Суперлига - Словакия
петък, 28.10.2022
16:30
16:30

Злате Моравце

Жилина
4 - 0
(2 - 0, 2 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Злате Моравце |
| Гост: | Жилина |
| Разстояние: | 96.4 км |
| Стадион | |
| Стадион: | ВиОн |
| Капацитет: | 4 000 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 16:30 (17:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.70 | 3.30 | 2.35 | X2 | 1.55 | 1.42 | |||
| 25% | 39% | 36% | 1.42 | 40% | 60% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.60 | 1.75 | 1.95 | 2.80 | 1.37 | ||||||
| 74% | 26% | 48% | 52% | 30% | 70% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-08-13 | Жилина | 1 - 0 | Злате Моравце |
| 2021-10-30 | Жилина | 4 - 1 | Злате Моравце |
| 2021-08-01 | Злате Моравце | 0 - 1 | Жилина |
| 2021-05-28 | Жилина | 2 - 2 | Злате Моравце |
| 2021-05-22 | Жилина | 5 - 1 | Злате Моравце |
| 2021-04-18 | Злате Моравце | 1 - 0 | Жилина |
| 2021-04-13 | Злате Моравце | 0 - 2 | Жилина |
| 2021-02-13 | Жилина | 4 - 1 | Злате Моравце |
| 2020-09-26 | Злате Моравце | 4 - 0 | Жилина |
| 2020-02-16 | Жилина | 3 - 0 | Злате Моравце |
| 2019-09-14 | Злате Моравце | 0 - 0 | Жилина |
| 2019-03-02 | Жилина | 2 - 1 | Злате Моравце |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 8 | 7 | 5 | |
| 17% | 17% | 67% | 67% | 58% | 42% |
Злате Моравце последни 12 срещи
| 2022-10-22 | Татран Л.Микулаш | 1 - 2 | Злате Моравце |
| 2022-10-18 | Поважска Бистрица | 2 - 2 | Злате Моравце |
| 2022-10-14 | Злате Моравце | 2 - 2 | ДАК Дун. Стреда |
| 2022-10-08 | Скалица | 0 - 2 | Злате Моравце |
| 2022-10-02 | Злате Моравце | 0 - 3 | Спартак Търнава |
| 2022-09-17 | Злате Моравце | 0 - 1 | З. Михаловце |
| 2022-09-14 | Интер Брат. | 1 - 1 | Злате Моравце |
| 2022-09-03 | Злате Моравце | 1 - 0 | Тренчин |
| 2022-08-30 | Ж. Подбрезова | 0 - 0 | Злате Моравце |
| 2022-08-27 | Банска Бистрица | 4 - 2 | Злате Моравце |
| 2022-08-24 | Дунайска Лужна | 0 - 5 | Злате Моравце |
| 2022-08-20 | Злате Моравце | 2 - 2 | Ружомберок |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 9 | 7 | 5 | |
| 33% | 42% | 25% | 75% | 58% | 42% |
Жилина последни 12 срещи
| 2022-10-22 | Жилина | 1 - 2 | Спартак Търнава |
| 2022-10-19 | ШТК Шаморин | 2 - 1 | Жилина |
| 2022-10-15 | Банска Бистрица | 2 - 1 | Жилина |
| 2022-10-09 | ДАК Дун. Стреда | 5 - 2 | Жилина |
| 2022-10-01 | Жилина | 1 - 1 | Тренчин |
| 2022-09-17 | Жилина | 4 - 2 | Татран Л.Микулаш |
| 2022-09-14 | Спишка Нова Вес | 0 - 2 | Жилина |
| 2022-09-09 | Ружомберок | 0 - 2 | Жилина |
| 2022-09-02 | Жилина | 0 - 1 | Ж. Подбрезова |
| 2022-08-30 | Скалица | 1 - 0 | Жилина |
| 2022-08-26 | Жилина | 2 - 0 | З. Михаловце |
| 2022-08-21 | Слован Брат. | 3 - 1 | Жилина |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 10 | 6 | 3 | |
| 33% | 8% | 58% | 83% | 50% | 25% |
Класиране Суперлига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Слован Брат. | 14 | +18 | 32 |
| 2 | Спартак Търнава | 15 | +13 | 28 |
| 3 | ДАК Дун. Стреда | 14 | +10 | 26 |
| 4 | Ж. Подбрезова | 15 | +5 | 23 |
| 5 | Ружомберок | 14 | +5 | 22 |
| 6 | Банска Бистрица | 15 | -5 | 20 |
| 7 | Жилина | 15 | +1 | 19 |
| 8 | Тренчин | 15 | -5 | 18 |
| 9 | З. Михаловце | 15 | -7 | 17 |
| 10 | Злате Моравце | 14 | -8 | 14 |
| 11 | Скалица | 15 | -13 | 12 |
| 12 | Татран Л.Микулаш | 15 | -14 | 8 |
Хронология на изиграните мачове
| Злате Моравце | |
| Жилина | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Злате Моравце | Жилина |
|---|---|---|---|
| 1 | Слован Брат. | 3 - 1 | |
| 2 | Спартак Търнава | 0 - 3 | 2 - 2 |
| 3 | ДАК Дун. Стреда | 2 - 2 | 5 - 2 |
| 4 | Ж. Подбрезова | ||
| 5 | Ружомберок | 2 - 2 | 0 - 2 |
| 6 | Банска Бистрица | 2 - 1 | |
| 7 | Жилина | - | |
| 8 | Тренчин | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 9 | З. Михаловце | 0 - 1 | |
| 10 | Злате Моравце | - | |
| 11 | Скалица | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 12 | Татран Л.Микулаш | 1 - 1 |
Класиране в шампионата
| Злате Моравце | Жилина | |
| Позиция | 10 | 7 |
| Точки | 14 | 19 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 9 |
| Точки | 7 | 5 |
Форма в шампионата
| Злате Моравце | Жилина | |
|
Победи Равни Загуби |
3
5 6 |
5
4 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
1
4 2 |
1
2 4 |
Голове в шампионата
| Злате Моравце | Жилина | |
|
Вкарани Получени |
14
22 |
22
21 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
8
11 |
8
13 |
Обща статистика за Суперлига
| Мачове (88) | |
| Победа за домакина | 43% |
| Равен | 28% |
| Победа за госта | 28% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (235) | |
| Средно голове на мач | 2.67 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.50 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.17 |
| Домакинът е отбелязал в | 74% |
| Гостът е отбелязал в | 70% |
| Гол/Гол | 53% |
| Над 1.5 | 77% |
| Над 2.5 | 48% |
| Над 3.5 | 31% |
Злате Моравце следващи 6 срещи
| 2022-11-05 | Ружомберок | - | Злате Моравце |
| 2022-11-08 | Комарно | - | Злате Моравце |
| 2022-11-12 | Злате Моравце | - | Банска Бистрица |
| 2022-11-24 | Слован Брат. | - | Злате Моравце |
| 2022-11-27 | Ружомберок | - | Злате Моравце |
| 2022-11-30 | Злате Моравце | - | Скалица |
Жилина следващи 6 срещи
| 2022-11-06 | Жилина | - | Слован Брат. |
| 2022-11-12 | З. Михаловце | - | Жилина |
| 2022-12-02 | Жилина | - | Поважска Бистрица |
| 2022-12-09 | Карвина | - | Жилина |
| 2022-12-16 | Спарта Прага | - | Жилина |
| 2023-01-14 | Унион Берлин | - | Жилина |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.70 | 3.30 | 2.35 |
| Вероятност | 25% | 39% | 36% |
| X2 @ 1.42 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.55 | 1.42 |
| Вероятност | 40% | 60% |
| X2 @ 1.42 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 3.60 | |
| Вероятност | 74% | 26% | |
| Над 1.5 @ 1.25 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.75 | 1.95 | |
| Вероятност | 48% | 52% | |
| Под 2.5 @ 1.95 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.80 | 1.37 | |
| Вероятност | 30% | 70% | |
| Под 3.5 @ 1.37 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.63 | 2.10 | |
| Вероятност | 52% | 48% | |
| Г/Г @ 1.63 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-10-28 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
