Първа Лига - Русия
неделя, 16.10.2022
15:00
15:00

Волгар Астрахан

Шинник Ярославъл
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Астрахан |
| Гост: | Ярославл |
| Разстояние: | 1 371.0 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Централен стадион Астрахан |
| Капацитет: | 21 500 (17 712) |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (18:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.47 | 2.97 | 2.82 | 1X | 1.38 | 1.47 | |||
| 43% | 27% | 30% | 1.38 | 58% | 42% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.43 | 2.59 | 2.38 | 1.55 | 4.30 | 1.17 | ||||||
| 61% | 39% | 36% | 64% | 19% | 81% |
Последни 12 директни срещи
| 2021-04-28 | Волгар Астрахан | 1 - 1 | Шинник Ярославъл |
| 2020-11-01 | Шинник Ярославъл | 2 - 1 | Волгар Астрахан |
| 2018-03-17 | Шинник Ярославъл | 1 - 1 | Волгар Астрахан |
| 2017-08-27 | Волгар Астрахан | 0 - 1 | Шинник Ярославъл |
| 2016-11-09 | Шинник Ярославъл | 1 - 1 | Волгар Астрахан |
| 2016-07-23 | Волгар Астрахан | 2 - 0 | Шинник Ярославъл |
| 2016-04-07 | Волгар Астрахан | 4 - 0 | Шинник Ярославъл |
| 2015-09-20 | Шинник Ярославъл | 3 - 3 | Волгар Астрахан |
| 2014-11-14 | Шинник Ярославъл | 1 - 1 | Волгар Астрахан |
| 2014-07-19 | Волгар Астрахан | 1 - 1 | Шинник Ярославъл |
| 2012-11-19 | Волгар Астрахан | 1 - 1 | Шинник Ярославъл |
| 2012-08-13 | Шинник Ярославъл | 1 - 1 | Волгар Астрахан |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 8 | 2 | 11 | 3 | 2 | |
| 17% | 67% | 17% | 92% | 25% | 17% |
Волгар Астрахан последни 12 срещи
| 2022-10-09 | Волгар Астрахан | 0 - 0 | КАМАЗ Челни |
| 2022-10-05 | Тюмен | 0 - 3 | Волгар Астрахан |
| 2022-10-01 | Велес Москва | 1 - 3 | Волгар Астрахан |
| 2022-09-25 | Волгар Астрахан | 0 - 0 | Алания |
| 2022-09-18 | Рубин Казан | 3 - 2 | Волгар Астрахан |
| 2022-09-11 | Волгар Астрахан | 1 - 0 | Волга Уляновск |
| 2022-09-04 | Кубан Краснодар | 0 - 0 | Волгар Астрахан |
| 2022-08-27 | Волгар Астрахан | 0 - 1 | Нефт. Нижнекамск |
| 2022-08-21 | Уфа | 0 - 0 | Волгар Астрахан |
| 2022-08-14 | Волгар Астрахан | 2 - 0 | Енисей |
| 2022-08-07 | Родина Москва | 0 - 0 | Волгар Астрахан |
| 2022-07-31 | Волгар Астрахан | 2 - 1 | Дин. Махачкала |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 5 | 4 | 2 | |
| 42% | 42% | 17% | 42% | 33% | 17% |
Шинник Ярославъл последни 12 срещи
| 2022-10-09 | Шинник Ярославъл | 2 - 0 | Велес Москва |
| 2022-10-05 | Р. Волгоград | 1 - 1 | Шинник Ярославъл |
| 2022-10-01 | Алания | 3 - 1 | Шинник Ярославъл |
| 2022-09-25 | Шинник Ярославъл | 1 - 0 | Рубин Казан |
| 2022-09-18 | Волга Уляновск | 1 - 1 | Шинник Ярославъл |
| 2022-09-11 | Шинник Ярославъл | 1 - 0 | Кубан Краснодар |
| 2022-09-04 | Нефт. Нижнекамск | 1 - 0 | Шинник Ярославъл |
| 2022-08-27 | Шинник Ярославъл | 3 - 0 | Уфа |
| 2022-08-21 | Енисей | 2 - 1 | Шинник Ярославъл |
| 2022-08-13 | Шинник Ярославъл | 1 - 1 | Родина Москва |
| 2022-08-07 | Дин. Махачкала | 2 - 1 | Шинник Ярославъл |
| 2022-07-31 | Шинник Ярославъл | 1 - 1 | Балтика |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 9 | 4 | 1 | |
| 33% | 33% | 33% | 75% | 33% | 8% |
Класиране Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Алания | 13 | +12 | 28 |
| 2 | Балтика | 13 | +9 | 26 |
| 3 | КАМАЗ Челни | 14 | +9 | 26 |
| 4 | Енисей | 14 | +4 | 23 |
| 5 | Рубин Казан | 13 | +6 | 22 |
| 6 | Арсенал Тула | 13 | +6 | 22 |
| 7 | Волгар Астрахан | 13 | +3 | 20 |
| 8 | Шинник Ярославъл | 13 | +1 | 18 |
| 9 | Дин. Махачкала | 13 | 0 | 18 |
| 10 | СКА Хабаровск | 13 | +3 | 17 |
| 11 | Нефт. Нижнекамск | 13 | +1 | 16 |
| 12 | Уфа | 13 | -6 | 16 |
| 13 | Кубан Краснодар | 13 | 0 | 15 |
| 14 | Краснодар 2 | 13 | -8 | 12 |
| 15 | Акрон Толиати | 13 | -9 | 12 |
| 16 | Велес Москва | 13 | -9 | 10 |
| 17 | Родина Москва | 13 | -9 | 8 |
| 18 | Волга Уляновск | 13 | -13 | 7 |
Хронология на изиграните мачове
| Волгар Астрахан | |
| Шинник Ярославъл | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Волгар Астрахан | Шинник Ярославъл |
|---|---|---|---|
| 1 | Алания | 0 - 0 | 3 - 1 |
| 2 | Балтика | ||
| 3 | КАМАЗ Челни | 0 - 0 | |
| 4 | Енисей | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 5 | Рубин Казан | ||
| 6 | Арсенал Тула | ||
| 7 | Волгар Астрахан | - | |
| 8 | Шинник Ярославъл | - | |
| 9 | Дин. Махачкала | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 10 | СКА Хабаровск | ||
| 11 | Нефт. Нижнекамск | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 12 | Уфа | ||
| 13 | Кубан Краснодар | ||
| 14 | Краснодар 2 | ||
| 15 | Акрон Толиати | 1 - 0 | 2 - 3 |
| 16 | Велес Москва | ||
| 17 | Родина Москва | ||
| 18 | Волга Уляновск | 1 - 0 | 1 - 1 |
Класиране в шампионата
| Волгар Астрахан | Шинник Ярославъл | |
| Позиция | 7 | 8 |
| Точки | 20 | 18 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 17 |
| Точки | 14 | 4 |
Форма в шампионата
| Волгар Астрахан | Шинник Ярославъл | |
|
Победи Равни Загуби |
5
5 3 |
5
3 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
4
2 1 |
1
1 4 |
Голове в шампионата
| Волгар Астрахан | Шинник Ярославъл | |
|
Вкарани Получени |
12
9 |
16
15 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
6
2 |
7
11 |
Обща статистика за Първа Лига
| Мачове (118) | |
| Победа за домакина | 37% |
| Равен | 32% |
| Победа за госта | 31% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (265) | |
| Средно голове на мач | 2.25 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.19 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.06 |
| Домакинът е отбелязал в | 69% |
| Гостът е отбелязал в | 66% |
| Гол/Гол | 49% |
| Над 1.5 | 70% |
| Над 2.5 | 41% |
| Над 3.5 | 19% |
Волгар Астрахан следващи 6 срещи
| 2022-10-23 | Арсенал Тула | - | Волгар Астрахан |
| 2022-10-29 | Волгар Астрахан | - | СКА Хабаровск |
| 2022-11-06 | Краснодар 2 | - | Волгар Астрахан |
| 2022-11-13 | Волгар Астрахан | - | Балтика |
| 2022-11-20 | Дин. Махачкала | - | Волгар Астрахан |
| 2022-11-27 | Волгар Астрахан | - | Родина Москва |
Шинник Ярославъл следващи 6 срещи
| 2022-10-23 | Шинник Ярославъл | - | КАМАЗ Челни |
| 2022-10-28 | Шинник Ярославъл | - | Арсенал Тула |
| 2022-11-06 | СКА Хабаровск | - | Шинник Ярославъл |
| 2022-11-13 | Шинник Ярославъл | - | Акрон Толиати |
| 2022-11-19 | Балтика | - | Шинник Ярославъл |
| 2022-11-27 | Шинник Ярославъл | - | Дин. Махачкала |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.47 | 2.97 | 2.82 |
| Вероятност | 43% | 27% | 30% |
| 1X @ 1.38 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.38 | 1.47 |
| Вероятност | 58% | 42% |
| 1X @ 1.38 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.43 | 2.59 | |
| Вероятност | 61% | 39% | |
| Над 1.5 @ 1.43 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.38 | 1.55 | |
| Вероятност | 36% | 64% | |
| Под 2.5 @ 1.55 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.30 | 1.17 | |
| Вероятност | 19% | 81% | |
| Под 3.5 @ 1.17 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.99 | 1.75 | |
| Вероятност | 44% | 56% | |
| Без @ 1.75 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-16 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
