Втора ПФЛ - България
петък, 30.09.2022
14:00
14:00

Янтра Габрово

Крумовград
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Габрово |
| Гост: | Крумовград / Пловдив |
| Разстояние: | 158.7 км |
| Начален час | |
| Час: | 14:00 (16:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.18 | 3.05 | 3.13 | X2 | 1.29 | 1.55 | |||
| 19% | 53% | 28% | 1.55 | 41% | 59% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.37 | 2.85 | 2.19 | 1.59 | 3.98 | 1.21 | ||||||
| 62% | 38% | 37% | 63% | 20% | 80% |
Директни срещи
Няма данни в системата
Янтра Габрово последни 12 срещи
| 2022-09-17 | Добруджа Добрич | 2 - 0 | Янтра Габрово |
| 2022-09-12 | Янтра Габрово | 1 - 0 | Лудогорец II |
| 2022-09-04 | Етър В. Търново | 1 - 0 | Янтра Габрово |
| 2022-08-27 | Созопол | 1 - 1 | Янтра Габрово |
| 2022-08-20 | Янтра Габрово | 0 - 0 | Марица Пловдив |
| 2022-08-13 | Дунав Русе | 0 - 1 | Янтра Габрово |
| 2022-08-06 | Янтра Габрово | 0 - 0 | Ловеч |
| 2022-07-31 | Спартак Плевен | 2 - 2 | Янтра Габрово |
| 2022-07-23 | Янтра Габрово | 2 - 2 | Струмска Слава |
| 2022-07-18 | ЦСКА 1948 II | 1 - 1 | Янтра Габрово |
| 2022-07-02 | Ботев Пловдив | 0 - 0 | Янтра Габрово |
| 2022-06-30 | Дунав Русе | 2 - 1 | Янтра Габрово |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 7 | 3 | 6 | 3 | 2 | |
| 17% | 58% | 25% | 50% | 25% | 17% |
Крумовград последни 10 срещи
| 2022-09-17 | Крумовград | 1 - 2 | Созопол |
| 2022-09-10 | Марица Пловдив | 2 - 2 | Крумовград |
| 2022-09-03 | Крумовград | 1 - 0 | Дунав Русе |
| 2022-08-29 | Ловеч | 0 - 0 | Крумовград |
| 2022-08-23 | Крумовград | 2 - 1 | Спартак Плевен |
| 2022-08-16 | Струмска Слава | 1 - 0 | Крумовград |
| 2022-08-07 | Крумовград | 1 - 1 | ЦСКА 1948 II |
| 2022-08-02 | Миньор Перник | 3 - 0 | Крумовград |
| 2022-07-23 | Крумовград | 3 - 1 | Беласица Петрич |
| 2022-07-16 | Спортист Своге | 0 - 2 | Крумовград |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 3 | 7 | 5 | 2 | |
| 40% | 30% | 30% | 70% | 50% | 20% |
Класиране Втора ПФЛ
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Спартак Плевен | 10 | +10 | 19 |
| 2 | ЦСКА 1948 II | 10 | +8 | 19 |
| 3 | Етър В. Търново | 10 | +4 | 17 |
| 4 | Марица Пловдив | 11 | 0 | 17 |
| 5 | Беласица Петрич | 10 | +3 | 16 |
| 6 | Струмска Слава | 10 | +1 | 16 |
| 7 | Ловеч | 10 | +4 | 15 |
| 8 | Крумовград | 10 | +1 | 15 |
| 9 | Спортист Своге | 10 | -1 | 15 |
| 10 | Дунав Русе | 10 | +5 | 14 |
| 11 | Монтана | 11 | -2 | 13 |
| 12 | Добруджа Добрич | 10 | 0 | 12 |
| 13 | Янтра Габрово | 10 | -1 | 12 |
| 14 | Лудогорец II | 10 | -6 | 11 |
| 15 | Созопол | 10 | -9 | 11 |
| 16 | Миньор Перник | 10 | 0 | 10 |
| 17 | Витоша Бистрица | 10 | -4 | 9 |
| 18 | Ботев Пд II | 10 | -13 | 5 |
Хронология на изиграните мачове
| Янтра Габрово | |
| Крумовград | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Янтра Габрово | Крумовград |
|---|---|---|---|
| 1 | Спартак Плевен | ||
| 2 | ЦСКА 1948 II | ||
| 3 | Етър В. Търново | ||
| 4 | Марица Пловдив | 0 - 0 | 2 - 2 |
| 5 | Беласица Петрич | ||
| 6 | Струмска Слава | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 7 | Ловеч | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 8 | Крумовград | - | |
| 9 | Спортист Своге | 0 - 2 | |
| 10 | Дунав Русе | ||
| 11 | Монтана | ||
| 12 | Добруджа Добрич | ||
| 13 | Янтра Габрово | - | |
| 14 | Лудогорец II | 1 - 0 | |
| 15 | Созопол | ||
| 16 | Миньор Перник | 3 - 0 | |
| 17 | Витоша Бистрица | ||
| 18 | Ботев Пд II |
Класиране в шампионата
| Янтра Габрово | Крумовград | |
| Позиция | 13 | 8 |
| Точки | 12 | 15 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 15 | 9 |
| Точки | 6 | 5 |
Форма в шампионата
| Янтра Габрово | Крумовград | |
|
Победи Равни Загуби |
2
6 2 |
4
3 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
1
3 0 |
1
2 2 |
Голове в шампионата
| Янтра Габрово | Крумовград | |
|
Вкарани Получени |
8
9 |
12
11 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
3
2 |
4
6 |
Обща статистика за Втора ПФЛ
| Мачове (91) | |
| Победа за домакина | 48% |
| Равен | 30% |
| Победа за госта | 22% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (208) | |
| Средно голове на мач | 2.29 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.36 |
| Гостът е отбелязал средно | 0.92 |
| Домакинът е отбелязал в | 76% |
| Гостът е отбелязал в | 60% |
| Гол/Гол | 47% |
| Над 1.5 | 67% |
| Над 2.5 | 44% |
| Над 3.5 | 22% |
Янтра Габрово следващи 6 срещи
| 2022-10-09 | Ботев Пд II | - | Янтра Габрово |
| 2022-10-15 | Янтра Габрово | - | Монтана |
| 2022-10-22 | Витоша Бистрица | - | Янтра Габрово |
| 2022-10-29 | Янтра Габрово | - | Спортист Своге |
| 2022-11-05 | Беласица Петрич | - | Янтра Габрово |
| 2022-11-11 | Янтра Габрово | - | Миньор Перник |
Крумовград следващи 6 срещи
| 2022-10-11 | Крумовград | - | Лудогорец II |
| 2022-10-16 | Добруджа Добрич | - | Крумовград |
| 2022-10-21 | Етър В. Търново | - | Крумовград |
| 2022-10-31 | Крумовград | - | Ботев Пд II |
| 2022-11-07 | Монтана | - | Крумовград |
| 2022-11-13 | Крумовград | - | Витоша Бистрица |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.18 | 3.05 | 3.13 |
| Вероятност | 19% | 53% | 28% |
| X2 @ 1.55 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.29 | 1.55 |
| Вероятност | 41% | 59% |
| X2 @ 1.55 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.37 | 2.85 | |
| Вероятност | 62% | 38% | |
| Над 1.5 @ 1.37 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.19 | 1.59 | |
| Вероятност | 37% | 63% | |
| Под 2.5 @ 1.59 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.98 | 1.21 | |
| Вероятност | 20% | 80% | |
| Под 3.5 @ 1.21 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.90 | 1.86 | |
| Вероятност | 45% | 55% | |
| Без @ 1.86 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-09-30 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
