Суперлига - Словакия
събота, 06.03.2021
13:30
13:30

Злате Моравце

Серед
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Злате Моравце |
| Гост: | Серед |
| Разстояние: | 50.6 км |
| Стадион | |
| Стадион: | ВиОн |
| Капацитет: | 4 000 |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 13:30 (14:30 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.57 | 4.00 | 5.00 | 1X | 1.14 | 2.25 | |||
| 43% | 34% | 23% | 1.14 | 65% | 35% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.75 | 2.05 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 79% | 21% | 60% | 40% | 39% | 61% |
Последни 7 директни срещи
| 2020-10-24 | Серед | 1 - 2 | Злате Моравце |
| 2020-07-11 | Злате Моравце | 1 - 0 | Серед |
| 2020-02-22 | Злате Моравце | 1 - 3 | Серед |
| 2019-09-21 | Серед | 0 - 0 | Злате Моравце |
| 2018-11-11 | Злате Моравце | 0 - 1 | Серед |
| 2018-08-11 | Серед | 2 - 0 | Злате Моравце |
| 2016-09-28 | Серед | 3 - 1 | Злате Моравце |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 1 | 4 | 4 | 3 | 2 | |
| 29% | 14% | 57% | 57% | 43% | 29% |
Злате Моравце последни 12 срещи
| 2021-02-27 | Нитра | 0 - 1 | Злате Моравце |
| 2021-02-20 | Злате Моравце | 3 - 1 | Ружомберок |
| 2021-02-13 | Жилина | 4 - 1 | Злате Моравце |
| 2021-02-06 | Злате Моравце | 2 - 4 | Спартак Търнава |
| 2020-12-12 | Сеница | 1 - 1 | Злате Моравце |
| 2020-12-06 | ДАК Дун. Стреда | 1 - 3 | Злате Моравце |
| 2020-11-28 | Злате Моравце | 0 - 0 | З. Михаловце |
| 2020-11-22 | Слован Брат. | 2 - 1 | Злате Моравце |
| 2020-11-07 | Злате Моравце | 5 - 0 | Тренчин |
| 2020-10-31 | Похроние | 2 - 2 | Злате Моравце |
| 2020-10-24 | Серед | 1 - 2 | Злате Моравце |
| 2020-10-17 | Злате Моравце | 3 - 1 | Нитра |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 10 | 9 | 7 | |
| 50% | 25% | 25% | 83% | 75% | 58% |
Серед последни 12 срещи
| 2021-02-28 | Серед | 0 - 5 | Слован Брат. |
| 2021-02-23 | Серед | 1 - 2 | Нитра |
| 2021-02-20 | З. Михаловце | 0 - 2 | Серед |
| 2021-02-09 | Серед | 0 - 2 | Похроние |
| 2021-02-04 | Серед | 0 - 1 | Петржалка |
| 2021-01-30 | Сеница | 1 - 0 | Серед |
| 2021-01-20 | Серед | 1 - 4 | Ж. Подбрезова |
| 2021-01-16 | Серед | 2 - 2 | Банска Бистрица |
| 2021-01-09 | Серед | 2 - 2 | Скалица |
| 2020-12-12 | Жилина | 0 - 0 | Серед |
| 2020-12-05 | Серед | 2 - 6 | Спартак Търнава |
| 2020-12-02 | Серед | 1 - 0 | ДАК Дун. Стреда |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 8 | 6 | 5 | |
| 17% | 25% | 58% | 67% | 50% | 42% |
Класиране Суперлига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Слован Брат. | 21 | +40 | 51 |
| 2 | ДАК Дун. Стреда | 21 | +22 | 44 |
| 3 | Спартак Търнава | 21 | +5 | 35 |
| 4 | Жилина | 21 | +15 | 34 |
| 5 | Злате Моравце | 21 | +8 | 30 |
| 6 | Тренчин | 21 | -10 | 25 |
| 7 | Ружомберок | 21 | -5 | 23 |
| 8 | Нитра | 21 | -16 | 22 |
| 9 | Серед | 21 | -16 | 22 |
| 10 | Сеница | 21 | -17 | 20 |
| 11 | З. Михаловце | 21 | -21 | 19 |
| 12 | Похроние | 21 | -5 | 19 |
Хронология на изиграните мачове
| Злате Моравце | |
| Серед | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Злате Моравце | Серед |
|---|---|---|---|
| 1 | Слован Брат. | 2 - 1 | 3 - 0 |
| 2 | ДАК Дун. Стреда | 1 - 2 | 6 - 0 |
| 3 | Спартак Търнава | 2 - 4 | 0 - 2 |
| 4 | Жилина | 4 - 0 | 0 - 0 |
| 5 | Злате Моравце | - | |
| 6 | Тренчин | 5 - 0 | 1 - 0 |
| 7 | Ружомберок | 3 - 1 | 0 - 0 |
| 8 | Нитра | 3 - 1 | 3 - 0 |
| 9 | Серед | - | |
| 10 | Сеница | 2 - 2 | 2 - 2 |
| 11 | З. Михаловце | 0 - 0 | 0 - 2 |
| 12 | Похроние | 2 - 2 | 2 - 2 |
Класиране в шампионата
| Злате Моравце | Серед | |
| Позиция | 5 | 9 |
| Точки | 30 | 22 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 9 |
| Точки | 18 | 10 |
Форма в шампионата
| Злате Моравце | Серед | |
|
Победи Равни Загуби |
8
6 7 |
5
7 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
5
3 2 |
2
4 4 |
Голове в шампионата
| Злате Моравце | Серед | |
|
Вкарани Получени |
37
29 |
22
38 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
24
13 |
8
17 |
Обща статистика за Суперлига
| Мачове (126) | |
| Победа за домакина | 40% |
| Равен | 27% |
| Победа за госта | 33% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (382) | |
| Средно голове на мач | 3.03 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.67 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.37 |
| Домакинът е отбелязал в | 76% |
| Гостът е отбелязал в | 74% |
| Гол/Гол | 56% |
| Над 1.5 | 83% |
| Над 2.5 | 59% |
| Над 3.5 | 37% |
Злате Моравце следващи 6 срещи
| 2021-03-13 | ДАК Дун. Стреда | - | Злате Моравце |
| 2021-03-20 | Злате Моравце | - | Тренчин |
| 2021-04-03 | Слован Брат. | - | Злате Моравце |
| 2021-04-07 | Злате Моравце | - | Скалица |
| 2021-04-10 | Спартак Търнава | - | Злате Моравце |
| 2021-04-13 | Злате Моравце | - | Жилина |
Серед следващи 6 срещи
| 2021-03-13 | Серед | - | Ружомберок |
| 2021-03-20 | Сеница | - | Серед |
| 2021-04-03 | Похроние | - | Серед |
| 2021-04-06 | Кошице | - | Серед |
| 2021-04-10 | Серед | - | Нитра |
| 2021-04-17 | Серед | - | З. Михаловце |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.57 | 4.00 | 5.00 |
| Вероятност | 43% | 34% | 23% |
| 1X @ 1.14 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.14 | 2.25 |
| Вероятност | 65% | 35% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.25 | 3.75 | |
| Вероятност | 79% | 21% | |
| Над 1.5 @ 1.25 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.75 | 2.05 | |
| Вероятност | 60% | 40% | |
| Над 2.5 @ 1.75 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.75 | 1.40 | |
| Вероятност | 39% | 61% | |
| Под 3.5 @ 1.40 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.80 | 1.90 | |
| Вероятност | 55% | 45% | |
| Г/Г @ 1.80 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-03-06 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
