Суперлига - Швейцария
сряда, 10.02.2021
19:30
19:30

Йънг Бойс

Лозана Спорт
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Берн |
| Гост: | Лозана |
| Разстояние: | 78.5 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Стад дьо Сюис |
| Капацитет: | 31 120 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 19:30 (20:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 4.75 | 8.00 | 1 | 1.08 | 3.00 | |||
| 47% | 36% | 17% | 1.36 | 73% | 27% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.18 | 4.50 | 1.57 | 2.35 | 2.37 | 1.53 | ||||||
| 71% | 29% | 57% | 43% | 29% | 71% |
Последни 12 директни срещи
| 2021-02-07 | Йънг Бойс | 4 - 2 | Лозана Спорт |
| 2020-11-29 | Лозана Спорт | 0 - 3 | Йънг Бойс |
| 2020-09-08 | Йънг Бойс | 5 - 2 | Лозана Спорт |
| 2020-06-06 | Йънг Бойс | 2 - 0 | Лозана Спорт |
| 2019-01-26 | Йънг Бойс | 2 - 2 | Лозана Спорт |
| 2018-04-22 | Йънг Бойс | 4 - 1 | Лозана Спорт |
| 2018-02-11 | Лозана Спорт | 1 - 4 | Йънг Бойс |
| 2017-10-14 | Лозана Спорт | 2 - 1 | Йънг Бойс |
| 2017-08-06 | Йънг Бойс | 3 - 0 | Лозана Спорт |
| 2017-06-02 | Йънг Бойс | 2 - 0 | Лозана Спорт |
| 2017-03-12 | Лозана Спорт | 0 - 0 | Йънг Бойс |
| 2016-11-27 | Лозана Спорт | 1 - 2 | Йънг Бойс |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 2 | 1 | 11 | 9 | 5 | |
| 75% | 17% | 8% | 92% | 75% | 42% |
Йънг Бойс последни 12 срещи
| 2021-02-07 | Йънг Бойс | 4 - 2 | Лозана Спорт |
| 2021-02-03 | Цюрих | 1 - 4 | Йънг Бойс |
| 2021-01-31 | Йънг Бойс | 2 - 1 | Сион |
| 2021-01-24 | Вадуц | 0 - 0 | Йънг Бойс |
| 2021-01-20 | Лугано | 0 - 2 | Йънг Бойс |
| 2021-01-16 | Йънг Бойс | 3 - 2 | Аарау |
| 2021-01-16 | Йънг Бойс | 5 - 1 | Лозана-Уши |
| 2021-01-12 | Йънг Бойс | 4 - 1 | Киасо |
| 2020-12-22 | Санкт Гален | 1 - 2 | Йънг Бойс |
| 2020-12-19 | Йънг Бойс | 2 - 2 | Лугано |
| 2020-12-16 | Базел | 0 - 2 | Йънг Бойс |
| 2020-12-13 | Йънг Бойс | 1 - 2 | Сервет |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 2 | 1 | 11 | 9 | 6 | |
| 75% | 17% | 8% | 92% | 75% | 50% |
Лозана Спорт последни 12 срещи
| 2021-02-07 | Йънг Бойс | 4 - 2 | Лозана Спорт |
| 2021-02-04 | Лозана Спорт | 1 - 3 | Базел |
| 2021-01-31 | Сервет | 1 - 1 | Лозана Спорт |
| 2021-01-23 | Лозана Спорт | 0 - 1 | Сион |
| 2021-01-15 | Тун | 1 - 3 | Лозана Спорт |
| 2021-01-08 | Лозана Спорт | 1 - 1 | Ксамакс |
| 2020-12-23 | Лугано | 0 - 0 | Лозана Спорт |
| 2020-12-20 | Лозана Спорт | 2 - 1 | Люцерн |
| 2020-12-17 | Вадуц | 0 - 2 | Лозана Спорт |
| 2020-12-13 | Лозана Спорт | 0 - 1 | Санкт Гален |
| 2020-12-06 | Цюрих | 4 - 0 | Лозана Спорт |
| 2020-12-02 | Лозана Спорт | 3 - 0 | Вадуц |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 9 | 6 | 4 | |
| 33% | 25% | 42% | 75% | 50% | 33% |
Класиране Суперлига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Йънг Бойс | 18 | +18 | 41 |
| 2 | Базел | 19 | +4 | 31 |
| 3 | Цюрих | 19 | +2 | 25 |
| 4 | Лугано | 17 | +2 | 25 |
| 5 | Санкт Гален | 17 | 0 | 23 |
| 6 | Сервет | 17 | -2 | 23 |
| 7 | Лозана Спорт | 18 | -4 | 20 |
| 8 | Сион | 19 | -6 | 20 |
| 9 | Люцерн | 16 | -2 | 16 |
| 10 | Вадуц | 18 | -12 | 15 |
Хронология на изиграните мачове
| Йънг Бойс | |
| Лозана Спорт | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Йънг Бойс | Лозана Спорт |
|---|---|---|---|
| 1 | Йънг Бойс | - | 4 - 2 |
| 2 | Базел | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 3 | Цюрих | 2 - 1 | 4 - 0 |
| 4 | Лугано | 2 - 2 | 0 - 0 |
| 5 | Санкт Гален | 0 - 0 | 2 - 2 |
| 6 | Сервет | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 7 | Лозана Спорт | 4 - 2 | - |
| 8 | Сион | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 9 | Люцерн | 2 - 1 | 2 - 2 |
| 10 | Вадуц | 1 - 0 | 0 - 2 |
Класиране в шампионата
| Йънг Бойс | Лозана Спорт | |
| Позиция | 1 | 7 |
| Точки | 41 | 20 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 1 | 7 |
| Точки | 20 | 8 |
Форма в шампионата
| Йънг Бойс | Лозана Спорт | |
|
Победи Равни Загуби |
12
5 1 |
5
5 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
6
2 1 |
1
5 3 |
Голове в шампионата
| Йънг Бойс | Лозана Спорт | |
|
Вкарани Получени |
32
14 |
22
26 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
16
10 |
10
15 |
Обща статистика за Суперлига
| Мачове (89) | |
| Победа за домакина | 37% |
| Равен | 31% |
| Победа за госта | 31% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (232) | |
| Средно голове на мач | 2.61 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.35 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.26 |
| Домакинът е отбелязал в | 73% |
| Гостът е отбелязал в | 71% |
| Гол/Гол | 55% |
| Над 1.5 | 71% |
| Над 2.5 | 52% |
| Над 3.5 | 31% |
Йънг Бойс следващи 6 срещи
| 2021-02-14 | Лугано | - | Йънг Бойс |
| 2021-02-18 | Йънг Бойс | - | Байер Леверкузен |
| 2021-02-21 | Йънг Бойс | - | Сервет |
| 2021-02-25 | Байер Леверкузен | - | Йънг Бойс |
| 2021-02-28 | Люцерн | - | Йънг Бойс |
| 2021-03-03 | Базел | - | Йънг Бойс |
Лозана Спорт следващи 6 срещи
| 2021-02-13 | Лозана Спорт | - | Сервет |
| 2021-02-20 | Базел | - | Лозана Спорт |
| 2021-02-24 | Грасхопърс | - | Лозана Спорт |
| 2021-02-28 | Лозана Спорт | - | Лугано |
| 2021-03-03 | Вадуц | - | Лозана Спорт |
| 2021-03-07 | Лозана Спорт | - | Сион |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 4.75 | 8.00 |
| Вероятност | 47% | 36% | 17% |
| 1 @ 1.36 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.08 | 3.00 |
| Вероятност | 73% | 27% |
| 1X @ 1.08 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.18 | 4.50 | |
| Вероятност | 71% | 29% | |
| Над 1.5 @ 1.18 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.57 | 2.35 | |
| Вероятност | 57% | 43% | |
| Над 2.5 @ 1.57 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.37 | 1.53 | |
| Вероятност | 29% | 71% | |
| Под 3.5 @ 1.53 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.80 | 1.90 | |
| Вероятност | 51% | 49% | |
| Г/Г @ 1.80 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-02-10 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
