Ерсте Дивизи - Нидерландия
неделя, 11.12.2022
13:30
13:30

ВВВ Венло

МВВ Маастрихт
2 - 1
(0 - 0, 2 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Венло |
| Гост: | Маастрихт |
| Разстояние: | 67.0 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Де Коел |
| Капацитет: | 8 000 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 13:30 (14:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.85 | 3.80 | 4.00 | 12 | 1.22 | 1.91 | |||
| 35% | 26% | 39% | 1.25 | 47% | 53% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 5.50 | 1.53 | 2.40 | 2.25 | 1.57 | ||||||
| 84% | 16% | 64% | 36% | 38% | 62% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-02-04 | МВВ Маастрихт | 0 - 5 | ВВВ Венло |
| 2021-10-09 | ВВВ Венло | 2 - 0 | МВВ Маастрихт |
| 2017-01-22 | ВВВ Венло | 2 - 1 | МВВ Маастрихт |
| 2016-08-12 | МВВ Маастрихт | 1 - 2 | ВВВ Венло |
| 2016-04-08 | МВВ Маастрихт | 1 - 3 | ВВВ Венло |
| 2015-11-27 | ВВВ Венло | 3 - 0 | МВВ Маастрихт |
| 2015-01-25 | ВВВ Венло | 3 - 0 | МВВ Маастрихт |
| 2014-10-28 | ВВВ Венло | 2 - 0 | МВВ Маастрихт |
| 2014-09-12 | МВВ Маастрихт | 0 - 0 | ВВВ Венло |
| 2013-12-15 | ВВВ Венло | 2 - 0 | МВВ Маастрихт |
| 2013-08-30 | МВВ Маастрихт | 1 - 3 | ВВВ Венло |
| 2009-03-27 | МВВ Маастрихт | 2 - 0 | ВВВ Венло |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 10 | 1 | 1 | 11 | 7 | 3 | |
| 83% | 8% | 8% | 92% | 58% | 25% |
ВВВ Венло последни 12 срещи
| 2022-11-19 | Ден Бош | 0 - 2 | ВВВ Венло |
| 2022-11-11 | ВВВ Венло | 0 - 0 | Вилем II |
| 2022-11-04 | АДО Ден Хааг | 2 - 3 | ВВВ Венло |
| 2022-10-28 | ВВВ Венло | 1 - 2 | Йънг АЗ Алкмаар |
| 2022-10-24 | Йънг Аякс | 1 - 1 | ВВВ Венло |
| 2022-10-14 | ВВВ Венло | 0 - 1 | Дордрехт |
| 2022-10-07 | Рода | 4 - 1 | ВВВ Венло |
| 2022-09-30 | НАК Бреда | 1 - 2 | ВВВ Венло |
| 2022-09-23 | ВВВ Венло | 1 - 1 | Телстар |
| 2022-09-16 | ВВВ Венло | 1 - 1 | Йънг ПСВ |
| 2022-09-09 | Хераклес | 5 - 3 | ВВВ Венло |
| 2022-09-02 | ВВВ Венло | 2 - 1 | Йънг Утрехт |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 10 | 6 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 50% | 25% |
МВВ Маастрихт последни 12 срещи
| 2022-11-19 | МВВ Маастрихт | 1 - 0 | Алмере Сити |
| 2022-11-14 | Йънг Утрехт | 3 - 0 | МВВ Маастрихт |
| 2022-11-04 | МВВ Маастрихт | 4 - 0 | Хелмонд Спорт |
| 2022-10-28 | Цволе | 0 - 1 | МВВ Маастрихт |
| 2022-10-22 | МВВ Маастрихт | 3 - 1 | Ден Бош |
| 2022-10-19 | Екселсиор | 5 - 1 | МВВ Маастрихт |
| 2022-10-14 | МВВ Маастрихт | 1 - 1 | Йънг ПСВ |
| 2022-10-07 | ТОП Ос | 0 - 1 | МВВ Маастрихт |
| 2022-09-30 | МВВ Маастрихт | 3 - 2 | Вилем II |
| 2022-09-23 | Дордрехт | 1 - 2 | МВВ Маастрихт |
| 2022-09-16 | МВВ Маастрихт | 4 - 1 | Йънг Аякс |
| 2022-09-09 | ФК Айндховен | 5 - 0 | МВВ Маастрихт |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 1 | 3 | 9 | 8 | 6 | |
| 67% | 8% | 25% | 75% | 67% | 50% |
Класиране Ерсте Дивизи
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Хераклес | 16 | +24 | 37 |
| 2 | Цволе | 16 | +21 | 35 |
| 3 | МВВ Маастрихт | 16 | +8 | 33 |
| 4 | ФК Айндховен | 16 | +8 | 29 |
| 5 | Алмере Сити | 16 | +2 | 26 |
| 6 | ВВВ Венло | 16 | -1 | 25 |
| 7 | Йънг АЗ Алкмаар | 15 | +6 | 24 |
| 8 | Рода | 16 | +4 | 24 |
| 9 | Вилем II | 16 | +4 | 24 |
| 10 | Йънг Аякс | 16 | +2 | 21 |
| 11 | Де Граафшап | 16 | 0 | 21 |
| 12 | Йънг ПСВ | 16 | 0 | 20 |
| 13 | Ден Бош | 16 | -5 | 19 |
| 14 | Телстар | 16 | -8 | 19 |
| 15 | НАК Бреда | 16 | -8 | 18 |
| 16 | Дордрехт | 16 | -6 | 16 |
| 17 | АДО Ден Хааг | 16 | -7 | 16 |
| 18 | Хелмонд Спорт | 16 | -17 | 15 |
| 19 | ТОП Ос | 15 | -12 | 13 |
| 20 | Йънг Утрехт | 16 | -15 | 9 |
Хронология на изиграните мачове
| ВВВ Венло | |
| МВВ Маастрихт | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | ВВВ Венло | МВВ Маастрихт |
|---|---|---|---|
| 1 | Хераклес | 2 - 2 | |
| 2 | Цволе | 0 - 4 | 0 - 1 |
| 3 | МВВ Маастрихт | - | |
| 4 | ФК Айндховен | 5 - 0 | |
| 5 | Алмере Сити | 3 - 0 | |
| 6 | ВВВ Венло | - | |
| 7 | Йънг АЗ Алкмаар | 1 - 2 | 3 - 1 |
| 8 | Рода | ||
| 9 | Вилем II | 0 - 0 | |
| 10 | Йънг Аякс | ||
| 11 | Де Граафшап | ||
| 12 | Йънг ПСВ | 1 - 1 | |
| 13 | Ден Бош | ||
| 14 | Телстар | 1 - 1 | |
| 15 | НАК Бреда | ||
| 16 | Дордрехт | 0 - 1 | 1 - 2 |
| 17 | АДО Ден Хааг | ||
| 18 | Хелмонд Спорт | ||
| 19 | ТОП Ос | 0 - 1 | |
| 20 | Йънг Утрехт | 2 - 1 | 3 - 0 |
Класиране в шампионата
| ВВВ Венло | МВВ Маастрихт | |
| Позиция | 6 | 3 |
| Точки | 25 | 33 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 15 | 9 |
| Точки | 9 | 10 |
Форма в шампионата
| ВВВ Венло | МВВ Маастрихт | |
|
Победи Равни Загуби |
7
4 5 |
10
3 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
3 3 |
3
1 3 |
Голове в шампионата
| ВВВ Венло | МВВ Маастрихт | |
|
Вкарани Получени |
24
25 |
30
22 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
8
10 |
7
14 |
Обща статистика за Ерсте Дивизи
| Мачове (159) | |
| Победа за домакина | 47% |
| Равен | 21% |
| Победа за госта | 33% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (487) | |
| Средно голове на мач | 3.06 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.74 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.33 |
| Домакинът е отбелязал в | 80% |
| Гостът е отбелязал в | 76% |
| Гол/Гол | 58% |
| Над 1.5 | 84% |
| Над 2.5 | 64% |
| Над 3.5 | 35% |
ВВВ Венло следващи 6 срещи
| 2022-12-16 | ФК Айндховен | - | ВВВ Венло |
| 2023-01-06 | ВВВ Венло | - | Хелмонд Спорт |
| 2023-01-11 | ВВВ Венло | - | Еммен |
| 2023-01-16 | Йънг ПСВ | - | ВВВ Венло |
| 2023-01-20 | Цволе | - | ВВВ Венло |
| 2023-01-23 | Йънг ПСВ | - | ВВВ Венло |
МВВ Маастрихт следващи 6 срещи
| 2022-12-16 | Телстар | - | МВВ Маастрихт |
| 2023-01-06 | МВВ Маастрихт | - | Де Граафшап |
| 2023-01-13 | АДО Ден Хааг | - | МВВ Маастрихт |
| 2023-01-20 | МВВ Маастрихт | - | Хераклес |
| 2023-01-24 | Телстар | - | МВВ Маастрихт |
| 2023-01-27 | Ден Бош | - | МВВ Маастрихт |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.85 | 3.80 | 4.00 |
| Вероятност | 35% | 26% | 39% |
| 12 @ 1.25 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.22 | 1.91 |
| Вероятност | 47% | 53% |
| X2 @ 1.91 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.14 | 5.50 | |
| Вероятност | 84% | 16% | |
| Над 1.5 @ 1.14 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.53 | 2.40 | |
| Вероятност | 64% | 36% | |
| Над 2.5 @ 1.53 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.25 | 1.57 | |
| Вероятност | 38% | 62% | |
| Под 3.5 @ 1.57 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.53 | 2.38 | |
| Вероятност | 63% | 37% | |
| Г/Г @ 1.53 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-12-11 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
