Втора Лига - Англия
вторник, 09.03.2021
19:00
19:00

Мансфийлд Таун

Челтнъм Таун
3 - 1
(0 - 0, 3 - 1)
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Мансфийлд |
| Гост: | Челтнъм |
| Разстояние: | 149.6 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Фийлд Мил |
| Капацитет: | 10 000 |
| Размер: | 104 x 64 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 19:00 (19:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.00 | 3.25 | 2.45 | X2 | 1.53 | 1.36 | |||
| 25% | 33% | 42% | 1.36 | 37% | 63% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.15 | 1.66 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 69% | 31% | 43% | 57% | 19% | 81% |
Последни 12 директни срещи
| 2021-01-10 | Челтнъм Таун | 1 - 1 | Мансфийлд Таун |
| 2020-10-24 | Челтнъм Таун | 0 - 0 | Мансфийлд Таун |
| 2020-02-22 | Челтнъм Таун | 1 - 0 | Мансфийлд Таун |
| 2019-12-07 | Мансфийлд Таун | 0 - 3 | Челтнъм Таун |
| 2019-03-02 | Мансфийлд Таун | 4 - 2 | Челтнъм Таун |
| 2018-11-03 | Челтнъм Таун | 2 - 2 | Мансфийлд Таун |
| 2018-01-20 | Мансфийлд Таун | 3 - 2 | Челтнъм Таун |
| 2017-09-26 | Челтнъм Таун | 3 - 0 | Мансфийлд Таун |
| 2017-03-04 | Челтнъм Таун | 0 - 0 | Мансфийлд Таун |
| 2016-08-13 | Мансфийлд Таун | 1 - 1 | Челтнъм Таун |
| 2015-03-07 | Челтнъм Таун | 1 - 1 | Мансфийлд Таун |
| 2014-12-13 | Мансфийлд Таун | 1 - 1 | Челтнъм Таун |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 7 | 3 | 9 | 5 | 3 | |
| 17% | 58% | 25% | 75% | 42% | 25% |
Мансфийлд Таун последни 12 срещи
| 2021-03-06 | Бароу | 2 - 0 | Мансфийлд Таун |
| 2021-03-02 | Брадфорд Сити | 1 - 0 | Мансфийлд Таун |
| 2021-02-27 | Мансфийлд Таун | 1 - 0 | Моркамб |
| 2021-02-23 | Харогейт Таун | 1 - 0 | Мансфийлд Таун |
| 2021-02-20 | Мансфийлд Таун | 0 - 3 | Кеймбридж Юн. |
| 2021-02-17 | Мансфийлд Таун | 2 - 3 | Болтън |
| 2021-02-14 | Колчестър | 2 - 2 | Мансфийлд Таун |
| 2021-02-09 | Уолсол | 1 - 1 | Мансфийлд Таун |
| 2021-01-23 | Саутенд | 0 - 1 | Мансфийлд Таун |
| 2021-01-13 | Олдъм | 2 - 3 | Мансфийлд Таун |
| 2021-01-10 | Челтнъм Таун | 1 - 1 | Мансфийлд Таун |
| 2021-01-05 | Мансфийлд Таун | 2 - 1 | Салфорд Сити |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 8 | 5 | 3 | |
| 33% | 25% | 42% | 67% | 42% | 25% |
Челтнъм Таун последни 12 срещи
| 2021-03-06 | Челтнъм Таун | 3 - 2 | Порт Вейл |
| 2021-03-02 | Челтнъм Таун | 1 - 0 | Саутенд |
| 2021-02-27 | Скънторп | 0 - 2 | Челтнъм Таун |
| 2021-02-23 | Кеймбридж Юн. | 0 - 1 | Челтнъм Таун |
| 2021-02-20 | Челтнъм Таун | 0 - 2 | Брадфорд Сити |
| 2021-02-16 | Уолсол | 1 - 2 | Челтнъм Таун |
| 2021-02-09 | Харогейт Таун | 0 - 1 | Челтнъм Таун |
| 2021-01-30 | Форест Грийн Р. | 0 - 0 | Челтнъм Таун |
| 2021-01-26 | Челтнъм Таун | 2 - 0 | Олдъм |
| 2021-01-23 | Челтнъм Таун | 1 - 3 | Манчестър Сити |
| 2021-01-19 | Челтнъм Таун | 1 - 1 | Нюпорт Каунти |
| 2021-01-16 | Болтън | 1 - 1 | Челтнъм Таун |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 8 | 3 | 2 | |
| 58% | 25% | 17% | 67% | 25% | 17% |
Класиране Втора Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Челтнъм Таун | 32 | +16 | 59 |
| 2 | Кеймбридж Юн. | 34 | +19 | 58 |
| 3 | Форест Грийн Р. | 32 | +12 | 57 |
| 4 | Моркамб | 33 | +3 | 55 |
| 5 | Транмиър | 32 | +6 | 54 |
| 6 | Нюпорт Каунти | 32 | +8 | 51 |
| 7 | Болтън | 33 | +1 | 51 |
| 8 | Екзитър | 31 | +18 | 50 |
| 9 | Салфорд Сити | 32 | +15 | 50 |
| 10 | Брадфорд Сити | 31 | +3 | 47 |
| 11 | Харогейт Таун | 33 | -2 | 45 |
| 12 | Кроули Таун | 31 | +2 | 44 |
| 13 | Карлайл | 29 | +5 | 43 |
| 14 | Лейтън Ориент | 32 | -1 | 42 |
| 15 | Стивънидж | 34 | -3 | 41 |
| 16 | Олдъм | 32 | -7 | 39 |
| 17 | Скънторп | 31 | -7 | 39 |
| 18 | Уолсол | 32 | -5 | 38 |
| 19 | Мансфийлд Таун | 32 | -5 | 37 |
| 20 | Колчестър | 32 | -12 | 36 |
| 21 | Порт Вейл | 33 | -6 | 34 |
| 22 | Бароу | 31 | -6 | 29 |
| 23 | Саутенд | 33 | -26 | 29 |
| 24 | Гримсби Таун | 31 | -28 | 24 |
Хронология на изиграните мачове
| Мансфийлд Таун | |
| Челтнъм Таун | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Мансфийлд Таун | Челтнъм Таун |
|---|---|---|---|
| 1 | Челтнъм Таун | - | |
| 2 | Кеймбридж Юн. | 0 - 3 | 0 - 1 |
| 3 | Форест Грийн Р. | 0 - 0 | |
| 4 | Моркамб | 1 - 0 | |
| 5 | Транмиър | 0 - 0 | 0 - 3 |
| 6 | Нюпорт Каунти | ||
| 7 | Болтън | 2 - 3 | 1 - 1 |
| 8 | Екзитър | 1 - 2 | |
| 9 | Салфорд Сити | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 10 | Брадфорд Сити | 1 - 3 | 1 - 2 |
| 11 | Харогейт Таун | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 12 | Кроули Таун | 3 - 3 | |
| 13 | Карлайл | 1 - 2 | |
| 14 | Лейтън Ориент | 0 - 2 | |
| 15 | Стивънидж | 0 - 0 | |
| 16 | Олдъм | 2 - 1 | |
| 17 | Скънторп | 0 - 2 | |
| 18 | Уолсол | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 19 | Мансфийлд Таун | - | |
| 20 | Колчестър | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 21 | Порт Вейл | 4 - 0 | 2 - 1 |
| 22 | Бароу | 2 - 4 | 3 - 0 |
| 23 | Саутенд | 1 - 1 | 0 - 2 |
| 24 | Гримсби Таун |
Класиране в шампионата
| Мансфийлд Таун | Челтнъм Таун | |
| Позиция | 19 | 1 |
| Точки | 37 | 59 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 21 | 1 |
| Точки | 15 | 31 |
Форма в шампионата
| Мансфийлд Таун | Челтнъм Таун | |
|
Победи Равни Загуби |
8
13 11 |
17
8 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
3
6 6 |
9
4 3 |
Голове в шампионата
| Мансфийлд Таун | Челтнъм Таун | |
|
Вкарани Получени |
38
43 |
44
28 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
19
23 |
20
11 |
Обща статистика за Втора Лига
| Мачове (384) | |
| Победа за домакина | 41% |
| Равен | 26% |
| Победа за госта | 33% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (937) | |
| Средно голове на мач | 2.44 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.31 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.13 |
| Домакинът е отбелязал в | 74% |
| Гостът е отбелязал в | 68% |
| Гол/Гол | 50% |
| Над 1.5 | 68% |
| Над 2.5 | 45% |
| Над 3.5 | 22% |
Мансфийлд Таун следващи 6 срещи
| 2021-03-13 | Кроули Таун | - | Мансфийлд Таун |
| 2021-03-16 | Мансфийлд Таун | - | Карлайл |
| 2021-03-20 | Мансфийлд Таун | - | Гримсби Таун |
| 2021-03-23 | Мансфийлд Таун | - | Форест Грийн Р. |
| 2021-03-27 | Транмиър | - | Мансфийлд Таун |
| 2021-04-02 | Мансфийлд Таун | - | Лейтън Ориент |
Челтнъм Таун следващи 6 срещи
| 2021-03-13 | Екзитър | - | Челтнъм Таун |
| 2021-03-16 | Челтнъм Таун | - | Бароу |
| 2021-03-20 | Челтнъм Таун | - | Салфорд Сити |
| 2021-03-27 | Моркамб | - | Челтнъм Таун |
| 2021-04-02 | Челтнъм Таун | - | Транмиър |
| 2021-04-05 | Гримсби Таун | - | Челтнъм Таун |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.00 | 3.25 | 2.45 |
| Вероятност | 25% | 33% | 42% |
| X2 @ 1.36 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.53 | 1.36 |
| Вероятност | 37% | 63% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 3.00 | |
| Вероятност | 69% | 31% | |
| Над 1.5 @ 1.36 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.15 | 1.66 | |
| Вероятност | 43% | 57% | |
| Под 2.5 @ 1.66 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.75 | 1.25 | |
| Вероятност | 19% | 81% | |
| Под 3.5 @ 1.25 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.83 | 1.83 | |
| Вероятност | 51% | 49% | |
| Г/Г @ 1.83 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-03-09 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
