Екстракласа - Полша
неделя, 21.03.2021
16:30
16:30

Заглембие Любин

Легия Варшава
0 - 4
(0 - 3, 0 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Любин |
| Гост: | Варшава |
| Разстояние: | 343.2 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Заглембие Любин |
| Капацитет: | 16 068 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 16:30 (17:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.80 | 3.30 | 2.00 | 2 | 1.72 | 1.25 | |||
| 29% | 25% | 46% | 2.00 | 38% | 62% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 2.00 | 1.80 | 3.40 | 1.30 | ||||||
| 73% | 27% | 52% | 48% | 19% | 81% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-10-18 | Легия Варшава | 2 - 1 | Заглембие Любин |
| 2019-12-20 | Заглембие Любин | 2 - 1 | Легия Варшава |
| 2019-08-18 | Легия Варшава | 1 - 0 | Заглембие Любин |
| 2019-05-19 | Легия Варшава | 2 - 2 | Заглембие Любин |
| 2018-11-25 | Заглембие Любин | 0 - 1 | Легия Варшава |
| 2018-07-21 | Легия Варшава | 1 - 3 | Заглембие Любин |
| 2018-04-14 | Легия Варшава | 0 - 1 | Заглембие Любин |
| 2018-02-09 | Заглембие Любин | 2 - 3 | Легия Варшава |
| 2017-08-27 | Легия Варшава | 2 - 1 | Заглембие Любин |
| 2017-03-03 | Заглембие Любин | 1 - 3 | Легия Варшава |
| 2016-09-18 | Легия Варшава | 2 - 3 | Заглембие Любин |
| 2016-04-28 | Заглембие Любин | 2 - 0 | Легия Варшава |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 9 | 8 | 5 | |
| 42% | 8% | 50% | 75% | 67% | 42% |
Заглембие Любин последни 12 срещи
| 2021-03-14 | Гурник Забже | 2 - 0 | Заглембие Любин |
| 2021-03-06 | Заглембие Любин | 3 - 0 | Ягелония |
| 2021-02-28 | Краковия Краков | 2 - 4 | Заглембие Любин |
| 2021-02-21 | Заглембие Любин | 1 - 2 | Раков Ченст. |
| 2021-02-15 | Варта Познан | 1 - 0 | Заглембие Любин |
| 2021-02-11 | Заглембие Любин | 0 - 0 | Хойничанка |
| 2021-02-05 | Лех Познан | 0 - 0 | Заглембие Любин |
| 2021-01-29 | Заглембие Любин | 0 - 2 | Висла Плоцк |
| 2021-01-22 | Заглембие Любин | 3 - 1 | Арда Кърджали |
| 2021-01-17 | Заглембие Любин | 1 - 2 | Партизан |
| 2021-01-14 | Ягелония | 2 - 1 | Заглембие Любин |
| 2020-12-19 | Погон Шчечин | 1 - 0 | Заглембие Любин |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 8 | 6 | 2 | |
| 25% | 17% | 58% | 67% | 50% | 17% |
Легия Варшава последни 12 срещи
| 2021-03-13 | Легия Варшава | 3 - 2 | Варта Познан |
| 2021-03-07 | Шльонск Вроцлав | 0 - 1 | Легия Варшава |
| 2021-03-03 | Легия Варшава | 1 - 2 | Пяст Гливице |
| 2021-02-27 | Гурник Забже | 1 - 2 | Легия Варшава |
| 2021-02-20 | Легия Варшава | 5 - 2 | Висла Плоцк |
| 2021-02-14 | Ягелония | 1 - 1 | Легия Варшава |
| 2021-02-09 | ЛКС Лодз | 2 - 3 | Легия Варшава |
| 2021-02-06 | Легия Варшава | 2 - 0 | Раков Ченст. |
| 2021-01-31 | Подбескидзе | 1 - 0 | Легия Варшава |
| 2021-01-27 | Легия Варшава | 3 - 1 | Стомил Олщин |
| 2021-01-21 | Краснодар | 0 - 0 | Легия Варшава |
| 2021-01-18 | Легия Варшава | 2 - 0 | Динамо Киев |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 9 | 6 | 4 | |
| 67% | 17% | 17% | 75% | 50% | 33% |
Класиране Екстракласа
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Легия Варшава | 21 | +15 | 45 |
| 2 | Погон Шчечин | 22 | +13 | 41 |
| 3 | Раков Ченст. | 22 | +10 | 37 |
| 4 | Лехия Гданск | 22 | +4 | 33 |
| 5 | Гурник Забже | 22 | +3 | 32 |
| 6 | Пяст Гливице | 22 | +5 | 31 |
| 7 | Шльонск Вроцлав | 22 | +3 | 30 |
| 8 | Заглембие Любин | 21 | +2 | 29 |
| 9 | Лех Познан | 22 | +2 | 29 |
| 10 | Ягелония | 22 | -6 | 28 |
| 11 | Варта Познан | 21 | -3 | 26 |
| 12 | Висла Плоцк | 22 | -7 | 25 |
| 13 | Висла Краков | 21 | +2 | 25 |
| 14 | Краковия Краков | 22 | -5 | 20 |
| 15 | Стал Мелец | 21 | -13 | 19 |
| 16 | Подбескидзе | 21 | -25 | 18 |
Хронология на изиграните мачове
| Заглембие Любин | |
| Легия Варшава | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Заглембие Любин | Легия Варшава |
|---|---|---|---|
| 1 | Легия Варшава | - | |
| 2 | Погон Шчечин | 0 - 0 | |
| 3 | Раков Ченст. | 1 - 2 | 1 - 2 |
| 4 | Лехия Гданск | 1 - 1 | |
| 5 | Гурник Забже | 2 - 0 | 1 - 2 |
| 6 | Пяст Гливице | ||
| 7 | Шльонск Вроцлав | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 8 | Заглембие Любин | - | |
| 9 | Лех Познан | 2 - 1 | |
| 10 | Ягелония | 3 - 0 | 1 - 1 |
| 11 | Варта Познан | 1 - 0 | 0 - 3 |
| 12 | Висла Плоцк | 0 - 2 | 0 - 1 |
| 13 | Висла Краков | 1 - 2 | |
| 14 | Краковия Краков | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 15 | Стал Мелец | 2 - 2 | |
| 16 | Подбескидзе | 1 - 0 |
Класиране в шампионата
| Заглембие Любин | Легия Варшава | |
| Позиция | 8 | 1 |
| Точки | 29 | 45 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 1 |
| Точки | 18 | 23 |
Форма в шампионата
| Заглембие Любин | Легия Варшава | |
|
Победи Равни Загуби |
8
5 8 |
14
3 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
5
3 2 |
7
2 1 |
Голове в шампионата
| Заглембие Любин | Легия Варшава | |
|
Вкарани Получени |
26
24 |
37
22 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
15
10 |
13
5 |
Обща статистика за Екстракласа
| Мачове (173) | |
| Победа за домакина | 41% |
| Равен | 27% |
| Победа за госта | 32% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (432) | |
| Средно голове на мач | 2.50 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.31 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.19 |
| Домакинът е отбелязал в | 72% |
| Гостът е отбелязал в | 68% |
| Гол/Гол | 49% |
| Над 1.5 | 67% |
| Над 2.5 | 47% |
| Над 3.5 | 25% |
Заглембие Любин следващи 6 срещи
| 2021-03-26 | Заглембие Любин | - | Гурник Забже |
| 2021-04-05 | Лехия Гданск | - | Заглембие Любин |
| 2021-04-11 | Заглембие Любин | - | Подбескидзе |
| 2021-04-18 | Стал Мелец | - | Заглембие Любин |
| 2021-04-21 | Заглембие Любин | - | Висла Краков |
| 2021-04-24 | Заглембие Любин | - | Пяст Гливице |
Легия Варшава следващи 6 срещи
| 2021-04-03 | Легия Варшава | - | Погон Шчечин |
| 2021-04-11 | Лех Познан | - | Легия Варшава |
| 2021-04-18 | Легия Варшава | - | Краковия Краков |
| 2021-04-21 | Пяст Гливице | - | Легия Варшава |
| 2021-04-25 | Лехия Гданск | - | Легия Варшава |
| 2021-05-01 | Легия Варшава | - | Висла Краков |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.80 | 3.30 | 2.00 |
| Вероятност | 29% | 25% | 46% |
| 2 @ 2.00 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.72 | 1.25 |
| Вероятност | 38% | 62% |
| X2 @ 1.25 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.30 | 3.40 | |
| Вероятност | 73% | 27% | |
| Над 1.5 @ 1.30 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.00 | 1.80 | |
| Вероятност | 52% | 48% | |
| Над 2.5 @ 2.00 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.40 | 1.30 | |
| Вероятност | 19% | 81% | |
| Под 3.5 @ 1.30 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.80 | 1.95 | |
| Вероятност | 56% | 44% | |
| Г/Г @ 1.80 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-03-21 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
