Първа Лига - Чехия
събота, 17.09.2022
15:00
15:00

Збройовка Бърно

Теплице
2 - 2
(2 - 2, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Бърно |
| Гост: | Теплице |
| Разстояние: | 256.0 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Сръбско Место |
| Капацитет: | 12 550 (10 785) |
| Размер: | 105 x 68 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (16:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.70 | 4.00 | 4.75 | 1 | 1.18 | 2.10 | |||
| 53% | 18% | 29% | 1.70 | 64% | 36% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.33 | 1.66 | 2.15 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 86% | 14% | 74% | 26% | 50% | 50% |
Последни 12 директни срещи
| 2021-04-25 | Збройовка Бърно | 0 - 0 | Теплице |
| 2021-03-03 | Теплице | 2 - 0 | Збройовка Бърно |
| 2020-12-20 | Теплице | 1 - 0 | Збройовка Бърно |
| 2018-05-13 | Теплице | 1 - 4 | Збройовка Бърно |
| 2017-11-18 | Збройовка Бърно | 1 - 0 | Теплице |
| 2017-02-18 | Теплице | 1 - 1 | Збройовка Бърно |
| 2016-08-13 | Збройовка Бърно | 0 - 0 | Теплице |
| 2016-04-02 | Теплице | 0 - 1 | Збройовка Бърно |
| 2015-10-03 | Збройовка Бърно | 0 - 4 | Теплице |
| 2015-03-14 | Теплице | 0 - 1 | Збройовка Бърно |
| 2014-08-29 | Збройовка Бърно | 1 - 1 | Теплице |
| 2014-04-20 | Теплице | 0 - 1 | Збройовка Бърно |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 5 | 2 | 2 | |
| 42% | 33% | 25% | 42% | 17% | 17% |
Збройовка Бърно последни 12 срещи
| 2022-09-10 | Злин | 2 - 3 | Збройовка Бърно |
| 2022-09-04 | Збройовка Бърно | 1 - 2 | Бохемианс 1905 |
| 2022-08-31 | Баник Острава | 1 - 2 | Збройовка Бърно |
| 2022-08-28 | Збройовка Бърно | 0 - 4 | Славия Прага |
| 2022-08-13 | Збройовка Бърно | 3 - 1 | Млада Болеслав |
| 2022-08-06 | Сигма Оломоуц | 0 - 2 | Збройовка Бърно |
| 2022-07-30 | Збройовка Бърно | 2 - 2 | Словачко |
| 2022-07-23 | Збройовка Бърно | 0 - 0 | Височина Ихлава |
| 2022-07-09 | Щурм Грац | 0 - 0 | Збройовка Бърно |
| 2022-07-02 | Збройовка Бърно | 2 - 2 | Слован Брат. |
| 2022-06-25 | Ж. Подбрезова | 4 - 2 | Збройовка Бърно |
| 2022-05-14 | Збройовка Бърно | 1 - 1 | Таборско |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 10 | 8 | 6 | |
| 33% | 42% | 25% | 83% | 67% | 50% |
Теплице последни 12 срещи
| 2022-09-14 | Виктория Жижков | 1 - 1 | Теплице |
| 2022-09-10 | Теплице | 2 - 2 | Спарта Прага |
| 2022-09-03 | Теплице | 3 - 2 | Яблонец |
| 2022-08-31 | Славия Прага | 6 - 0 | Теплице |
| 2022-08-27 | Теплице | 0 - 0 | Злин |
| 2022-08-20 | Баник Острава | 1 - 2 | Теплице |
| 2022-08-13 | Теплице | 0 - 1 | Бохемианс 1905 |
| 2022-08-06 | Слован Либерец | 5 - 1 | Теплице |
| 2022-07-30 | Теплице | 2 - 2 | Виктория Пилзен |
| 2022-07-22 | Дукла Прага | 4 - 1 | Теплице |
| 2022-07-16 | Динамо Дрезден | 1 - 0 | Теплице |
| 2022-07-09 | Халешер | 1 - 2 | Теплице |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 9 | 8 | 6 | |
| 25% | 33% | 42% | 75% | 67% | 50% |
Класиране Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Славия Прага | 8 | +25 | 19 |
| 2 | Виктория Пилзен | 7 | +8 | 19 |
| 3 | Слован Либерец | 8 | +6 | 14 |
| 4 | Спарта Прага | 8 | +5 | 13 |
| 5 | Збройовка Бърно | 7 | +1 | 13 |
| 6 | Храдец Кралове | 8 | -1 | 13 |
| 7 | Бохемианс 1905 | 8 | +1 | 11 |
| 8 | Словачко | 8 | -2 | 10 |
| 9 | Баник Острава | 8 | 0 | 9 |
| 10 | Млада Болеслав | 8 | 0 | 9 |
| 11 | Теплице | 8 | -9 | 9 |
| 12 | Чешке Будьовице | 8 | -7 | 8 |
| 13 | Яблонец | 8 | -2 | 7 |
| 14 | Сигма Оломоуц | 8 | -2 | 7 |
| 15 | Злин | 8 | -5 | 7 |
| 16 | Пардубице | 8 | -18 | 3 |
Хронология на изиграните мачове
| Збройовка Бърно | |
| Теплице | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Збройовка Бърно | Теплице |
|---|---|---|---|
| 1 | Славия Прага | 0 - 4 | 6 - 0 |
| 2 | Виктория Пилзен | ||
| 3 | Слован Либерец | 5 - 1 | |
| 4 | Спарта Прага | ||
| 5 | Збройовка Бърно | - | |
| 6 | Храдец Кралове | ||
| 7 | Бохемианс 1905 | 1 - 2 | |
| 8 | Словачко | 2 - 2 | |
| 9 | Баник Острава | 1 - 2 | |
| 10 | Млада Болеслав | 3 - 1 | |
| 11 | Теплице | - | |
| 12 | Чешке Будьовице | ||
| 13 | Яблонец | ||
| 14 | Сигма Оломоуц | ||
| 15 | Злин | ||
| 16 | Пардубице |
Класиране в шампионата
| Збройовка Бърно | Теплице | |
| Позиция | 5 | 11 |
| Точки | 13 | 9 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 13 |
| Точки | 4 | 3 |
Форма в шампионата
| Збройовка Бърно | Теплице | |
|
Победи Равни Загуби |
4
1 2 |
2
3 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
1
1 2 |
1
0 2 |
Голове в шампионата
| Збройовка Бърно | Теплице | |
|
Вкарани Получени |
13
12 |
10
19 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
6
9 |
3
12 |
Обща статистика за Първа Лига
| Мачове (63) | |
| Победа за домакина | 29% |
| Равен | 29% |
| Победа за госта | 43% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (188) | |
| Средно голове на мач | 2.98 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.52 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.46 |
| Домакинът е отбелязал в | 73% |
| Гостът е отбелязал в | 79% |
| Гол/Гол | 59% |
| Над 1.5 | 84% |
| Над 2.5 | 62% |
| Над 3.5 | 32% |
Збройовка Бърно следващи 6 срещи
| 2022-10-02 | Яблонец | - | Збройовка Бърно |
| 2022-10-08 | Збройовка Бърно | - | Спарта Прага |
| 2022-10-15 | Храдец Кралове | - | Збройовка Бърно |
| 2022-10-19 | Таборско | - | Збройовка Бърно |
| 2022-10-22 | Пардубице | - | Збройовка Бърно |
| 2022-10-30 | Збройовка Бърно | - | Слован Либерец |
Теплице следващи 6 срещи
| 2022-10-02 | Теплице | - | Пардубице |
| 2022-10-08 | Храдец Кралове | - | Теплице |
| 2022-10-15 | Теплице | - | Чешке Будьовице |
| 2022-10-18 | Прибрам | - | Теплице |
| 2022-10-23 | Словачко | - | Теплице |
| 2022-10-30 | Теплице | - | Сигма Оломоуц |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.70 | 4.00 | 4.75 |
| Вероятност | 53% | 18% | 29% |
| 1 @ 1.70 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.18 | 2.10 |
| Вероятност | 64% | 36% |
| 1X @ 1.18 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.20 | 4.33 | |
| Вероятност | 86% | 14% | |
| Над 1.5 @ 1.20 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.66 | 2.15 | |
| Вероятност | 74% | 26% | |
| Над 2.5 @ 1.66 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.62 | 1.44 | |
| Вероятност | 50% | 50% | |
| Под 3.5 @ 1.44 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.66 | 2.10 | |
| Вероятност | 64% | 36% | |
| Г/Г @ 1.66 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-09-17 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
