Висша Лига - Босна&Херцег.
неделя, 04.09.2022
18:00
18:00

Жрински Мостар

ФК Сараево
4 - 1
(3 - 1, 1 - 0)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Мостар |
| Гост: | Сараево |
| Разстояние: | 71.5 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Бели Брег |
| Капацитет: | 9 000 |
| Размер: | 105 x 70 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 18:00 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.60 | 3.60 | 4.60 | 2 | 1.16 | 2.15 | |||
| 24% | 18% | 58% | 4.60 | 29% | 71% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.31 | 3.10 | 1.93 | 1.75 | 3.30 | 1.28 | ||||||
| 75% | 25% | 58% | 42% | 38% | 62% |
Последни 12 директни срещи
| 2022-04-16 | Жрински Мостар | 4 - 0 | ФК Сараево |
| 2021-10-23 | Жрински Мостар | 1 - 0 | ФК Сараево |
| 2021-07-31 | ФК Сараево | 0 - 2 | Жрински Мостар |
| 2021-04-24 | Жрински Мостар | 1 - 1 | ФК Сараево |
| 2021-03-10 | ФК Сараево | 1 - 0 | Жрински Мостар |
| 2021-03-06 | ФК Сараево | 0 - 1 | Жрински Мостар |
| 2020-10-05 | Жрински Мостар | 2 - 3 | ФК Сараево |
| 2019-10-05 | Жрински Мостар | 0 - 0 | ФК Сараево |
| 2019-07-21 | ФК Сараево | 1 - 0 | Жрински Мостар |
| 2019-03-30 | ФК Сараево | 0 - 1 | Жрински Мостар |
| 2019-03-13 | Жрински Мостар | 0 - 1 | ФК Сараево |
| 2019-02-27 | ФК Сараево | 1 - 0 | Жрински Мостар |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 4 | 2 | 2 | |
| 42% | 17% | 42% | 33% | 17% | 17% |
Жрински Мостар последни 12 срещи
| 2022-08-31 | Борац Баня Лука | 1 - 0 | Жрински Мостар |
| 2022-08-25 | Слован Брат. | 1 - 0 | Жрински Мостар |
| 2022-08-18 | Жрински Мостар | 1 - 0 | Слован Брат. |
| 2022-08-11 | Тобол Костанай | 1 - 1 | Жрински Мостар |
| 2022-08-04 | Жрински Мостар | 1 - 0 | Тобол Костанай |
| 2022-07-31 | Жрински Мостар | 4 - 1 | Леотар Требине |
| 2022-07-28 | Жрински Мостар | 3 - 2 | КФ Тирана |
| 2022-07-24 | Жрински Мостар | 1 - 2 | Железничар |
| 2022-07-19 | КФ Тирана | 0 - 1 | Жрински Мостар |
| 2022-07-12 | Шериф Тираспол | 1 - 0 | Жрински Мостар |
| 2022-07-06 | Жрински Мостар | 0 - 0 | Шериф Тираспол |
| 2022-06-29 | Жрински Мостар | 2 - 0 | Игман Кониц |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 5 | 3 | 2 | |
| 50% | 17% | 33% | 42% | 25% | 17% |
ФК Сараево последни 12 срещи
| 2022-08-30 | ФК Сараево | 3 - 0 | Леотар Требине |
| 2022-08-26 | Железничар | 2 - 2 | ФК Сараево |
| 2022-08-19 | ФК Сараево | 1 - 1 | Слобода Тузла |
| 2022-08-14 | Игман Кониц | 2 - 0 | ФК Сараево |
| 2022-08-10 | ФК Сараево | 1 - 5 | Тузла Сити |
| 2022-08-06 | ФК Сараево | 1 - 0 | Посуше |
| 2022-08-02 | Травник | 0 - 4 | ФК Сараево |
| 2022-07-30 | ФК Сараево | 4 - 2 | Слога Добой |
| 2022-07-24 | Борац Баня Лука | 1 - 3 | ФК Сараево |
| 2022-07-10 | ФК Сараево | 6 - 0 | ГОШК Габела |
| 2022-06-23 | ФК Сараево | 7 - 1 | Искра |
| 2022-05-27 | Вележ Мостар | 3 - 0 | ФК Сараево |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 11 | 9 | 7 | |
| 58% | 17% | 25% | 92% | 75% | 58% |
Класиране Висша Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ФК Сараево | 8 | +2 | 14 |
| 2 | Тузла Сити | 6 | +11 | 13 |
| 3 | Борац Баня Лука | 8 | 0 | 13 |
| 4 | Железничар | 8 | +1 | 12 |
| 5 | Широки Брег | 7 | +1 | 12 |
| 6 | Слога Добой | 8 | +4 | 11 |
| 7 | Слобода Тузла | 7 | +1 | 9 |
| 8 | Посуше | 8 | -5 | 8 |
| 9 | Леотар Требине | 8 | -12 | 7 |
| 10 | Вележ Мостар | 6 | -2 | 6 |
| 10 | Игман Кониц | 7 | -2 | 6 |
| 12 | Жрински Мостар | 3 | +1 | 3 |
Хронология на изиграните мачове
| Жрински Мостар | |
| ФК Сараево | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Жрински Мостар | ФК Сараево |
|---|---|---|---|
| 1 | ФК Сараево | - | |
| 2 | Тузла Сити | ||
| 3 | Борац Баня Лука | 1 - 3 | |
| 4 | Железничар | 1 - 2 | 2 - 2 |
| 5 | Широки Брег | ||
| 6 | Слога Добой | ||
| 7 | Слобода Тузла | ||
| 8 | Посуше | ||
| 9 | Леотар Требине | 4 - 1 | |
| 10 | Вележ Мостар | ||
| 10 | Игман Кониц | 2 - 0 | |
| 12 | Жрински Мостар | - |
Класиране в шампионата
| Жрински Мостар | ФК Сараево | |
| Позиция | 12 | 1 |
| Точки | 3 | 14 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 3 |
| Точки | 3 | 4 |
Форма в шампионата
| Жрински Мостар | ФК Сараево | |
|
Победи Равни Загуби |
1
0 2 |
4
2 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
1
0 1 |
1
1 1 |
Голове в шампионата
| Жрински Мостар | ФК Сараево | |
|
Вкарани Получени |
5
4 |
15
13 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
5
3 |
5
5 |
Обща статистика за Висша Лига
| Мачове (42) | |
| Победа за домакина | 50% |
| Равен | 29% |
| Победа за госта | 21% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (116) | |
| Средно голове на мач | 2.76 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.71 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.05 |
| Домакинът е отбелязал в | 81% |
| Гостът е отбелязал в | 64% |
| Гол/Гол | 52% |
| Над 1.5 | 74% |
| Над 2.5 | 48% |
| Над 3.5 | 33% |
Жрински Мостар следващи 6 срещи
| 2022-09-07 | Слобода Тузла | - | Жрински Мостар |
| 2022-09-11 | Посуше | - | Жрински Мостар |
| 2022-09-14 | Слога Добой | - | Жрински Мостар |
| 2022-09-18 | Жрински Мостар | - | Игман Кониц |
| 2022-09-30 | Жрински Мостар | - | Слобода Тузла |
| 2022-10-05 | Жрински Мостар | - | Широки Брег |
ФК Сараево следващи 6 срещи
| 2022-09-11 | ФК Сараево | - | Широки Брег |
| 2022-09-19 | Вележ Мостар | - | ФК Сараево |
| 2022-09-30 | Тузла Сити | - | ФК Сараево |
| 2022-10-08 | ФК Сараево | - | Борац Баня Лука |
| 2022-10-14 | Слога Добой | - | ФК Сараево |
| 2022-10-19 | Челик Зеница | - | ФК Сараево |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.60 | 3.60 | 4.60 |
| Вероятност | 24% | 18% | 58% |
| 2 @ 4.60 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.16 | 2.15 |
| Вероятност | 29% | 71% |
| X2 @ 2.15 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.31 | 3.10 | |
| Вероятност | 75% | 25% | |
| Над 1.5 @ 1.31 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.93 | 1.75 | |
| Вероятност | 58% | 42% | |
| Над 2.5 @ 1.93 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.30 | 1.28 | |
| Вероятност | 38% | 62% | |
| Под 3.5 @ 1.28 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.95 | 1.73 | |
| Вероятност | 60% | 40% | |
| Г/Г @ 1.95 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2022-09-04 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
