Чалъндж Лига - Швейцария
събота, 26.11.2022
17:00
17:00

Вил

Лозана-Уши
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Вил |
| Гост: | Лозана |
| Разстояние: | 211.0 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Кибунпарк (Санкт Гален) |
| Капацитет: | 19 694 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 17:00 (18:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.20 | 3.30 | 2.65 | 1X | 1.41 | 1.57 | |||
| 46% | 20% | 34% | 1.41 | 57% | 43% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.19 | 4.33 | 1.58 | 2.20 | 2.40 | 1.50 | ||||||
| 87% | 13% | 64% | 36% | 40% | 60% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-07-23 | Лозана-Уши | 2 - 1 | Вил |
| 2022-04-16 | Вил | 3 - 0 | Лозана-Уши |
| 2022-03-19 | Лозана-Уши | 1 - 1 | Вил |
| 2021-12-18 | Лозана-Уши | 2 - 1 | Вил |
| 2021-10-02 | Вил | 2 - 3 | Лозана-Уши |
| 2021-05-14 | Лозана-Уши | 3 - 0 | Вил |
| 2021-02-12 | Вил | 2 - 0 | Лозана-Уши |
| 2020-12-22 | Лозана-Уши | 1 - 0 | Вил |
| 2020-10-24 | Вил | 0 - 0 | Лозана-Уши |
| 2020-07-15 | Лозана-Уши | 1 - 2 | Вил |
| 2020-02-01 | Вил | 1 - 2 | Лозана-Уши |
| 2019-10-19 | Лозана-Уши | 0 - 3 | Вил |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 10 | 8 | 1 | |
| 33% | 17% | 50% | 83% | 67% | 8% |
Вил последни 12 срещи
| 2022-11-18 | Ксамакс | 1 - 1 | Вил |
| 2022-11-13 | Вил | 6 - 1 | Аарау |
| 2022-11-09 | Вил | 0 - 0 | Сион |
| 2022-11-04 | Тун | 1 - 3 | Вил |
| 2022-10-28 | Вил | 4 - 3 | Шафхаузен |
| 2022-10-23 | Вадуц | 0 - 0 | Вил |
| 2022-10-18 | Вил | 1 - 0 | Лозана Спорт |
| 2022-10-15 | Белинзона | 5 - 1 | Вил |
| 2022-10-08 | Вил | 4 - 0 | Ивердон-Спорт |
| 2022-09-30 | Лозана Спорт | 4 - 0 | Вил |
| 2022-09-11 | Вил | 5 - 1 | Белинзона |
| 2022-09-03 | Аарау | 2 - 1 | Вил |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 9 | 8 | 7 | |
| 50% | 25% | 25% | 75% | 67% | 58% |
Лозана-Уши последни 12 срещи
| 2022-11-19 | Лозана-Уши | 5 - 0 | Ивердон-Спорт |
| 2022-11-11 | Ксамакс | 2 - 1 | Лозана-Уши |
| 2022-11-05 | Лозана-Уши | 2 - 1 | Белинзона |
| 2022-10-28 | Лозана-Уши | 2 - 1 | Аарау |
| 2022-10-22 | Шафхаузен | 0 - 2 | Лозана-Уши |
| 2022-10-19 | Лозана-Уши | 1 - 5 | Вадуц |
| 2022-10-14 | Тун | 0 - 2 | Лозана-Уши |
| 2022-10-08 | Лозана-Уши | 2 - 1 | Лозана Спорт |
| 2022-10-02 | Вадуц | 0 - 2 | Лозана-Уши |
| 2022-09-17 | Лозана-Уши | 0 - 1 | Йънг Бойс |
| 2022-09-10 | Лозана-Уши | 2 - 2 | Тун |
| 2022-09-03 | Лозана-Уши | 2 - 1 | Ксамакс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 1 | 3 | 11 | 8 | 3 | |
| 67% | 8% | 25% | 92% | 67% | 25% |
Класиране Чалъндж Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Вил | 17 | +14 | 33 |
| 2 | Лозана-Уши | 17 | +11 | 33 |
| 3 | Ивердон-Спорт | 18 | +5 | 32 |
| 4 | Лозана Спорт | 17 | +5 | 27 |
| 5 | Аарау | 17 | -2 | 24 |
| 6 | Белинзона | 18 | -10 | 23 |
| 7 | Тун | 17 | -2 | 21 |
| 8 | Шафхаузен | 18 | -8 | 19 |
| 9 | Вадуц | 17 | -4 | 16 |
| 10 | Ксамакс | 18 | -9 | 12 |
Хронология на изиграните мачове
| Вил | |
| Лозана-Уши | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Вил | Лозана-Уши |
|---|---|---|---|
| 1 | Вил | - | |
| 2 | Лозана-Уши | - | |
| 3 | Ивердон-Спорт | 4 - 0 | 2 - 1 |
| 4 | Лозана Спорт | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 5 | Аарау | 6 - 1 | 3 - 3 |
| 6 | Белинзона | 5 - 1 | 1 - 4 |
| 7 | Тун | 1 - 1 | 0 - 2 |
| 8 | Шафхаузен | 4 - 3 | 0 - 2 |
| 9 | Вадуц | 2 - 0 | 0 - 2 |
| 10 | Ксамакс | 2 - 0 | 2 - 1 |
Класиране в шампионата
| Вил | Лозана-Уши | |
| Позиция | 1 | 2 |
| Точки | 33 | 33 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 1 | 1 |
| Точки | 22 | 14 |
Форма в шампионата
| Вил | Лозана-Уши | |
|
Победи Равни Загуби |
10
3 4 |
10
3 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
7
1 0 |
4
2 2 |
Голове в шампионата
| Вил | Лозана-Уши | |
|
Вкарани Получени |
36
22 |
33
22 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
25
6 |
15
8 |
Обща статистика за Чалъндж Лига
| Мачове (87) | |
| Победа за домакина | 48% |
| Равен | 24% |
| Победа за госта | 28% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (279) | |
| Средно голове на мач | 3.21 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.85 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.36 |
| Домакинът е отбелязал в | 85% |
| Гостът е отбелязал в | 76% |
| Гол/Гол | 64% |
| Над 1.5 | 85% |
| Над 2.5 | 63% |
| Над 3.5 | 44% |
Вил следващи 6 срещи
| 2022-12-10 | Вил | - | Фрайбург II |
| 2023-01-10 | Вил | - | Раперсвил-Йона |
| 2023-01-14 | Цюрих | - | Вил |
| 2023-01-20 | Вил | - | Кринс |
| 2023-01-21 | Дармщат 98 | - | Вил |
| 2023-01-27 | Вадуц | - | Вил |
Лозана-Уши следващи 6 срещи
| 2023-01-11 | Лозана-Уши | - | Ксамакс |
| 2023-01-29 | Лозана-Уши | - | Лозана Спорт |
| 2023-02-03 | Ивердон-Спорт | - | Лозана-Уши |
| 2023-02-12 | Лозана-Уши | - | Вил |
| 2023-02-17 | Тун | - | Лозана-Уши |
| 2023-02-26 | Лозана-Уши | - | Шафхаузен |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.20 | 3.30 | 2.65 |
| Вероятност | 46% | 20% | 34% |
| 1X @ 1.41 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.41 | 1.57 |
| Вероятност | 57% | 43% |
| 1X @ 1.41 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.19 | 4.33 | |
| Вероятност | 87% | 13% | |
| Над 1.5 @ 1.19 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.58 | 2.20 | |
| Вероятност | 64% | 36% | |
| Над 2.5 @ 1.58 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.40 | 1.50 | |
| Вероятност | 40% | 60% | |
| Под 3.5 @ 1.50 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.51 | 2.37 | |
| Вероятност | 62% | 38% | |
| Г/Г @ 1.51 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-11-26 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
