1 | Ещорил Прая | 1 - 1 | 3 - 3 |
| 2 | Визела | - | |
| 3 | Фейрензе | - | |
| 4 | Акад. Коимбра | 1 - 3 | 0 - 1 |
| 5 | Ароука | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 6 | Шавеш | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 7 | Пенафиел | 3 - 1 | 2 - 2 |
| 8 | Каза Пиа | 3 - 1 | 0 - 1 |
| 9 | Бенфика Б | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 10 | Мафра | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 11 | Лейшоес | 2 - 1 | 1 - 4 |
| 12 | Кова Да Пиедаде | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 13 | Спортинг Ковиля | 2 - 1 | 0 - 2 |
| 14 | Академико Визеу | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 15 | Порто Б | 0 - 0 | |
| 16 | Оливейрензе | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 17 | Варзин | 1 - 0 | 0 - 2 |
| 18 | Вилафранкензе | 0 - 4 |
Класиране в шампионата
| Визела | Фейрензе | |
| Позиция | 2 | 3 |
| Точки | 58 | 54 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 1 | 3 |
| Точки | 34 | 27 |
Форма в шампионата
| Визела | Фейрензе | |
|
Победи Равни Загуби |
16
10 4 |
16
6 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
10
4 1 |
8
3 4 |
Голове в шампионата
| Визела | Фейрензе | |
|
Вкарани Получени |
50
30 |
41
26 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
23
12 |
22
12 |
Обща статистика за Лига Португал 2
| Мачове (271) | |
| Победа за домакина | 38% |
| Равен | 31% |
| Победа за госта | 31% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (647) | |
| Средно голове на мач | 2.39 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.22 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.17 |
| Домакинът е отбелязал в | 72% |
| Гостът е отбелязал в | 71% |
| Гол/Гол | 53% |
| Над 1.5 | 72% |
| Над 2.5 | 46% |
| Над 3.5 | 22% |
Визела следващи 6 срещи
| 2021-05-09 | Кова Да Пиедаде | - | Визела |
| 2021-05-16 | Пенафиел | - | Визела |
| 2021-05-22 | Визела | - | Вилафранкензе |
| 2021-07-03 | Визела | - | Жил Висенте |
| 2021-07-06 | Спортинг Брага | - | Визела |
| 2021-07-09 | Визела | - | Пасош Ферейра |
Фейрензе следващи 6 срещи
| 2021-05-08 | Фейрензе | - | Оливейрензе |
| 2021-05-16 | Порто Б | - | Фейрензе |
| 2021-05-21 | Фейрензе | - | Пенафиел |
| 2021-07-03 | Вит. Гимараеш | - | Фейрензе |
| 2021-07-24 | Фейрензе | - | Фамаликао |
| 2021-08-07 | Фейрензе | - | Спортинг Ковиля |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.05 | 3.20 | 3.50 |
| Вероятност | 39% | 26% | 35% |
| 12 @ 1.36 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.28 | 1.72 |
| Вероятност | 53% | 47% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 2.75 | |
| Вероятност | 71% | 29% | |
| Над 1.5 @ 1.40 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.25 | 1.61 | |
| Вероятност | 46% | 54% | |
| Под 2.5 @ 1.61 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.00 | 1.22 | |
| Вероятност | 25% | 75% | |
| Под 3.5 @ 1.22 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.72 | |
| Вероятност | 51% | 49% | |
| Г/Г @ 2.00 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-02 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
