Премиер Лига - Украйна
събота, 05.11.2022
11:00
11:00

Заря Луганск

Металист Харков
3 - 2
(0 - 0, 3 - 2)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Луганск |
| Гост: | Харков |
| Разстояние: | 272.2 км |
| Начален час | |
| Час: | 11:00 (13:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.70 | 3.90 | 4.33 | 1X | 1.20 | 2.10 | |||
| 44% | 25% | 31% | 1.20 | 58% | 42% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.10 | 1.62 | 2.15 | 2.55 | 1.46 | ||||||
| 78% | 22% | 64% | 36% | 41% | 59% |
Последни 12 директни срещи
| 2015-11-22 | Металист Харков | 0 - 1 | Заря Луганск |
| 2015-07-25 | Заря Луганск | 0 - 0 | Металист Харков |
| 2014-11-30 | Металист Харков | 4 - 2 | Заря Луганск |
| 2014-07-27 | Заря Луганск | 1 - 2 | Металист Харков |
| 2014-04-17 | Металист Харков | 1 - 1 | Заря Луганск |
| 2013-08-03 | Заря Луганск | 2 - 2 | Металист Харков |
| 2013-05-10 | Заря Луганск | 1 - 3 | Металист Харков |
| 2012-10-28 | Металист Харков | 2 - 0 | Заря Луганск |
| 2011-11-20 | Заря Луганск | 1 - 5 | Металист Харков |
| 2011-07-16 | Металист Харков | 3 - 2 | Заря Луганск |
| 2011-04-08 | Заря Луганск | 0 - 2 | Металист Харков |
| 2010-09-12 | Металист Харков | 3 - 0 | Заря Луганск |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 8 | 10 | 7 | 5 | |
| 8% | 25% | 67% | 83% | 58% | 42% |
Заря Луганск последни 12 срещи
| 2022-10-28 | Металист 1925 | 0 - 3 | Заря Луганск |
| 2022-10-23 | Верес Ровно | 0 - 1 | Заря Луганск |
| 2022-10-18 | Черноморец Одеса | 0 - 4 | Заря Луганск |
| 2022-10-09 | Днипро-1 | 3 - 0 | Заря Луганск |
| 2022-10-02 | Заря Луганск | 2 - 2 | Кривбас |
| 2022-09-21 | Заря Луганск | 1 - 1 | Александрия |
| 2022-09-09 | Рух Лвов | 3 - 1 | Заря Луганск |
| 2022-09-03 | Заря Луганск | 3 - 2 | Динамо Киев |
| 2022-08-27 | Лвов | 2 - 3 | Заря Луганск |
| 2022-08-23 | Заря Луганск | 3 - 1 | Ворскла Полтава |
| 2022-08-11 | Унив. Крайова | 3 - 0 | Заря Луганск |
| 2022-08-04 | Заря Луганск | 1 - 0 | Унив. Крайова |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 10 | 9 | 6 | |
| 58% | 17% | 25% | 83% | 75% | 50% |
Металист Харков последни 12 срещи
| 2022-10-30 | Лвов | 1 - 1 | Металист Харков |
| 2022-10-23 | Металист Харков | 0 - 1 | Днипро-1 |
| 2022-10-15 | Металист Харков | 3 - 2 | Ворскла Полтава |
| 2022-10-07 | Верес Ровно | 1 - 2 | Металист Харков |
| 2022-10-01 | Металист Харков | 1 - 6 | Шахтьор Донецк |
| 2022-09-11 | Колос Ковалевка | 1 - 0 | Металист Харков |
| 2022-09-05 | Александрия | 1 - 3 | Металист Харков |
| 2022-08-29 | Металист Харков | 1 - 1 | Ингулец Петрово |
| 2022-08-24 | Рух Лвов | 1 - 2 | Металист Харков |
| 2022-07-07 | Анталияспор | 0 - 1 | Металист Харков |
| 2022-07-01 | Ист. Башакшехир | 3 - 0 | Металист Харков |
| 2022-02-19 | Металист Харков | 1 - 0 | Оболон |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 8 | 6 | 3 | |
| 50% | 17% | 33% | 67% | 50% | 25% |
Класиране Премиер Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Днипро-1 | 9 | +17 | 25 |
| 2 | Шахтьор Донецк | 8 | +13 | 20 |
| 3 | Заря Луганск | 9 | +7 | 19 |
| 4 | Александрия | 8 | +5 | 17 |
| 5 | Колос Ковалевка | 9 | +1 | 15 |
| 6 | Ворскла Полтава | 11 | -1 | 14 |
| 7 | Верес Ровно | 10 | -1 | 14 |
| 8 | Металист Харков | 9 | -2 | 14 |
| 9 | Динамо Киев | 8 | +1 | 13 |
| 10 | Металист 1925 | 9 | -4 | 10 |
| 11 | Минай | 9 | -3 | 9 |
| 12 | Рух Лвов | 9 | -5 | 8 |
| 13 | Кривбас | 9 | -6 | 6 |
| 14 | Лвов | 10 | -9 | 6 |
| 15 | Ингулец Петрово | 8 | -4 | 4 |
| 16 | Черноморец Одеса | 9 | -9 | 3 |
Хронология на изиграните мачове
| Заря Луганск | |
| Металист Харков | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Заря Луганск | Металист Харков |
|---|---|---|---|
| 1 | Днипро-1 | ||
| 2 | Шахтьор Донецк | ||
| 3 | Заря Луганск | - | |
| 4 | Александрия | 1 - 3 | |
| 5 | Колос Ковалевка | 1 - 0 | |
| 6 | Ворскла Полтава | 3 - 1 | |
| 7 | Верес Ровно | 1 - 2 | |
| 8 | Металист Харков | - | |
| 9 | Динамо Киев | 3 - 2 | |
| 10 | Металист 1925 | ||
| 11 | Минай | ||
| 12 | Рух Лвов | 1 - 2 | |
| 13 | Кривбас | 2 - 2 | |
| 14 | Лвов | 1 - 1 | |
| 15 | Ингулец Петрово | ||
| 16 | Черноморец Одеса |
Класиране в шампионата
| Заря Луганск | Металист Харков | |
| Позиция | 3 | 8 |
| Точки | 19 | 14 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 4 |
| Точки | 7 | 10 |
Форма в шампионата
| Заря Луганск | Металист Харков | |
|
Победи Равни Загуби |
6
1 2 |
4
2 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
1 0 |
3
1 1 |
Голове в шампионата
| Заря Луганск | Металист Харков | |
|
Вкарани Получени |
20
13 |
13
15 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
8
5 |
8
5 |
Обща статистика за Премиер Лига
| Мачове (72) | |
| Победа за домакина | 39% |
| Равен | 26% |
| Победа за госта | 35% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (177) | |
| Средно голове на мач | 2.46 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.28 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.18 |
| Домакинът е отбелязал в | 72% |
| Гостът е отбелязал в | 68% |
| Гол/Гол | 49% |
| Над 1.5 | 69% |
| Над 2.5 | 49% |
| Над 3.5 | 25% |
Заря Луганск следващи 6 срещи
| 2022-11-08 | Ингулец Петрово | - | Заря Луганск |
| 2022-11-13 | Шахтьор Донецк | - | Заря Луганск |
| 2022-11-18 | Заря Луганск | - | Александрия |
| 2022-11-27 | Заря Луганск | - | Минай |
| 2022-12-01 | Заря Луганск | - | Колос Ковалевка |
| 2023-01-21 | Локомотив Пд | - | Заря Луганск |
Металист Харков следващи 6 срещи
| 2022-11-08 | Металист Харков | - | Металист 1925 |
| 2022-11-14 | Металист Харков | - | Кривбас |
| 2022-11-20 | Минай | - | Металист Харков |
| 2022-11-25 | Черноморец Одеса | - | Металист Харков |
| 2022-11-30 | Динамо Киев | - | Металист Харков |
| 2023-01-25 | Металист Харков | - | ГКС Катовице |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.70 | 3.90 | 4.33 |
| Вероятност | 44% | 25% | 31% |
| 1X @ 1.20 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.20 | 2.10 |
| Вероятност | 58% | 42% |
| 1X @ 1.20 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.20 | 4.10 | |
| Вероятност | 78% | 22% | |
| Над 1.5 @ 1.20 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.62 | 2.15 | |
| Вероятност | 64% | 36% | |
| Над 2.5 @ 1.62 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.55 | 1.46 | |
| Вероятност | 41% | 59% | |
| Под 3.5 @ 1.46 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.65 | 2.10 | |
| Вероятност | 60% | 40% | |
| Г/Г @ 1.65 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-11-05 08:05. Възможни са промени към настоящия момент!
