Шампионска Лига Африка
петък, 14.10.2022
19:00
Замалек
(Египет)
Фламбо ду Сентр
(Бурунди)
5 - 1
(3 - 1, 2 - 0)
| Инфо |
| Град |
| Домакин: |
Гиза / Кайро (Еги) |
| Гост: |
Гитега (Бди) |
| Разстояние: |
3 721.3 км |
| Начален час |
| Час: |
19:00 (20:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 |
X |
2 |
П/К |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.11 |
7.50 |
23.00 |
1 |
|
|
|
1.01 |
6.50 |
| 48% |
40% |
12% |
1.11 |
|
|
|
96% |
4% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
4.00 |
|
|
|
1.70 |
2.10 |
|
|
|
2.62 |
1.44 |
| 78% |
22% |
|
|
|
57% |
43% |
|
|
|
36% |
64% |
Последни 1 директни срещи
|
2022-10-09 |
Фламбо ду Сентр
|
0 - 1 |
Замалек
|
Замалек последни 12 срещи
|
2022-10-09 |
Фламбо ду Сентр
|
0 - 1 |
Замалек
|
|
2022-09-09 |
Замалек
|
1 - 1 |
Ал Хилал Рияд
|
|
2022-08-30 |
Замалек
|
1 - 2 |
Ийстърн Къмпани
|
|
2022-08-26 |
Ел Масри
|
0 - 0 |
Замалек
|
|
2022-08-23 |
Замалек
|
1 - 1 |
Ал Итихат
|
|
2022-08-19 |
Фарко
|
0 - 1 |
Замалек
|
|
2022-08-15 |
Замалек
|
1 - 0 |
Ел Исмаили
|
|
2022-08-09 |
Замалек
|
5 - 0 |
Миср Ел Макаса
|
|
2022-08-05 |
Ел Гуна
|
1 - 4 |
Замалек
|
|
2022-08-01 |
Замалек
|
3 - 0 |
Пирамидс
|
|
2022-07-28 |
Модърн Спорт
|
0 - 1 |
Замалек
|
|
2022-07-24 |
Замалек
|
2 - 0 |
Смуха
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
3 |
1 |
|
7 |
4 |
2 |
| 67% |
25% |
8% |
|
58% |
33% |
17% |
Фламбо ду Сентр последни 12 срещи
|
2022-10-09 |
Фламбо ду Сентр
|
0 - 1 |
Замалек
|
|
2022-10-01 |
Витал'О
|
1 - 1 |
Фламбо ду Сентр
|
|
2022-09-25 |
Фламбо ду Сентр
|
3 - 1 |
Льо Месаже Нгози
|
|
2022-09-04 |
Фламбо ду Сентр
|
2 - 1 |
Тигре Ноар
|
|
2022-08-28 |
Топ Жуниор
|
0 - 1 |
Фламбо ду Сентр
|
|
2022-08-21 |
Фламбо ду Сентр
|
2 - 1 |
Интер Стар
|
|
2022-08-14 |
Рукинзо
|
1 - 0 |
Фламбо ду Сентр
|
|
2022-05-14 |
Атлетико Ню Ойл
|
1 - 2 |
Фламбо ду Сентр
|
|
2022-05-07 |
Фламбо ду Сентр
|
2 - 1 |
Лес Крокос
|
|
2022-05-03 |
Олимпик Стар
|
2 - 1 |
Фламбо ду Сентр
|
|
2022-04-28 |
Фламбо ду Сентр
|
2 - 0 |
Фламбо де л'Ест
|
|
2022-04-16 |
Рукинзо
|
2 - 2 |
Фламбо ду Сентр
|
| П |
Р |
З |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
2 |
3 |
|
9 |
7 |
2 |
| 58% |
17% |
25% |
|
75% |
58% |
17% |
Класиране Висша Лига (Египет)
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Замалек |
34 |
24 |
5 |
5 |
62 |
29 |
+33 |
77 |
| 2 |
Пирамидс |
34 |
22 |
5 |
7 |
56 |
25 |
+31 |
71 |
| 3 |
Ал Ахли |
34 |
20 |
10 |
4 |
62 |
21 |
+41 |
70 |
| 4 |
Ел Гаиш |
34 |
14 |
14 |
6 |
27 |
24 |
+3 |
56 |
| 5 |
Модърн Спорт |
34 |
16 |
8 |
10 |
49 |
34 |
+15 |
56 |
| 6 |
Смуха |
34 |
11 |
14 |
9 |
44 |
45 |
-1 |
47 |
| 7 |
Нешънъл Банк |
34 |
11 |
13 |
10 |
40 |
41 |
-1 |
46 |
| 8 |
Фарко |
34 |
9 |
15 |
10 |
21 |
22 |
-1 |
42 |
| 9 |
Енппи |
34 |
8 |
15 |
11 |
37 |
39 |
-2 |
39 |
| 10 |
Араб Контрактърс |
34 |
8 |
14 |
12 |
30 |
31 |
-1 |
38 |
| 11 |
Ел Исмаили |
34 |
9 |
11 |
14 |
27 |
39 |
-12 |
38 |
| 12 |
Ал Итихат |
34 |
9 |
11 |
14 |
40 |
52 |
-12 |
38 |
| 13 |
Ел Масри |
34 |
8 |
14 |
12 |
40 |
41 |
-1 |
38 |
| 14 |
Кер. Клеопатра |
34 |
7 |
16 |
11 |
34 |
41 |
-7 |
37 |
| 15 |
Газъл Ел Махала |
34 |
7 |
15 |
12 |
26 |
37 |
-11 |
36 |
| 16 |
Ел Гуна |
34 |
9 |
9 |
16 |
33 |
46 |
-13 |
36 |
| 17 |
Ийстърн Къмпани |
34 |
7 |
12 |
15 |
33 |
56 |
-23 |
33 |
| 18 |
Миср Ел Макаса |
34 |
2 |
9 |
23 |
12 |
50 |
-38 |
15 |
Класиране Висша Лига (Бурунди)
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Егъл Ноар |
9 |
6 |
2 |
1 |
10 |
3 |
+7 |
20 |
| 2 |
Мусонгати |
9 |
4 |
5 |
0 |
7 |
2 |
+5 |
17 |
| 3 |
Витал'О |
8 |
4 |
4 |
0 |
12 |
7 |
+5 |
16 |
| 4 |
Бумамуру |
7 |
4 |
3 |
0 |
14 |
5 |
+9 |
15 |
| 5 |
Олимпик Стар |
9 |
4 |
3 |
2 |
11 |
5 |
+6 |
15 |
| 6 |
Льо Месаже Нгози |
9 |
4 |
3 |
2 |
12 |
7 |
+5 |
15 |
| 7 |
Рукинзо |
9 |
4 |
3 |
2 |
7 |
6 |
+1 |
15 |
| 8 |
Каянза Юнайтед |
8 |
4 |
2 |
2 |
12 |
8 |
+4 |
14 |
| 9 |
Фламбо ду Сентр |
6 |
4 |
1 |
1 |
9 |
5 |
+4 |
13 |
| 10 |
Бужумбура Сити |
9 |
1 |
4 |
4 |
8 |
10 |
-2 |
7 |
| 11 |
Интер Стар |
8 |
2 |
1 |
5 |
7 |
16 |
-9 |
7 |
| 12 |
БС Динамик |
9 |
1 |
3 |
5 |
3 |
9 |
-6 |
6 |
| 13 |
Топ Жуниор |
8 |
1 |
3 |
4 |
4 |
12 |
-8 |
6 |
| 14 |
Атлетико Ню Ойл |
9 |
1 |
2 |
6 |
5 |
12 |
-7 |
5 |
| 15 |
Магара Йънг Бойс |
8 |
1 |
2 |
5 |
8 |
16 |
-8 |
5 |
| 16 |
Тигре Ноар |
9 |
1 |
1 |
7 |
7 |
13 |
-6 |
4 |
Замалек следващи 6 срещи
|
2022-10-19 |
Замалек
|
- |
Смуха
|
|
2022-10-23 |
Кер. Клеопатра
|
- |
Замалек
|
|
2022-10-28 |
Замалек
|
- |
Ал Ахли
|
|
2022-11-02 |
Енппи
|
- |
Замалек
|
|
2022-11-26 |
Замалек
|
- |
Ел Масри
|
|
2022-12-01 |
Замалек
|
- |
Ел Масри
|
Фламбо ду Сентр следващи 6 срещи
|
2022-10-23 |
Фламбо ду Сентр
|
- |
Атлетико Ню Ойл
|
|
2022-11-02 |
Фламбо ду Сентр
|
- |
ДК Мотема Пембе
|
|
2022-11-09 |
ДК Мотема Пембе
|
- |
Фламбо ду Сентр
|
|
2022-11-16 |
Мусонгати
|
- |
Фламбо ду Сентр
|
|
2022-11-20 |
Фламбо ду Сентр
|
- |
Олимпик Стар
|
|
2022-11-26 |
БС Динамик
|
- |
Фламбо ду Сентр
|
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефициенти |
1.11 |
7.50 |
23.00 |
| Вероятност |
48% |
40% |
12% |
|
1 @ 1.11 |
| Двоен Шанс |
1X |
X2 |
| Коефициенти |
1.01 |
6.50 |
| Вероятност |
96% |
4% |
|
1X @ 1.01 |
| Под/Над 1.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.22 |
4.00 |
| Вероятност |
|
78% |
22% |
|
Над 1.5 @ 1.22 |
| Под/Над 2.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
1.70 |
2.10 |
| Вероятност |
|
57% |
43% |
|
Над 2.5 @ 1.70 |
| Под/Над 3.5 |
Над |
Под |
| Коефициенти |
|
2.62 |
1.44 |
| Вероятност |
|
36% |
64% |
|
Под 3.5 @ 1.44 |
| Гол/Гол |
Г/Г |
Без |
| Коефициенти |
|
3.50 |
1.28 |
| Вероятност |
|
25% |
75% |
|
Без @ 1.28 |
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-14 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!