Про Лига - Белгия
петък, 14.10.2022
19:45
19:45

Вестерло

Серен
2 - 2
(2 - 1, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Вестерло |
| Гост: | Серен |
| Разстояние: | 69.8 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Хет Куйпие |
| Капацитет: | 7 982 (3 240) |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 19:45 (20:45 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.53 | 4.00 | 5.75 | 1 | 1.14 | 2.37 | |||
| 66% | 4% | 30% | 1.53 | 68% | 32% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.75 | 2.05 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 83% | 17% | 53% | 47% | 31% | 69% |
Последни 4 директни срещи
| 2021-03-07 | Серен | 1 - 1 | Вестерло |
| 2021-01-24 | Вестерло | 4 - 3 | Серен |
| 2020-11-22 | Вестерло | 1 - 1 | Серен |
| 2020-09-13 | Серен | 0 - 2 | Вестерло |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 0 | 4 | 1 | 1 | |
| 50% | 50% | 0% | 100% | 25% | 25% |
Вестерло последни 12 срещи
| 2022-10-08 | Клуб Брюж | 0 - 2 | Вестерло |
| 2022-10-01 | Вестерло | 2 - 0 | Зулте Варегем |
| 2022-09-25 | Аалст | 1 - 3 | Вестерло |
| 2022-09-17 | Шарлероа | 2 - 3 | Вестерло |
| 2022-09-11 | Вестерло | 2 - 1 | Андерлехт |
| 2022-09-04 | Роял Антверп | 3 - 0 | Вестерло |
| 2022-08-28 | Вестерло | 0 - 1 | Ойпен |
| 2022-08-21 | Мехелен | 5 - 4 | Вестерло |
| 2022-08-13 | Вестерло | 4 - 2 | Стандарт Лиеж |
| 2022-08-07 | КАА Гент | 2 - 1 | Вестерло |
| 2022-07-30 | ОХ Льовен | 2 - 0 | Вестерло |
| 2022-07-24 | Вестерло | 2 - 0 | Серкъл Брюж |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 0 | 5 | 11 | 7 | 4 | |
| 58% | 0% | 42% | 92% | 58% | 33% |
Серен последни 12 срещи
| 2022-10-08 | Серен | 1 - 1 | Остенде |
| 2022-09-30 | Стандарт Лиеж | 0 - 2 | Серен |
| 2022-09-22 | Метц | 2 - 0 | Серен |
| 2022-09-16 | Роял Антверп | 2 - 1 | Серен |
| 2022-09-10 | Серен | 0 - 2 | Клуб Брюж |
| 2022-09-03 | Мехелен | 2 - 3 | Серен |
| 2022-08-27 | Серен | 0 - 4 | Генк |
| 2022-08-19 | Ойпен | 1 - 3 | Серен |
| 2022-08-13 | Серен | 0 - 1 | Шарлероа |
| 2022-08-07 | Андерлехт | 3 - 1 | Серен |
| 2022-07-31 | Серен | 0 - 1 | Кортрийк |
| 2022-07-23 | Зулте Варегем | 2 - 0 | Серен |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 10 | 5 | 4 | |
| 25% | 8% | 67% | 83% | 42% | 33% |
Класиране Про Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Роял Антверп | 11 | +16 | 30 |
| 2 | Генк | 11 | +15 | 28 |
| 3 | Клуб Брюж | 11 | +10 | 22 |
| 4 | Роял Юнион СЖ | 11 | +4 | 22 |
| 5 | ОХ Льовен | 11 | +3 | 20 |
| 6 | Стандарт Лиеж | 11 | +1 | 19 |
| 7 | Вестерло | 11 | +2 | 18 |
| 8 | КАА Гент | 11 | +6 | 17 |
| 9 | Андерлехт | 11 | +7 | 16 |
| 10 | Шарлероа | 11 | -1 | 15 |
| 11 | Сент Трюиден | 11 | -1 | 13 |
| 12 | Мехелен | 11 | -4 | 11 |
| 13 | Остенде | 11 | -4 | 11 |
| 14 | Серен | 11 | -8 | 10 |
| 15 | Кортрийк | 11 | -9 | 10 |
| 16 | Серкъл Брюж | 11 | -10 | 9 |
| 17 | Ойпен | 11 | -11 | 9 |
| 18 | Зулте Варегем | 11 | -16 | 5 |
Хронология на изиграните мачове
| Вестерло | |
| Серен | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Вестерло | Серен |
|---|---|---|---|
| 1 | Роял Антверп | 2 - 1 | |
| 2 | Генк | ||
| 3 | Клуб Брюж | ||
| 4 | Роял Юнион СЖ | ||
| 5 | ОХ Льовен | ||
| 6 | Стандарт Лиеж | 4 - 2 | 0 - 2 |
| 7 | Вестерло | - | |
| 8 | КАА Гент | ||
| 9 | Андерлехт | 2 - 1 | 3 - 1 |
| 10 | Шарлероа | ||
| 11 | Сент Трюиден | ||
| 12 | Мехелен | 2 - 3 | |
| 13 | Остенде | ||
| 14 | Серен | - | |
| 15 | Кортрийк | ||
| 16 | Серкъл Брюж | 2 - 0 | |
| 17 | Ойпен | 0 - 1 | 1 - 3 |
| 18 | Зулте Варегем | 2 - 0 | 2 - 0 |
Класиране в шампионата
| Вестерло | Серен | |
| Позиция | 7 | 14 |
| Точки | 18 | 10 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 9 |
| Точки | 12 | 9 |
Форма в шампионата
| Вестерло | Серен | |
|
Победи Равни Загуби |
6
0 5 |
3
1 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
4
0 1 |
3
0 3 |
Голове в шампионата
| Вестерло | Серен | |
|
Вкарани Получени |
20
18 |
11
19 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
10
4 |
10
10 |
Обща статистика за Про Лига
| Мачове (99) | |
| Победа за домакина | 45% |
| Равен | 12% |
| Победа за госта | 42% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (290) | |
| Средно голове на мач | 2.93 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.45 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.47 |
| Домакинът е отбелязал в | 73% |
| Гостът е отбелязал в | 77% |
| Гол/Гол | 54% |
| Над 1.5 | 79% |
| Над 2.5 | 60% |
| Над 3.5 | 32% |
Вестерло следващи 6 срещи
| 2022-10-18 | Генк | - | Вестерло |
| 2022-10-22 | Кортрийк | - | Вестерло |
| 2022-10-29 | Вестерло | - | Сент Трюиден |
| 2022-11-06 | Роял Юнион СЖ | - | Вестерло |
| 2022-11-09 | Вестерло | - | Генк |
| 2022-11-12 | Вестерло | - | Остенде |
Серен следващи 6 срещи
| 2022-10-18 | Серен | - | Серкъл Брюж |
| 2022-10-23 | КАА Гент | - | Серен |
| 2022-10-30 | Серен | - | Роял Юнион СЖ |
| 2022-11-05 | Серен | - | Сент Трюиден |
| 2022-11-08 | Серен | - | Шарлероа |
| 2022-11-11 | ОХ Льовен | - | Серен |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.53 | 4.00 | 5.75 |
| Вероятност | 66% | 4% | 30% |
| 1 @ 1.53 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.14 | 2.37 |
| Вероятност | 68% | 32% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.22 | 4.00 | |
| Вероятност | 83% | 17% | |
| Над 1.5 @ 1.22 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.75 | 2.05 | |
| Вероятност | 53% | 47% | |
| Над 2.5 @ 1.75 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.75 | 1.40 | |
| Вероятност | 31% | 69% | |
| Под 3.5 @ 1.40 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.80 | 1.95 | |
| Вероятност | 48% | 52% | |
| Без @ 1.95 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-14 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
