Суперлига - Албания
неделя, 10.05.2026
15:00
15:00

Вора

Билис Балш
5 - 2
(1 - 1, 4 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Вора |
| Гост: | Балш |
| Разстояние: | 88.7 км |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (16:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.15 | 5.84 | 13.50 | X2 | 1.02 | 4.09 | |||
| 31% | 37% | 32% | 4.09 | 49% | 51% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.18 | 4.43 | 1.56 | 2.19 | 2.44 | 1.49 | ||||||
| 63% | 37% | 36% | 64% | 16% | 84% |
Последни 3 директни срещи
| 2026-03-08 | Билис Балш | 1 - 0 | Вора |
| 2025-12-24 | Вора | 4 - 1 | Билис Балш |
| 2025-10-28 | Билис Балш | 2 - 1 | Вора |
Вора последни 12 срещи
| 2026-05-06 | Динамо Сити | 2 - 2 | Вора |
| 2026-05-02 | Вора | 4 - 2 | Елбасани |
| 2026-04-26 | Егнатия | 0 - 2 | Вора |
| 2026-04-18 | Вора | 0 - 0 | Влазня |
| 2026-04-11 | Фламуртари | 1 - 1 | Вора |
| 2026-04-05 | Вора | 1 - 0 | Теута |
| 2026-03-29 | Вора | 3 - 4 | Кораби Пешкопия |
| 2026-03-22 | КФ Тирана | 3 - 0 | Вора |
| 2026-03-15 | Вора | 2 - 2 | Партизани |
| 2026-03-08 | Билис Балш | 1 - 0 | Вора |
| 2026-02-28 | Вора | 1 - 2 | Динамо Сити |
| 2026-02-21 | Елбасани | 2 - 1 | Вора |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 9 | 7 | 4 | |
| 25% | 33% | 42% | 75% | 58% | 33% |
Билис Балш последни 12 срещи
| 2026-05-06 | Билис Балш | 2 - 1 | Елбасани |
| 2026-05-02 | Влазня | 0 - 2 | Билис Балш |
| 2026-04-26 | Билис Балш | 2 - 0 | Теута |
| 2026-04-19 | Партизани | 1 - 1 | Билис Балш |
| 2026-04-13 | Билис Балш | 1 - 1 | Динамо Сити |
| 2026-04-04 | Егнатия | 3 - 0 | Билис Балш |
| 2026-03-21 | Билис Балш | 2 - 1 | Фламуртари |
| 2026-03-14 | КФ Тирана | 1 - 0 | Билис Балш |
| 2026-03-08 | Билис Балш | 1 - 0 | Вора |
| 2026-03-04 | Влазня | 2 - 1 | Билис Балш |
| 2026-02-28 | Елбасани | 1 - 1 | Билис Балш |
| 2026-02-21 | Билис Балш | 2 - 1 | Влазня |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 10 | 5 | 0 | |
| 50% | 25% | 25% | 83% | 42% | 0% |
Класиране Суперлига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Елбасани | 35 | +13 | 62 |
| 2 | Влазня | 35 | +13 | 60 |
| 3 | Егнатия | 35 | +9 | 57 |
| 4 | Динамо Сити | 35 | +11 | 49 |
| 5 | Партизани | 35 | -11 | 45 |
| 6 | Билис Балш | 35 | -9 | 41 |
| 7 | КФ Тирана | 35 | -12 | 41 |
| 8 | Вора | 35 | -4 | 39 |
| 9 | Теута | 35 | -6 | 39 |
| 10 | Фламуртари | 35 | -4 | 36 |
Хронология на изиграните мачове
| Вора | |
| Билис Балш | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Вора | Билис Балш |
|---|---|---|---|
| 1 | Елбасани | 4 - 2 | 1 - 1 |
| 2 | Влазня | 0 - 0 | 0 - 2 |
| 3 | Егнатия | 1 - 1 | 3 - 0 |
| 4 | Динамо Сити | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 5 | Партизани | 2 - 2 | 1 - 1 |
| 6 | Билис Балш | 4 - 1 | - |
| 7 | КФ Тирана | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 8 | Вора | - | 4 - 1 |
| 9 | Теута | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 10 | Фламуртари | 0 - 0 | 3 - 0 |
Класиране в шампионата
| Вора | Билис Балш | |
| Позиция | 8 | 6 |
| Точки | 39 | 41 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 10 |
| Точки | 22 | 12 |
Форма в шампионата
| Вора | Билис Балш | |
|
Победи Равни Загуби |
9
12 14 |
10
11 14 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
5
7 5 |
2
6 9 |
Голове в шампионата
| Вора | Билис Балш | |
|
Вкарани Получени |
34
38 |
36
45 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
18
15 |
14
28 |
Обща статистика за Суперлига
| Мачове (175) | |
| Победа за домакина | 41% |
| Равен | 32% |
| Победа за госта | 27% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (376) | |
| Средно голове на мач | 2.15 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.21 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.94 |
| Домакинът е отбелязал в | 69% |
| Гостът е отбелязал в | 66% |
| Гол/Гол | 46% |
| Над 1.5 | 62% |
| Над 2.5 | 34% |
| Над 3.5 | 18% |
Вора следващи 1 срещи
| 2026-05-10 | Вора | - | Билис Балш |
Билис Балш следващи 1 срещи
| 2026-05-10 | Вора | - | Билис Балш |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.15 | 5.84 | 13.50 |
| Вероятност | 31% | 37% | 32% |
| X2 @ 4.09 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.02 | 4.09 |
| Вероятност | 49% | 51% |
| X2 @ 4.09 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.18 | 4.43 | |
| Вероятност | 63% | 37% | |
| Над 1.5 @ 1.18 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.56 | 2.19 | |
| Вероятност | 36% | 64% | |
| Под 2.5 @ 2.19 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.44 | 1.49 | |
| Вероятност | 16% | 84% | |
| Под 3.5 @ 1.49 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.46 | 1.49 | |
| Вероятност | 47% | 53% | |
| Без @ 1.49 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-05-10 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
