ФА Къп - Англия
събота, 26.11.2022
15:00
2 - 1
(0 - 1, 2 - 0)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Уолсол |
| Гост: |
Карлайл |
| Разстояние: |
264.4 км |
| Стадион |
| Стадион: |
Дъ Банкс Стейдиъм
|
| Капацитет: |
11 300 |
| Размер: |
105 x 68 м |
| Снимки: |
Гугъл карта |
| Начален час |
| Час: |
15:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.45 |
3.30 |
2.80 |
1X |
|
|
|
1.40 |
1.53 |
| 35% |
33% |
32% |
1.40 |
|
|
|
54% |
46% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.40 |
2.75 |
|
|
|
2.20 |
1.66 |
|
|
|
4.00 |
1.22 |
| 66% |
34% |
|
|
|
41% |
59% |
|
|
|
22% |
78% |
Последни 12 директни срещи
|
2022-11-12 |
Карлайл
|
0 - 0 |
Уолсол
|
|
2022-04-15 |
Уолсол
|
1 - 0 |
Карлайл
|
|
2021-11-27 |
Карлайл
|
1 - 0 |
Уолсол
|
|
2021-05-08 |
Карлайл
|
0 - 0 |
Уолсол
|
|
2021-01-02 |
Уолсол
|
0 - 2 |
Карлайл
|
|
2020-01-25 |
Карлайл
|
2 - 1 |
Уолсол
|
|
2019-12-29 |
Уолсол
|
1 - 2 |
Карлайл
|
|
2014-04-18 |
Карлайл
|
1 - 1 |
Уолсол
|
|
2013-12-21 |
Уолсол
|
2 - 0 |
Карлайл
|
|
2013-02-26 |
Карлайл
|
0 - 3 |
Уолсол
|
|
2012-10-06 |
Уолсол
|
1 - 2 |
Карлайл
|
|
2012-01-21 |
Карлайл
|
1 - 1 |
Уолсол
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
4 |
5 |
|
8 |
4 |
0 |
| 25% |
33% |
42% |
|
67% |
33% |
0% |
Уолсол последни 12 срещи
|
2022-11-19 |
Уолсол
|
2 - 1 |
Кроули Таун
|
|
2022-11-12 |
Карлайл
|
0 - 0 |
Уолсол
|
|
2022-11-05 |
Уикъмб
|
0 - 2 |
Уолсол
|
|
2022-10-29 |
Уолсол
|
1 - 0 |
Рочдейл
|
|
2022-10-25 |
Уолсол
|
3 - 1 |
Харогейт Таун
|
|
2022-10-22 |
Сътън Юнайтед
|
1 - 1 |
Уолсол
|
|
2022-10-18 |
Уолсол
|
0 - 2 |
МК Донс
|
|
2022-10-15 |
Мансфийлд Таун
|
2 - 1 |
Уолсол
|
|
2022-10-08 |
Уолсол
|
3 - 1 |
Уимбълдън
|
|
2022-10-04 |
Уолсол
|
1 - 0 |
Нортхямптън
|
|
2022-10-01 |
Стокпорт
|
1 - 1 |
Уолсол
|
|
2022-09-24 |
Уолсол
|
0 - 1 |
Транмиър
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
8 |
4 |
2 |
| 50% |
25% |
25% |
|
67% |
33% |
17% |
Карлайл последни 12 срещи
|
2022-11-19 |
Салфорд Сити
|
1 - 4 |
Карлайл
|
|
2022-11-12 |
Карлайл
|
0 - 0 |
Уолсол
|
|
2022-11-08 |
Харогейт Таун
|
3 - 3 |
Карлайл
|
|
2022-11-05 |
Карлайл
|
2 - 1 |
Транмиър
|
|
2022-10-29 |
Транмиър
|
0 - 2 |
Карлайл
|
|
2022-10-25 |
Стокпорт
|
2 - 0 |
Карлайл
|
|
2022-10-22 |
Карлайл
|
2 - 3 |
Лейтън Ориент
|
|
2022-10-18 |
Бароу
|
2 - 0 |
Карлайл
|
|
2022-10-15 |
Карлайл
|
3 - 0 |
Донкастър
|
|
2022-10-08 |
Хартлипул
|
1 - 3 |
Карлайл
|
|
2022-10-01 |
Карлайл
|
0 - 0 |
Крю Александра
|
|
2022-09-27 |
Гримсби Таун
|
1 - 2 |
Карлайл
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
10 |
7 |
4 |
| 50% |
25% |
25% |
|
83% |
58% |
33% |
Класиране Втора Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Лейтън Ориент |
19 |
14 |
3 |
2 |
30 |
12 |
+18 |
45 |
| 2 |
Стивънидж |
19 |
12 |
4 |
3 |
26 |
16 |
+10 |
40 |
| 3 |
Нортхямптън |
19 |
11 |
5 |
3 |
34 |
20 |
+14 |
38 |
| 4 |
Бароу |
19 |
11 |
1 |
7 |
27 |
19 |
+8 |
34 |
| 5 |
Брадфорд Сити |
19 |
9 |
6 |
4 |
26 |
17 |
+9 |
33 |
| 6 |
Карлайл |
19 |
8 |
8 |
3 |
30 |
20 |
+10 |
32 |
| 7 |
Суиндън |
19 |
8 |
7 |
4 |
24 |
19 |
+5 |
31 |
| 8 |
Мансфийлд Таун |
19 |
9 |
3 |
7 |
27 |
26 |
+1 |
30 |
| 9 |
Салфорд Сити |
19 |
8 |
4 |
7 |
20 |
18 |
+2 |
28 |
| 10 |
Донкастър |
19 |
8 |
4 |
7 |
23 |
25 |
-2 |
28 |
| 11 |
Уолсол |
19 |
7 |
6 |
6 |
23 |
17 |
+6 |
27 |
| 12 |
Транмиър |
19 |
7 |
5 |
7 |
19 |
16 |
+3 |
26 |
| 13 |
Уимбълдън |
19 |
7 |
5 |
7 |
24 |
24 |
0 |
26 |
| 14 |
Стокпорт |
19 |
7 |
4 |
8 |
24 |
22 |
+2 |
25 |
| 15 |
Крю Александра |
18 |
6 |
7 |
5 |
17 |
20 |
-3 |
25 |
| 16 |
Гримсби Таун |
18 |
6 |
6 |
6 |
20 |
18 |
+2 |
24 |
| 17 |
Сътън Юнайтед |
19 |
6 |
4 |
9 |
17 |
25 |
-8 |
22 |
| 18 |
Нюпорт Каунти |
19 |
5 |
4 |
10 |
18 |
22 |
-4 |
19 |
| 19 |
Кроули Таун |
19 |
4 |
6 |
9 |
20 |
30 |
-10 |
18 |
| 20 |
Харогейт Таун |
19 |
4 |
4 |
11 |
20 |
29 |
-9 |
16 |
| 21 |
Рочдейл |
19 |
4 |
3 |
12 |
13 |
25 |
-12 |
15 |
| 22 |
Колчестър |
19 |
3 |
5 |
11 |
17 |
26 |
-9 |
14 |
| 23 |
Джилингам |
19 |
2 |
8 |
9 |
6 |
21 |
-15 |
14 |
| 24 |
Хартлипул |
19 |
2 |
6 |
11 |
16 |
34 |
-18 |
12 |
Класиране Национална Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Рексъм |
20 |
14 |
4 |
2 |
52 |
18 |
+34 |
46 |
| 2 |
Нотс Каунти |
20 |
13 |
6 |
1 |
49 |
17 |
+32 |
45 |
| 3 |
Честърфийлд |
19 |
12 |
4 |
3 |
40 |
23 |
+17 |
40 |
| 4 |
Уокинг |
20 |
11 |
4 |
5 |
34 |
19 |
+15 |
37 |
| 5 |
Саутенд |
20 |
9 |
6 |
5 |
28 |
16 |
+12 |
33 |
| 6 |
Барнет |
20 |
10 |
3 |
7 |
38 |
38 |
0 |
33 |
| 7 |
Солихъл Муурс |
20 |
8 |
6 |
6 |
33 |
23 |
+10 |
30 |
| 8 |
Бромли |
20 |
8 |
5 |
7 |
28 |
26 |
+2 |
29 |
| 9 |
Дагенъм и Ред. |
19 |
8 |
5 |
6 |
34 |
35 |
-1 |
29 |
| 10 |
Боръм Ууд |
19 |
7 |
7 |
5 |
23 |
19 |
+4 |
28 |
| 11 |
Ийстли |
20 |
8 |
4 |
8 |
24 |
25 |
-1 |
28 |
| 12 |
Мейдънхед Юн. |
20 |
8 |
3 |
9 |
19 |
23 |
-4 |
27 |
| 13 |
Уелдстоун |
19 |
7 |
5 |
7 |
20 |
27 |
-7 |
26 |
| 14 |
Халифакс Таун |
19 |
7 |
4 |
8 |
17 |
25 |
-8 |
25 |
| 15 |
Йорк Сити |
20 |
6 |
6 |
8 |
23 |
22 |
+1 |
24 |
| 16 |
Доркинг |
19 |
6 |
4 |
9 |
35 |
45 |
-10 |
22 |
| 17 |
Олтринкам |
20 |
5 |
7 |
8 |
26 |
37 |
-11 |
22 |
| 18 |
Алдършот Таун |
19 |
6 |
2 |
11 |
26 |
33 |
-7 |
20 |
| 19 |
Йоувил |
20 |
3 |
10 |
7 |
16 |
21 |
-5 |
19 |
| 20 |
Мейдстоун Юн. |
20 |
4 |
6 |
10 |
22 |
42 |
-20 |
18 |
| 21 |
Олдъм |
18 |
4 |
5 |
9 |
17 |
27 |
-10 |
17 |
| 22 |
Гейтсхед |
19 |
3 |
7 |
9 |
24 |
33 |
-9 |
15 |
| 23 |
Скънторп |
20 |
3 |
6 |
11 |
25 |
40 |
-15 |
15 |
| 24 |
Торки Юнайтед |
20 |
3 |
5 |
12 |
23 |
42 |
-19 |
14 |
Уолсол следващи 6 срещи
|
2022-12-02 |
Донкастър
|
- |
Уолсол
|
|
2022-12-10 |
Салфорд Сити
|
- |
Уолсол
|
|
2022-12-17 |
Уолсол
|
- |
Крю Александра
|
|
2022-12-26 |
Суиндън
|
- |
Уолсол
|
|
2022-12-29 |
Уолсол
|
- |
Стокпорт
|
|
2023-01-01 |
Уолсол
|
- |
Мансфийлд Таун
|
Карлайл следващи 6 срещи
|
2022-12-03 |
Карлайл
|
- |
Сътън Юнайтед
|
|
2022-12-10 |
Карлайл
|
- |
Бароу
|
|
2022-12-20 |
Нортхямптън
|
- |
Карлайл
|
|
2022-12-26 |
Карлайл
|
- |
Брадфорд Сити
|
|
2022-12-29 |
Крю Александра
|
- |
Карлайл
|
|
2023-01-01 |
Донкастър
|
- |
Карлайл
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
2.45 |
3.30 |
2.80 |
| Вероятност |
35% |
33% |
32% |
|
1X @ 1.40 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.40 |
1.53 |
| Вероятност |
54% |
46% |
|
1X @ 1.40 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.40 |
2.75 |
| Вероятност |
|
66% |
34% |
|
Над 1.5 @ 1.40 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.20 |
1.66 |
| Вероятност |
|
41% |
59% |
|
Под 2.5 @ 1.66 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
4.00 |
1.22 |
| Вероятност |
|
22% |
78% |
|
Под 3.5 @ 1.22 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.95 |
1.80 |
| Вероятност |
|
48% |
52% |
|
Без @ 1.80 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-11-26 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!