Висша Лига - Англия
неделя, 23.05.2021
16:00
16:00

Уулвърхямптън

Манчестър Юн.
1 - 2
(1 - 2, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Уулвърхямптън |
| Гост: | Манчестър |
| Разстояние: | 99.9 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Молиню Стейдиъм |
| Капацитет: | 31 700 |
| Размер: | 100 x 64 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Треньор | |
| Гост: | Майкъл Карик (Анг) |
| Начален час | |
| Час: | 16:00 (16:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.25 | 3.60 | 3.00 | X2 | 1.36 | 1.57 | |||
| 24% | 30% | 46% | 1.57 | 34% | 66% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 4.00 | 1.72 | 2.10 | 3.00 | 1.40 | ||||||
| 67% | 33% | 49% | 51% | 31% | 69% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-12-29 | Манчестър Юн. | 1 - 0 | Уулвърхямптън |
| 2020-02-01 | Манчестър Юн. | 0 - 0 | Уулвърхямптън |
| 2020-01-15 | Манчестър Юн. | 1 - 0 | Уулвърхямптън |
| 2020-01-04 | Уулвърхямптън | 0 - 0 | Манчестър Юн. |
| 2019-08-19 | Уулвърхямптън | 1 - 1 | Манчестър Юн. |
| 2019-04-02 | Уулвърхямптън | 2 - 1 | Манчестър Юн. |
| 2019-03-16 | Уулвърхямптън | 2 - 1 | Манчестър Юн. |
| 2018-09-22 | Манчестър Юн. | 1 - 1 | Уулвърхямптън |
| 2012-03-18 | Уулвърхямптън | 0 - 5 | Манчестър Юн. |
| 2011-12-10 | Манчестър Юн. | 4 - 1 | Уулвърхямптън |
| 2011-02-05 | Уулвърхямптън | 2 - 1 | Манчестър Юн. |
| 2010-11-06 | Манчестър Юн. | 2 - 1 | Уулвърхямптън |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 8 | 6 | 2 | |
| 25% | 33% | 42% | 67% | 50% | 17% |
Уулвърхямптън последни 12 срещи
| 2021-05-19 | Евертън | 1 - 0 | Уулвърхямптън |
| 2021-05-16 | Тотнъм | 2 - 0 | Уулвърхямптън |
| 2021-05-09 | Уулвърхямптън | 2 - 1 | Брайтън |
| 2021-05-03 | Уест Бромич | 1 - 1 | Уулвърхямптън |
| 2021-04-25 | Уулвърхямптън | 0 - 4 | Бърнли |
| 2021-04-17 | Уулвърхямптън | 1 - 0 | Шефилд Юнайтед |
| 2021-04-09 | Фулъм | 0 - 1 | Уулвърхямптън |
| 2021-04-05 | Уулвърхямптън | 2 - 3 | Уест Хям |
| 2021-03-15 | Уулвърхямптън | 0 - 1 | Ливърпул |
| 2021-03-06 | Астън Вила | 0 - 0 | Уулвърхямптън |
| 2021-03-02 | Манчестър Сити | 4 - 1 | Уулвърхямптън |
| 2021-02-27 | Нюкасъл | 1 - 1 | Уулвърхямптън |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 7 | 4 | 3 | |
| 25% | 25% | 50% | 58% | 33% | 25% |
Манчестър Юн. последни 12 срещи
| 2021-05-18 | Манчестър Юн. | 1 - 1 | Фулъм |
| 2021-05-13 | Манчестър Юн. | 2 - 4 | Ливърпул |
| 2021-05-11 | Манчестър Юн. | 1 - 2 | Лестър |
| 2021-05-09 | Астън Вила | 1 - 3 | Манчестър Юн. |
| 2021-05-06 | Рома | 3 - 2 | Манчестър Юн. |
| 2021-04-29 | Манчестър Юн. | 6 - 2 | Рома |
| 2021-04-25 | Лийдс | 0 - 0 | Манчестър Юн. |
| 2021-04-18 | Манчестър Юн. | 3 - 1 | Бърнли |
| 2021-04-15 | Манчестър Юн. | 2 - 0 | Гранада |
| 2021-04-11 | Тотнъм | 1 - 3 | Манчестър Юн. |
| 2021-04-08 | Гранада | 0 - 2 | Манчестър Юн. |
| 2021-04-04 | Манчестър Юн. | 2 - 1 | Брайтън |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 11 | 8 | 6 | |
| 58% | 17% | 25% | 92% | 67% | 50% |
Класиране Висша Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Манчестър Сити | 37 | +46 | 83 |
| 2 | Манчестър Юн. | 37 | +28 | 71 |
| 3 | Челси | 37 | +23 | 67 |
| 4 | Ливърпул | 37 | +24 | 66 |
| 5 | Лестър | 37 | +20 | 66 |
| 6 | Уест Хям | 37 | +12 | 62 |
| 7 | Тотнъм | 37 | +21 | 59 |
| 8 | Евертън | 37 | +4 | 59 |
| 9 | Арсенал | 37 | +14 | 58 |
| 10 | Лийдс | 37 | +6 | 56 |
| 11 | Астън Вила | 37 | +8 | 52 |
| 12 | Уулвърхямптън | 37 | -15 | 45 |
| 13 | Кристъл Палас | 37 | -23 | 44 |
| 14 | Саутхямптън | 37 | -18 | 43 |
| 15 | Нюкасъл | 37 | -18 | 42 |
| 16 | Брайтън | 37 | -4 | 41 |
| 17 | Бърнли | 37 | -21 | 39 |
| 18 | Фулъм | 37 | -24 | 28 |
| 19 | Уест Бромич | 37 | -39 | 26 |
| 20 | Шефилд Юнайтед | 37 | -44 | 20 |
Хронология на изиграните мачове
| Уулвърхямптън | |
| Манчестър Юн. | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Уулвърхямптън | Манчестър Юн. |
|---|---|---|---|
| 1 | Манчестър Сити | 1 - 3 | 0 - 2 |
| 2 | Манчестър Юн. | - | |
| 3 | Челси | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 4 | Ливърпул | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 5 | Лестър | 0 - 0 | 2 - 2 |
| 6 | Уест Хям | 2 - 3 | 1 - 3 |
| 7 | Тотнъм | 1 - 1 | 1 - 3 |
| 8 | Евертън | 1 - 2 | 1 - 3 |
| 9 | Арсенал | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 10 | Лийдс | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 11 | Астън Вила | 0 - 1 | 1 - 3 |
| 12 | Уулвърхямптън | - | |
| 13 | Кристъл Палас | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 14 | Саутхямптън | 1 - 1 | 2 - 3 |
| 15 | Нюкасъл | 1 - 1 | 1 - 4 |
| 16 | Брайтън | 2 - 1 | 2 - 3 |
| 17 | Бърнли | 0 - 4 | 0 - 1 |
| 18 | Фулъм | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 19 | Уест Бромич | 2 - 3 | 1 - 1 |
| 20 | Шефилд Юнайтед | 1 - 0 | 2 - 3 |
Класиране в шампионата
| Уулвърхямптън | Манчестър Юн. | |
| Позиция | 12 | 2 |
| Точки | 45 | 71 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 2 |
| Точки | 25 | 40 |
Форма в шампионата
| Уулвърхямптън | Манчестър Юн. | |
|
Победи Равни Загуби |
12
9 16 |
20
11 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
7
4 7 |
11
7 0 |
Голове в шампионата
| Уулвърхямптън | Манчестър Юн. | |
|
Вкарани Получени |
35
50 |
71
43 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
20
23 |
33
15 |
Обща статистика за Висша Лига
| Мачове (370) | |
| Победа за домакина | 37% |
| Равен | 22% |
| Победа за госта | 41% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (993) | |
| Средно голове на мач | 2.68 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.33 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.35 |
| Домакинът е отбелязал в | 70% |
| Гостът е отбелязал в | 71% |
| Гол/Гол | 49% |
| Над 1.5 | 73% |
| Над 2.5 | 50% |
| Над 3.5 | 27% |
Уулвърхямптън следващи 6 срещи
| 2021-07-17 | Крю Александра | - | Уулвърхямптън |
| 2021-07-24 | Бетис | - | Уулвърхямптън |
| 2021-07-26 | Лас Палмас | - | Уулвърхямптън |
| 2021-07-31 | Сток Сити | - | Уулвърхямптън |
| 2021-08-01 | Уулвърхямптън | - | Ковънтри |
| 2021-08-07 | Уулвърхямптън | - | Селта Виго |
Манчестър Юн. следващи 6 срещи
| 2021-05-26 | Виляреал | - | Манчестър Юн. |
| 2021-07-18 | Дарби Каунти | - | Манчестър Юн. |
| 2021-07-24 | КПР | - | Манчестър Юн. |
| 2021-07-28 | Манчестър Юн. | - | Брентфорд |
| 2021-08-07 | Манчестър Юн. | - | Евертън |
| 2021-08-14 | Манчестър Юн. | - | Лийдс |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.25 | 3.60 | 3.00 |
| Вероятност | 24% | 30% | 46% |
| X2 @ 1.57 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 1.57 |
| Вероятност | 34% | 66% |
| X2 @ 1.57 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 4.00 | |
| Вероятност | 67% | 33% | |
| Над 1.5 @ 1.25 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.72 | 2.10 | |
| Вероятност | 49% | 51% | |
| Под 2.5 @ 2.10 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.00 | 1.40 | |
| Вероятност | 31% | 69% | |
| Под 3.5 @ 1.40 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.66 | 2.10 | |
| Вероятност | 52% | 48% | |
| Г/Г @ 1.66 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-23 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
