Ерсте Дивизи - Нидерландия
петък, 11.11.2022
19:00
19:00

ВВВ Венло

Вилем II
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Венло |
| Гост: | Тилбург |
| Разстояние: | 77.4 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Де Коел |
| Капацитет: | 8 000 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 19:00 (20:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.20 | 3.40 | 1.95 | 12 | 1.80 | 1.22 | |||
| 37% | 28% | 35% | 1.30 | 51% | 49% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.93 | 1.93 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 85% | 15% | 66% | 34% | 30% | 70% |
Последни 12 директни срещи
| 2021-01-10 | ВВВ Венло | 2 - 1 | Вилем II |
| 2020-11-21 | Вилем II | 2 - 1 | ВВВ Венло |
| 2020-08-14 | Вилем II | 2 - 1 | ВВВ Венло |
| 2019-09-21 | Вилем II | 1 - 0 | ВВВ Венло |
| 2019-02-09 | ВВВ Венло | 2 - 1 | Вилем II |
| 2018-08-11 | Вилем II | 0 - 1 | ВВВ Венло |
| 2018-02-07 | Вилем II | 3 - 0 | ВВВ Венло |
| 2017-11-25 | ВВВ Венло | 3 - 3 | Вилем II |
| 2014-01-24 | Вилем II | 0 - 1 | ВВВ Венло |
| 2013-08-09 | ВВВ Венло | 2 - 0 | Вилем II |
| 2013-03-09 | Вилем II | 1 - 0 | ВВВ Венло |
| 2012-11-10 | ВВВ Венло | 4 - 1 | Вилем II |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 8 | 7 | 2 | |
| 50% | 8% | 42% | 67% | 58% | 17% |
ВВВ Венло последни 12 срещи
| 2022-11-04 | АДО Ден Хааг | 2 - 3 | ВВВ Венло |
| 2022-10-28 | ВВВ Венло | 1 - 2 | Йънг АЗ Алкмаар |
| 2022-10-24 | Йънг Аякс | 1 - 1 | ВВВ Венло |
| 2022-10-14 | ВВВ Венло | 0 - 1 | Дордрехт |
| 2022-10-07 | Рода | 4 - 1 | ВВВ Венло |
| 2022-09-30 | НАК Бреда | 1 - 2 | ВВВ Венло |
| 2022-09-23 | ВВВ Венло | 1 - 1 | Телстар |
| 2022-09-16 | ВВВ Венло | 1 - 1 | Йънг ПСВ |
| 2022-09-09 | Хераклес | 5 - 3 | ВВВ Венло |
| 2022-09-02 | ВВВ Венло | 2 - 1 | Йънг Утрехт |
| 2022-08-26 | ТОП Ос | 1 - 2 | ВВВ Венло |
| 2022-08-21 | ВВВ Венло | 0 - 4 | Цволе |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 11 | 8 | 4 | |
| 33% | 25% | 42% | 92% | 67% | 33% |
Вилем II последни 12 срещи
| 2022-11-04 | Вилем II | 1 - 2 | Хераклес |
| 2022-10-31 | Йънг Аякс | 1 - 2 | Вилем II |
| 2022-10-21 | Вилем II | 1 - 1 | Алмере Сити |
| 2022-10-18 | ФК Айндховен | 1 - 0 | Вилем II |
| 2022-10-14 | Хелмонд Спорт | 1 - 3 | Вилем II |
| 2022-10-07 | Вилем II | 1 - 2 | Ден Бош |
| 2022-09-30 | МВВ Маастрихт | 3 - 2 | Вилем II |
| 2022-09-23 | ТОП Ос | 1 - 3 | Вилем II |
| 2022-09-16 | Вилем II | 1 - 0 | Йънг АЗ Алкмаар |
| 2022-09-09 | Цволе | 2 - 2 | Вилем II |
| 2022-09-02 | Вилем II | 1 - 0 | АДО Ден Хааг |
| 2022-08-29 | Йънг Утрехт | 0 - 0 | Вилем II |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 8 | 7 | 4 | |
| 42% | 25% | 33% | 67% | 58% | 33% |
Класиране Ерсте Дивизи
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Хераклес | 14 | +17 | 31 |
| 2 | МВВ Маастрихт | 14 | +10 | 30 |
| 3 | Цволе | 14 | +16 | 29 |
| 4 | ФК Айндховен | 14 | +8 | 26 |
| 5 | Йънг АЗ Алкмаар | 14 | +6 | 23 |
| 6 | Алмере Сити | 14 | +2 | 23 |
| 7 | Вилем II | 14 | +4 | 22 |
| 8 | Рода | 14 | +4 | 21 |
| 9 | ВВВ Венло | 14 | -3 | 21 |
| 10 | Йънг Аякс | 14 | +2 | 19 |
| 11 | НАК Бреда | 14 | -2 | 18 |
| 12 | Ден Бош | 14 | -3 | 18 |
| 13 | Телстар | 14 | -5 | 18 |
| 14 | Йънг ПСВ | 14 | 0 | 17 |
| 15 | Де Граафшап | 14 | -3 | 15 |
| 16 | Дордрехт | 14 | -5 | 15 |
| 17 | АДО Ден Хааг | 14 | -6 | 15 |
| 18 | ТОП Ос | 14 | -9 | 13 |
| 19 | Хелмонд Спорт | 14 | -16 | 12 |
| 20 | Йънг Утрехт | 14 | -17 | 6 |
Хронология на изиграните мачове
| ВВВ Венло | |
| Вилем II | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | ВВВ Венло | Вилем II |
|---|---|---|---|
| 1 | Хераклес | ||
| 2 | МВВ Маастрихт | 3 - 2 | |
| 3 | Цволе | 0 - 4 | 2 - 2 |
| 4 | ФК Айндховен | 2 - 1 | |
| 5 | Йънг АЗ Алкмаар | 1 - 2 | |
| 6 | Алмере Сити | 3 - 0 | |
| 7 | Вилем II | - | |
| 8 | Рода | ||
| 9 | ВВВ Венло | - | |
| 10 | Йънг Аякс | 1 - 2 | |
| 11 | НАК Бреда | ||
| 12 | Ден Бош | ||
| 13 | Телстар | 1 - 1 | |
| 14 | Йънг ПСВ | 1 - 1 | |
| 15 | Де Граафшап | ||
| 16 | Дордрехт | 0 - 1 | |
| 17 | АДО Ден Хааг | ||
| 18 | ТОП Ос | 1 - 3 | |
| 19 | Хелмонд Спорт | 1 - 3 | |
| 20 | Йънг Утрехт | 2 - 1 | 0 - 0 |
Класиране в шампионата
| ВВВ Венло | Вилем II | |
| Позиция | 9 | 7 |
| Точки | 21 | 22 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 17 | 4 |
| Точки | 8 | 11 |
Форма в шампионата
| ВВВ Венло | Вилем II | |
|
Победи Равни Загуби |
6
3 5 |
6
4 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
2 3 |
3
2 2 |
Голове в шампионата
| ВВВ Венло | Вилем II | |
|
Вкарани Получени |
22
25 |
21
17 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
8
10 |
13
10 |
Обща статистика за Ерсте Дивизи
| Мачове (140) | |
| Победа за домакина | 46% |
| Равен | 20% |
| Победа за госта | 34% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (431) | |
| Средно голове на мач | 3.08 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.73 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.35 |
| Домакинът е отбелязал в | 82% |
| Гостът е отбелязал в | 77% |
| Гол/Гол | 61% |
| Над 1.5 | 86% |
| Над 2.5 | 65% |
| Над 3.5 | 36% |
ВВВ Венло следващи 6 срещи
| 2022-11-19 | Ден Бош | - | ВВВ Венло |
| 2022-12-11 | ВВВ Венло | - | МВВ Маастрихт |
| 2022-12-16 | ФК Айндховен | - | ВВВ Венло |
| 2023-01-06 | ВВВ Венло | - | Хелмонд Спорт |
| 2023-01-11 | ВВВ Венло | - | Еммен |
| 2023-01-16 | Йънг ПСВ | - | ВВВ Венло |
Вилем II следващи 6 срещи
| 2022-11-20 | Дордрехт | - | Вилем II |
| 2022-12-11 | Вилем II | - | НАК Бреда |
| 2022-12-16 | Де Граафшап | - | Вилем II |
| 2022-12-30 | Вилем II | - | Екселсиор |
| 2023-01-06 | Вилем II | - | Рода |
| 2023-01-15 | Алмере Сити | - | Вилем II |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.20 | 3.40 | 1.95 |
| Вероятност | 37% | 28% | 35% |
| 12 @ 1.30 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.80 | 1.22 |
| Вероятност | 51% | 49% |
| 1X @ 1.80 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 3.75 | |
| Вероятност | 85% | 15% | |
| Над 1.5 @ 1.25 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.93 | 1.93 | |
| Вероятност | 66% | 34% | |
| Над 2.5 @ 1.93 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.25 | 1.33 | |
| Вероятност | 30% | 70% | |
| Под 3.5 @ 1.33 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.72 | 2.00 | |
| Вероятност | 72% | 28% | |
| Г/Г @ 1.72 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-11-11 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
