Първа Лига - Полша
събота, 22.05.2021
11:40
11:40

Заглембие С.

ГКС Ястшембе
3 - 0
(1 - 0, 2 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Сосновец |
| Гост: | Ястшембе-Здруй |
| Разстояние: | 54.0 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Спортен Парк Заглембие |
| Капацитет: | 11 600 |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 11:40 (12:40 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.85 | 3.75 | 3.60 | 1X | 1.28 | 1.83 | |||
| 45% | 16% | 39% | 1.28 | 53% | 47% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.25 | 1.61 | 4.33 | 1.20 | ||||||
| 71% | 29% | 42% | 58% | 14% | 86% |
Последни 4 директни срещи
| 2020-11-28 | ГКС Ястшембе | 2 - 1 | Заглембие С. |
| 2020-06-20 | ГКС Ястшембе | 1 - 3 | Заглембие С. |
| 2020-01-22 | ГКС Ястшембе | 1 - 1 | Заглембие С. |
| 2019-09-21 | Заглембие С. | 2 - 4 | ГКС Ястшембе |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 1 | 2 | 4 | 3 | 2 | |
| 25% | 25% | 50% | 100% | 75% | 50% |
Заглембие С. последни 12 срещи
| 2021-05-15 | Хробри Глогов | 1 - 0 | Заглембие С. |
| 2021-05-07 | Заглембие С. | 0 - 1 | Радомяк Радом |
| 2021-05-01 | Корона Келце | 1 - 0 | Заглембие С. |
| 2021-04-28 | Заглембие С. | 2 - 3 | Арка Гдиня |
| 2021-04-24 | Ресовия Жешов | 1 - 2 | Заглембие С. |
| 2021-04-18 | Заглембие С. | 1 - 1 | ГКС Белхатов |
| 2021-04-10 | Сандеця Н. Сонч | 2 - 1 | Заглембие С. |
| 2021-04-03 | Заглембие С. | 3 - 0 | Видзев Лодз |
| 2021-03-27 | Заглембие С. | 2 - 1 | Стомил Олщин |
| 2021-03-20 | ЛКС Лодз | 0 - 0 | Заглембие С. |
| 2021-03-13 | Заглембие С. | 0 - 2 | Одра Ополе |
| 2021-03-07 | ГКС Тихи | 3 - 1 | Заглембие С. |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 8 | 6 | 2 | |
| 25% | 17% | 58% | 67% | 50% | 17% |
ГКС Ястшембе последни 12 срещи
| 2021-05-15 | ГКС Ястшембе | 2 - 0 | Стомил Олщин |
| 2021-05-09 | ЛКС Лодз | 1 - 1 | ГКС Ястшембе |
| 2021-05-05 | ГКС Ястшембе | 1 - 2 | Миедж Легница |
| 2021-05-02 | ГКС Ястшембе | 3 - 0 | Одра Ополе |
| 2021-04-29 | ГКС Ястшембе | 0 - 1 | ГКС Тихи |
| 2021-04-24 | ГКС Ястшембе | 0 - 0 | Термалика |
| 2021-04-10 | ГКС Ястшембе | 1 - 1 | Гурник Ленчна |
| 2021-04-03 | ГКС Ястшембе | 1 - 2 | Пуща Неполомице |
| 2021-03-28 | Видзев Лодз | 2 - 0 | ГКС Ястшембе |
| 2021-03-20 | ГКС Ястшембе | 0 - 1 | Хробри Глогов |
| 2021-03-13 | Радомяк Радом | 2 - 0 | ГКС Ястшембе |
| 2021-03-06 | ГКС Ястшембе | 2 - 0 | Корона Келце |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 9 | 3 | 0 | |
| 25% | 25% | 50% | 75% | 25% | 0% |
Класиране Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Термалика | 30 | +28 | 61 |
| 2 | Радомяк Радом | 31 | +23 | 59 |
| 3 | ГКС Тихи | 30 | +18 | 56 |
| 4 | Арка Гдиня | 30 | +18 | 55 |
| 5 | ЛКС Лодз | 30 | +18 | 51 |
| 6 | Гурник Ленчна | 30 | +15 | 49 |
| 7 | Миедж Легница | 30 | +11 | 46 |
| 8 | Одра Ополе | 30 | -3 | 43 |
| 9 | Хробри Глогов | 30 | -6 | 43 |
| 10 | Видзев Лодз | 30 | -5 | 41 |
| 11 | Сандеця Н. Сонч | 30 | -6 | 40 |
| 12 | Корона Келце | 30 | -13 | 38 |
| 13 | Пуща Неполомице | 30 | -10 | 34 |
| 14 | Стомил Олщин | 30 | -18 | 29 |
| 15 | ГКС Ястшембе | 30 | -16 | 28 |
| 16 | Ресовия Жешов | 30 | -16 | 28 |
| 17 | Заглембие С. | 30 | -14 | 23 |
| 18 | ГКС Белхатов | 31 | -24 | 20 |
Хронология на изиграните мачове
| Заглембие С. | |
| ГКС Ястшембе | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Заглембие С. | ГКС Ястшембе |
|---|---|---|---|
| 1 | Термалика | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 2 | Радомяк Радом | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 3 | ГКС Тихи | 3 - 0 | 3 - 1 |
| 4 | Арка Гдиня | 2 - 3 | 1 - 0 |
| 5 | ЛКС Лодз | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 6 | Гурник Ленчна | 2 - 1 | |
| 7 | Миедж Легница | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 8 | Одра Ополе | 0 - 2 | 0 - 2 |
| 9 | Хробри Глогов | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 10 | Видзев Лодз | 3 - 0 | 2 - 0 |
| 11 | Сандеця Н. Сонч | 3 - 0 | 3 - 0 |
| 12 | Корона Келце | 1 - 3 | 3 - 2 |
| 13 | Пуща Неполомице | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 14 | Стомил Олщин | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 15 | ГКС Ястшембе | - | |
| 16 | Ресовия Жешов | 0 - 2 | 1 - 2 |
| 17 | Заглембие С. | - | |
| 18 | ГКС Белхатов | 1 - 1 |
Класиране в шампионата
| Заглембие С. | ГКС Ястшембе | |
| Позиция | 17 | 15 |
| Точки | 23 | 28 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 15 | 15 |
| Точки | 17 | 11 |
Форма в шампионата
| Заглембие С. | ГКС Ястшембе | |
|
Победи Равни Загуби |
6
5 19 |
8
4 18 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
5
2 8 |
3
2 10 |
Голове в шампионата
| Заглембие С. | ГКС Ястшембе | |
|
Вкарани Получени |
27
41 |
27
43 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
20
20 |
12
24 |
Обща статистика за Първа Лига
| Мачове (271) | |
| Победа за домакина | 44% |
| Равен | 25% |
| Победа за госта | 31% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (625) | |
| Средно голове на мач | 2.31 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.29 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.01 |
| Домакинът е отбелязал в | 72% |
| Гостът е отбелязал в | 59% |
| Гол/Гол | 40% |
| Над 1.5 | 70% |
| Над 2.5 | 40% |
| Над 3.5 | 18% |
Заглембие С. следващи 6 срещи
| 2021-05-30 | Пуща Неполомице | - | Заглембие С. |
| 2021-06-06 | Заглембие С. | - | Гурник Ленчна |
| 2021-06-13 | Миедж Легница | - | Заглембие С. |
| 2021-07-03 | Корона Келце | - | Заглембие С. |
| 2021-07-07 | Заглембие С. | - | Карвина |
| 2021-07-10 | Заглембие С. | - | Подбескидзе |
ГКС Ястшембе следващи 6 срещи
| 2021-05-29 | ГКС Ястшембе | - | Сандеця Н. Сонч |
| 2021-06-05 | ГКС Белхатов | - | ГКС Ястшембе |
| 2021-06-13 | ГКС Ястшембе | - | Ресовия Жешов |
| 2021-07-07 | ГКС Ястшембе | - | Рух Хожов |
| 2021-07-10 | ГКС Ястшембе | - | Пяст Гливице |
| 2021-07-17 | ГКС Ястшембе | - | Одра Ополе |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.85 | 3.75 | 3.60 |
| Вероятност | 45% | 16% | 39% |
| 1X @ 1.28 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.28 | 1.83 |
| Вероятност | 53% | 47% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.40 | 2.75 | |
| Вероятност | 71% | 29% | |
| Над 1.5 @ 1.40 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.25 | 1.61 | |
| Вероятност | 42% | 58% | |
| Под 2.5 @ 1.61 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 4.33 | 1.20 | |
| Вероятност | 14% | 86% | |
| Под 3.5 @ 1.20 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.10 | 1.66 | |
| Вероятност | 41% | 59% | |
| Без @ 1.66 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-05-22 08:00. Възможни са промени към настоящия момент!
