Национална Лига - Англия
събота, 13.02.2021
15:00
15:00

Уокинг

Торки Юнайтед
отложен
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Уокинг |
| Гост: | Торки |
| Разстояние: | 228.0 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Кингфийлф Стейдиъм |
| Капацитет: | 6 036 (2 500) |
| Размер: | 100 x 69 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.10 | 3.30 | 2.10 | 2 | 1.61 | 1.33 | |||
| 24% | 27% | 49% | 2.10 | 32% | 68% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.85 | 1.95 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 68% | 32% | 52% | 48% | 28% | 72% |
Последни 12 директни срещи
| 2019-12-28 | Торки Юнайтед | 4 - 1 | Уокинг |
| 2019-09-03 | Уокинг | 1 - 1 | Торки Юнайтед |
| 2018-11-10 | Торки Юнайтед | 0 - 1 | Уокинг |
| 2018-04-02 | Торки Юнайтед | 2 - 1 | Уокинг |
| 2017-08-28 | Уокинг | 4 - 1 | Торки Юнайтед |
| 2017-01-14 | Торки Юнайтед | 1 - 2 | Уокинг |
| 2016-10-18 | Уокинг | 2 - 1 | Торки Юнайтед |
| 2016-10-15 | Торки Юнайтед | 1 - 1 | Уокинг |
| 2016-09-13 | Уокинг | 3 - 1 | Торки Юнайтед |
| 2015-10-13 | Уокинг | 2 - 2 | Торки Юнайтед |
| 2015-08-18 | Торки Юнайтед | 0 - 1 | Уокинг |
| 2015-03-24 | Уокинг | 3 - 2 | Торки Юнайтед |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 10 | 8 | 5 | |
| 58% | 25% | 17% | 83% | 67% | 42% |
Уокинг последни 12 срещи
| 2021-02-06 | Сътън Юнайтед | 0 - 1 | Уокинг |
| 2021-01-30 | Уокинг | 1 - 4 | Стокпорт |
| 2021-01-26 | Бромли | 2 - 2 | Уокинг |
| 2021-01-23 | Уокинг | 0 - 0 | Мейдънхед Юн. |
| 2021-01-19 | Бромли | 1 - 1 | Уокинг |
| 2021-01-02 | Уокинг | 0 - 1 | Алдършот Таун |
| 2020-12-28 | Уокинг | 0 - 0 | Ийстли |
| 2020-12-26 | Алдършот Таун | 3 - 0 | Уокинг |
| 2020-12-19 | Уокинг | 2 - 1 | Доувър Атлетик |
| 2020-12-12 | Уокинг | 3 - 0 | Хартлипул |
| 2020-12-05 | Нотс Каунти | 1 - 0 | Уокинг |
| 2020-12-01 | Уокинг | 0 - 1 | Сътън Юнайтед |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 6 | 5 | 2 | |
| 25% | 33% | 42% | 50% | 42% | 17% |
Торки Юнайтед последни 12 срещи
| 2021-02-09 | Торки Юнайтед | 1 - 1 | Уелдстоун |
| 2021-02-06 | Саутпорт | 0 - 2 | Торки Юнайтед |
| 2021-02-02 | Торки Юнайтед | 1 - 2 | Олтринкам |
| 2021-01-30 | Барнет | 0 - 2 | Торки Юнайтед |
| 2021-01-26 | Торки Юнайтед | 0 - 0 | Сътън Юнайтед |
| 2021-01-23 | Нотс Каунти | 0 - 0 | Торки Юнайтед |
| 2021-01-19 | Боръм Ууд | 0 - 4 | Торки Юнайтед |
| 2021-01-02 | Йоувил | 2 - 1 | Торки Юнайтед |
| 2020-12-28 | Уеймът | 3 - 4 | Торки Юнайтед |
| 2020-12-26 | Торки Юнайтед | 6 - 1 | Йоувил |
| 2020-12-15 | Торки Юнайтед | 0 - 1 | Дагенъм и Ред. |
| 2020-12-12 | Кингс Лин Таун | 0 - 0 | Торки Юнайтед |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 8 | 5 | 3 | |
| 42% | 33% | 25% | 67% | 42% | 25% |
Класиране Национална Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Торки Юнайтед | 21 | +20 | 41 |
| 2 | Хартлипул | 20 | +9 | 36 |
| 3 | Сътън Юнайтед | 18 | +13 | 34 |
| 4 | Нотс Каунти | 17 | +12 | 33 |
| 5 | Ийстли | 19 | +8 | 31 |
| 6 | Стокпорт | 18 | +7 | 31 |
| 7 | Мейдънхед Юн. | 18 | +2 | 30 |
| 8 | Олтринкам | 21 | +1 | 30 |
| 9 | Боръм Ууд | 18 | +7 | 29 |
| 10 | Рексъм | 20 | +3 | 29 |
| 11 | Халифакс Таун | 20 | +7 | 27 |
| 12 | Бромли | 18 | +5 | 26 |
| 13 | Честърфийлд | 18 | +7 | 24 |
| 14 | Алдършот Таун | 19 | -7 | 24 |
| 15 | Солихъл Муурс | 16 | +1 | 23 |
| 16 | Уелдстоун | 19 | -13 | 22 |
| 17 | Уокинг | 18 | -5 | 20 |
| 18 | Дагенъм и Ред. | 19 | -10 | 20 |
| 19 | Уеймът | 21 | -12 | 18 |
| 20 | Йоувил | 18 | -8 | 17 |
| 21 | Кингс Лин Таун | 17 | -19 | 15 |
| 22 | Барнет | 17 | -28 | 9 |
| 23 | Доувър Атлетик | 0 | 0 | 0 |
| 23 | Макълсфийлд | 0 | 0 | 0 |
Хронология на изиграните мачове
| Уокинг | |
| Торки Юнайтед | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Уокинг | Торки Юнайтед |
|---|---|---|---|
| 1 | Торки Юнайтед | - | |
| 2 | Хартлипул | 3 - 0 | 0 - 5 |
| 3 | Сътън Юнайтед | 0 - 1 | |
| 4 | Нотс Каунти | 0 - 0 | |
| 5 | Ийстли | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 6 | Стокпорт | 1 - 4 | |
| 7 | Мейдънхед Юн. | 0 - 0 | |
| 8 | Олтринкам | ||
| 9 | Боръм Ууд | ||
| 10 | Рексъм | ||
| 11 | Халифакс Таун | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 12 | Бромли | 1 - 2 | |
| 13 | Честърфийлд | ||
| 14 | Алдършот Таун | 0 - 1 | 1 - 4 |
| 15 | Солихъл Муурс | 2 - 1 | |
| 16 | Уелдстоун | 1 - 2 | |
| 17 | Уокинг | - | |
| 18 | Дагенъм и Ред. | 2 - 0 | |
| 19 | Уеймът | 3 - 4 | |
| 20 | Йоувил | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 21 | Кингс Лин Таун | 0 - 0 | |
| 22 | Барнет | 4 - 1 | 0 - 2 |
| 23 | Доувър Атлетик | ||
| 23 | Макълсфийлд |
Класиране в шампионата
| Уокинг | Торки Юнайтед | |
| Позиция | 17 | 1 |
| Точки | 20 | 41 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 1 |
| Точки | 16 | 23 |
Форма в шампионата
| Уокинг | Торки Юнайтед | |
|
Победи Равни Загуби |
5
5 8 |
12
5 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
4
4 3 |
7
2 2 |
Голове в шампионата
| Уокинг | Торки Юнайтед | |
|
Вкарани Получени |
18
23 |
40
20 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
13
9 |
23
11 |
Обща статистика за Национална Лига
| Мачове (205) | |
| Победа за домакина | 40% |
| Равен | 22% |
| Победа за госта | 38% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (547) | |
| Средно голове на мач | 2.67 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.42 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.25 |
| Домакинът е отбелязал в | 72% |
| Гостът е отбелязал в | 69% |
| Гол/Гол | 51% |
| Над 1.5 | 70% |
| Над 2.5 | 52% |
| Над 3.5 | 29% |
Уокинг следващи 6 срещи
| 2021-02-16 | Рексъм | - | Уокинг |
| 2021-02-20 | Барнет | - | Уокинг |
| 2021-02-23 | Уокинг | - | Доувър Атлетик |
| 2021-02-27 | Уокинг | - | Торки Юнайтед |
| 2021-03-02 | Олтринкам | - | Уокинг |
| 2021-03-06 | Уокинг | - | Кингс Лин Таун |
Торки Юнайтед следващи 6 срещи
| 2021-02-20 | Торки Юнайтед | - | Халифакс Таун |
| 2021-02-23 | Солихъл Муурс | - | Торки Юнайтед |
| 2021-02-27 | Уокинг | - | Торки Юнайтед |
| 2021-03-06 | Торки Юнайтед | - | Хартлипул |
| 2021-03-13 | Боръм Ууд | - | Торки Юнайтед |
| 2021-03-16 | Мейдънхед Юн. | - | Торки Юнайтед |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.10 | 3.30 | 2.10 |
| Вероятност | 24% | 27% | 49% |
| 2 @ 2.10 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.61 | 1.33 |
| Вероятност | 32% | 68% |
| X2 @ 1.33 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 3.75 | |
| Вероятност | 68% | 32% | |
| Над 1.5 @ 1.25 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.85 | 1.95 | |
| Вероятност | 52% | 48% | |
| Над 2.5 @ 1.85 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.25 | 1.33 | |
| Вероятност | 28% | 72% | |
| Под 3.5 @ 1.33 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.70 | 2.05 | |
| Вероятност | 50% | 50% | |
| Г/Г @ 1.70 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-02-13 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
