Приятелски срещи - Клубни
сряда, 23.11.2022
14:00
Волфсбергер
(Австрия)
Целие
(Словения)
1 - 2
(1 - 1, 0 - 1)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Волфсберг (Авс) |
| Гост: |
Целие (Слн) |
| Разстояние: |
74.9 км |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.74 |
3.89 |
3.68 |
1 |
|
|
|
1.25 |
1.96 |
| 40% |
29% |
31% |
1.74 |
|
|
|
66% |
34% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.05 |
8.50 |
|
|
|
1.31 |
3.10 |
|
|
|
1.85 |
1.86 |
| 85% |
15% |
|
|
|
67% |
33% |
|
|
|
45% |
55% |
Последни 2 директни срещи
|
2019-02-16 |
Целие
|
1 - 4 |
Волфсбергер
|
|
2013-06-21 |
Волфсбергер
|
1 - 1 |
Целие
|
Волфсбергер последни 12 срещи
|
2022-11-13 |
Аустрия Виена
|
0 - 1 |
Волфсбергер
|
|
2022-11-05 |
Волфсбергер
|
1 - 2 |
РБ Залцбург
|
|
2022-10-30 |
ЛАСК Линц
|
4 - 1 |
Волфсбергер
|
|
2022-10-23 |
Волфсбергер
|
2 - 3 |
Алтах
|
|
2022-10-19 |
Блау-Вайс Линц
|
1 - 3 |
Волфсбергер
|
|
2022-10-16 |
Щурм Грац
|
3 - 2 |
Волфсбергер
|
|
2022-10-09 |
Волфсбергер
|
1 - 2 |
Рийд
|
|
2022-10-01 |
А. Лустенау
|
1 - 3 |
Волфсбергер
|
|
2022-09-17 |
Волфсбергер
|
3 - 1 |
Хартберг
|
|
2022-09-10 |
Рапид Виена
|
1 - 3 |
Волфсбергер
|
|
2022-09-04 |
Волфсбергер
|
3 - 4 |
А. Клагенфурт
|
|
2022-08-28 |
ВШГ Сваровски
|
1 - 3 |
Волфсбергер
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
0 |
6 |
|
11 |
11 |
9 |
| 50% |
0% |
50% |
|
92% |
92% |
75% |
Целие последни 12 срещи
|
2022-11-13 |
Целие
|
1 - 1 |
Копер
|
|
2022-11-09 |
Целие
|
2 - 1 |
Мура
|
|
2022-11-05 |
Горица
|
0 - 2 |
Целие
|
|
2022-10-29 |
Целие
|
3 - 3 |
Марибор
|
|
2022-10-24 |
Браво Любляна
|
2 - 0 |
Целие
|
|
2022-10-14 |
Целие
|
1 - 0 |
Табор Сежана
|
|
2022-10-09 |
Мура
|
3 - 1 |
Целие
|
|
2022-10-02 |
Целие
|
2 - 1 |
Радомлие
|
|
2022-09-24 |
Риека
|
4 - 0 |
Целие
|
|
2022-09-18 |
Целие
|
2 - 1 |
Домжале
|
|
2022-09-10 |
Целие
|
4 - 3 |
Олимпия Любляна
|
|
2022-09-02 |
Копер
|
0 - 2 |
Целие
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
2 |
3 |
|
11 |
7 |
4 |
| 58% |
17% |
25% |
|
92% |
58% |
33% |
Волфсбергер следващи 6 срещи
|
2023-01-21 |
Волфсбергер
|
- |
Ванк. Уайткепс
|
|
2023-01-25 |
Хаугесунд
|
- |
Волфсбергер
|
|
2023-01-28 |
Сиатъл Саундърс
|
- |
Волфсбергер
|
|
2023-02-03 |
Волфсбергер
|
- |
Рапид Виена
|
|
2023-02-11 |
Волфсбергер
|
- |
ВШГ Сваровски
|
|
2023-02-18 |
А. Клагенфурт
|
- |
Волфсбергер
|
Целие следващи 6 срещи
|
2022-12-01 |
Олимпия Любляна
|
- |
Целие
|
|
2022-12-07 |
Домжале
|
- |
Целие
|
|
2022-12-11 |
Радомлие
|
- |
Целие
|
|
2023-01-12 |
Динамо Загреб
|
- |
Целие
|
|
2023-01-14 |
Хайдук Сплит
|
- |
Целие
|
|
2023-01-19 |
Целие
|
- |
Алуминий
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
1.74 |
3.89 |
3.68 |
| Вероятност |
40% |
29% |
31% |
|
1 @ 1.74 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.25 |
1.96 |
| Вероятност |
66% |
34% |
|
1X @ 1.25 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.05 |
8.50 |
| Вероятност |
|
85% |
15% |
|
Над 1.5 @ 1.05 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.31 |
3.10 |
| Вероятност |
|
67% |
33% |
|
Над 2.5 @ 1.31 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.85 |
1.86 |
| Вероятност |
|
45% |
55% |
|
Под 3.5 @ 1.86 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
1.35 |
2.90 |
| Вероятност |
|
64% |
36% |
|
Г/Г @ 1.35 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-11-23 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!