Група за Изпадане - Египет
сряда, 29.04.2026
18:00
4 - 1
(2 - 0, 2 - 1)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Кайро |
| Гост: |
Александрия |
| Разстояние: |
178.2 км |
| Начален час |
| Час: |
18:00 (20:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.25 |
2.80 |
3.10 |
1X |
|
|
|
1.31 |
1.57 |
| 22% |
65% |
13% |
1.31 |
|
|
|
63% |
37% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.55 |
2.25 |
|
|
|
2.70 |
1.40 |
|
|
|
5.50 |
1.13 |
| 51% |
49% |
|
|
|
19% |
81% |
|
|
|
15% |
85% |
Последни 12 директни срещи
|
2025-10-27 |
Ал Итихат
|
1 - 2 |
Вади Дегла
|
|
2021-08-13 |
Вади Дегла
|
0 - 0 |
Ал Итихат
|
|
2021-04-15 |
Вади Дегла
|
1 - 0 |
Ал Итихат
|
|
2021-02-25 |
Ал Итихат
|
2 - 1 |
Вади Дегла
|
|
2020-08-23 |
Вади Дегла
|
0 - 0 |
Ал Итихат
|
|
2019-10-18 |
Ал Итихат
|
1 - 1 |
Вади Дегла
|
|
2019-02-10 |
Вади Дегла
|
1 - 3 |
Ал Итихат
|
|
2018-09-28 |
Ал Итихат
|
2 - 2 |
Вади Дегла
|
|
2018-03-14 |
Вади Дегла
|
1 - 0 |
Ал Итихат
|
|
2017-12-03 |
Ал Итихат
|
4 - 0 |
Вади Дегла
|
|
2017-02-18 |
Ал Итихат
|
0 - 1 |
Вади Дегла
|
|
2016-09-24 |
Вади Дегла
|
1 - 0 |
Ал Итихат
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
6 |
5 |
3 |
| 42% |
33% |
25% |
|
50% |
42% |
25% |
Вади Дегла последни 12 срещи
|
2026-04-25 |
Харас Ел Ходод
|
0 - 1 |
Вади Дегла
|
|
2026-04-18 |
Вади Дегла
|
2 - 0 |
Нешънъл Банк
|
|
2026-04-13 |
Газъл Ел Махала
|
0 - 0 |
Вади Дегла
|
|
2026-04-08 |
Вади Дегла
|
2 - 0 |
Фарко
|
|
2026-04-04 |
Модърн Спорт
|
0 - 0 |
Вади Дегла
|
|
2026-03-29 |
Ел Гаиш
|
2 - 1 |
Вади Дегла
|
|
2026-03-25 |
Вади Дегла
|
3 - 1 |
Ел Гаиш
|
|
2026-03-20 |
Вади Дегла
|
0 - 0 |
Ел Гуна
|
|
2026-03-06 |
Ел Гуна
|
0 - 0 |
Вади Дегла
|
|
2026-02-28 |
Вади Дегла
|
1 - 1 |
Кер. Клеопатра
|
|
2026-02-20 |
Ел Исмаили
|
1 - 2 |
Вади Дегла
|
|
2026-02-11 |
Ел Масри
|
1 - 1 |
Вади Дегла
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
6 |
1 |
|
7 |
3 |
1 |
| 42% |
50% |
8% |
|
58% |
25% |
8% |
Ал Итихат последни 12 срещи
|
2026-04-23 |
Араб Контрактърс
|
0 - 0 |
Ал Итихат
|
|
2026-04-19 |
Харас Ел Ходод
|
2 - 2 |
Ал Итихат
|
|
2026-04-14 |
Ал Итихат
|
2 - 1 |
ЗЕД ФК
|
|
2026-04-09 |
Кахраба Исмаилия
|
1 - 1 |
Ал Итихат
|
|
2026-04-04 |
Ел Гуна
|
0 - 0 |
Ал Итихат
|
|
2026-03-22 |
Ал Итихат
|
1 - 1 |
Фарко
|
|
2026-03-06 |
Замалек
|
1 - 0 |
Ал Итихат
|
|
2026-03-02 |
Ал Итихат
|
2 - 0 |
Газъл Ел Махала
|
|
2026-02-25 |
Петроджет
|
1 - 0 |
Ал Итихат
|
|
2026-02-16 |
Ал Итихат
|
1 - 0 |
Смуха
|
|
2026-02-06 |
Ел Гаиш
|
0 - 1 |
Ал Итихат
|
|
2026-01-30 |
Ал Итихат
|
2 - 0 |
Харас Ел Ходод
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
5 |
2 |
|
6 |
2 |
1 |
| 42% |
42% |
17% |
|
50% |
17% |
8% |
Класиране Група за Изпадане
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Вади Дегла |
26 |
10 |
11 |
5 |
28 |
20 |
+8 |
41 |
| 2 |
Нешънъл Банк |
27 |
9 |
12 |
6 |
30 |
23 |
+7 |
39 |
| 3 |
ЗЕД ФК |
27 |
10 |
9 |
8 |
29 |
23 |
+6 |
39 |
| 4 |
Ел Гуна |
26 |
8 |
13 |
5 |
18 |
16 |
+2 |
37 |
| 5 |
Петроджет |
27 |
7 |
13 |
7 |
27 |
30 |
-3 |
34 |
| 6 |
Газъл Ел Махала |
27 |
4 |
18 |
5 |
20 |
20 |
0 |
30 |
| 7 |
Модърн Спорт |
26 |
6 |
12 |
8 |
22 |
28 |
-6 |
30 |
| 8 |
Ел Гаиш |
26 |
7 |
8 |
11 |
18 |
29 |
-11 |
29 |
| 9 |
Араб Контрактърс |
27 |
5 |
13 |
9 |
20 |
26 |
-6 |
28 |
| 10 |
Ал Итихат |
26 |
7 |
7 |
12 |
21 |
29 |
-8 |
28 |
| 11 |
Кахраба Исмаилия |
27 |
5 |
8 |
14 |
29 |
47 |
-18 |
23 |
| 12 |
Харас Ел Ходод |
26 |
4 |
8 |
14 |
20 |
38 |
-18 |
20 |
| 13 |
Фарко |
27 |
3 |
11 |
13 |
12 |
30 |
-18 |
20 |
| 14 |
Ел Исмаили |
27 |
4 |
5 |
18 |
13 |
33 |
-20 |
17 |
Хронология на изиграните мачове
| Вади Дегла |
|
| Ал Итихат |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове Домакин/Гост
| № |
Отбор |
Вади Дегла |
Ал Итихат |
| 1 |
Вади Дегла |
- |
|
| 2 |
Нешънъл Банк |
2 - 0 |
|
| 3 |
ЗЕД ФК |
|
|
| 4 |
Ел Гуна |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 5 |
Петроджет |
|
|
| 6 |
Газъл Ел Махала |
|
|
| 7 |
Модърн Спорт |
|
|
| 8 |
Ел Гаиш |
|
|
| 9 |
Араб Контрактърс |
|
0 - 0 |
| 10 |
Ал Итихат |
|
- |
| 11 |
Кахраба Исмаилия |
|
1 - 1 |
| 12 |
Харас Ел Ходод |
|
2 - 2 |
| 13 |
Фарко |
2 - 0 |
|
| 14 |
Ел Исмаили |
|
|
Представяне в Шампионата
| |
Вади Дегла |
Ал Итихат |
| Победи |
10 |
7 |
| Равни |
11 |
7 |
| Загуби |
5 |
12 |
| Вкарани голове |
28 |
21 |
| Получени голове |
20 |
29 |
| Средно вкарани |
1.08 |
0.81 |
| Средно получени |
0.77 |
1.12 |
| Мачове вкарал |
65% |
62% |
| Мачове получил |
62% |
65% |
| Гол/Гол |
50% |
42% |
| Над 1.5 |
58% |
58% |
| Над 2.5 |
31% |
38% |
| Над 3.5 |
12% |
12% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
5 |
2 |
| Равни |
5 |
5 |
| Загуби |
3 |
7 |
| Вкарани голове |
14 |
9 |
| Получени голове |
10 |
16 |
| Средно вкарани |
1.08 |
0.64 |
| Средно получени |
0.77 |
1.14 |
| Мачове вкарал |
69% |
57% |
| Мачове получил |
62% |
64% |
| Гол/Гол |
46% |
43% |
| Над 1.5 |
62% |
43% |
| Над 2.5 |
23% |
36% |
| Над 3.5 |
8% |
21% |
Обща статистика за Група за Изпадане
| Мачове (46) |
| Победа за домакина |
37% |
| Равен |
46% |
| Победа за госта |
17% |
| Изиграни мачове |
51% |
| Голове (80) |
| Средно голове на мач |
1.74 |
| Домакинът е отбелязал средно |
0.98 |
| Гостът е отбелязал средно |
0.76 |
| Домакинът е отбелязал в |
67% |
| Гостът е отбелязал в |
52% |
| Гол/Гол |
43% |
| Над 1.5 |
54% |
| Над 2.5 |
26% |
| Над 3.5 |
13% |
Вади Дегла следващи 6 срещи
|
2026-05-04 |
Вади Дегла
|
- |
Кахраба Исмаилия
|
|
2026-05-08 |
Петроджет
|
- |
Вади Дегла
|
|
2026-05-12 |
Вади Дегла
|
- |
Ел Исмаили
|
|
2026-05-18 |
Араб Контрактърс
|
- |
Вади Дегла
|
|
2026-05-24 |
Вади Дегла
|
- |
ЗЕД ФК
|
|
2026-05-27 |
Ел Гаиш
|
- |
Вади Дегла
|
Ал Итихат следващи 6 срещи
|
2026-05-04 |
Ал Итихат
|
- |
Петроджет
|
|
2026-05-08 |
Модърн Спорт
|
- |
Ал Итихат
|
|
2026-05-13 |
Ал Итихат
|
- |
Ел Гаиш
|
|
2026-05-18 |
Газъл Ел Махала
|
- |
Ал Итихат
|
|
2026-05-24 |
Ал Итихат
|
- |
Ел Исмаили
|
|
2026-05-27 |
Нешънъл Банк
|
- |
Ал Итихат
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
2.25 |
2.80 |
3.10 |
| Вероятност |
22% |
65% |
13% |
|
1X @ 1.31 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.31 |
1.57 |
| Вероятност |
63% |
37% |
|
1X @ 1.31 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.55 |
2.25 |
| Вероятност |
|
51% |
49% |
|
Над 1.5 @ 1.55 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.70 |
1.40 |
| Вероятност |
|
19% |
81% |
|
Под 2.5 @ 1.40 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
5.50 |
1.13 |
| Вероятност |
|
15% |
85% |
|
Под 3.5 @ 1.13 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
2.20 |
1.58 |
| Вероятност |
|
36% |
64% |
|
Без @ 1.58 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2026-04-29 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!