Втора Лига - Англия
събота, 06.02.2021
15:00
15:00

Мансфийлд Таун

Форест Грийн Р.
отложен
| Инфо | |
|---|---|
| Град | |
| Домакин: | Мансфийлд |
| Гост: | Нейлсуорт |
| Разстояние: | 174.4 км |
| Стадион | |
| Стадион: | Фийлд Мил |
| Капацитет: | 10 000 |
| Размер: | 104 x 64 м |
| Снимки: | Гугъл карта |
| Начален час | |
| Час: | 15:00 (15:00 местно време) |
Коефициенти
| 1 | X | 2 | П/К | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.30 | 3.40 | 3.10 | X2 | 1.36 | 1.57 | |||
| 25% | 39% | 36% | 1.57 | 41% | 59% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.05 | 1.75 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 67% | 33% | 43% | 57% | 22% | 78% |
Последни 12 директни срещи
| 2020-11-14 | Форест Грийн Р. | 1 - 2 | Мансфийлд Таун |
| 2020-01-11 | Мансфийлд Таун | 3 - 4 | Форест Грийн Р. |
| 2019-10-19 | Форест Грийн Р. | 2 - 2 | Мансфийлд Таун |
| 2019-02-23 | Мансфийлд Таун | 1 - 0 | Форест Грийн Р. |
| 2019-01-29 | Форест Грийн Р. | 1 - 1 | Мансфийлд Таун |
| 2018-03-24 | Форест Грийн Р. | 2 - 0 | Мансфийлд Таун |
| 2017-08-12 | Мансфийлд Таун | 2 - 0 | Форест Грийн Р. |
| 2013-03-15 | Форест Грийн Р. | 1 - 2 | Мансфийлд Таун |
| 2012-10-13 | Мансфийлд Таун | 1 - 0 | Форест Грийн Р. |
| 2012-01-07 | Мансфийлд Таун | 1 - 0 | Форест Грийн Р. |
| 2011-10-01 | Форест Грийн Р. | 1 - 1 | Мансфийлд Таун |
| 2010-11-13 | Форест Грийн Р. | 2 - 1 | Мансфийлд Таун |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 9 | 5 | 2 | |
| 50% | 25% | 25% | 75% | 42% | 17% |
Мансфийлд Таун последни 12 срещи
| 2021-01-23 | Саутенд | 0 - 1 | Мансфийлд Таун |
| 2021-01-13 | Олдъм | 2 - 3 | Мансфийлд Таун |
| 2021-01-10 | Челтнъм Таун | 1 - 1 | Мансфийлд Таун |
| 2021-01-05 | Мансфийлд Таун | 2 - 1 | Салфорд Сити |
| 2021-01-02 | Мансфийлд Таун | 4 - 0 | Порт Вейл |
| 2020-12-26 | Скънторп | 2 - 3 | Мансфийлд Таун |
| 2020-12-19 | Мансфийлд Таун | 1 - 1 | Саутенд |
| 2020-12-15 | Карлайл | 1 - 0 | Мансфийлд Таун |
| 2020-12-12 | Гримсби Таун | 1 - 1 | Мансфийлд Таун |
| 2020-12-05 | Мансфийлд Таун | 3 - 3 | Кроули Таун |
| 2020-12-02 | Кеймбридж Юн. | 0 - 1 | Мансфийлд Таун |
| 2020-11-29 | Мансфийлд Таун | 1 - 1 | Дагенъм и Ред. |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 5 | 1 | 9 | 5 | 4 | |
| 50% | 42% | 8% | 75% | 42% | 33% |
Форест Грийн Р. последни 12 срещи
| 2021-02-02 | Карлайл | 1 - 2 | Форест Грийн Р. |
| 2021-01-30 | Форест Грийн Р. | 0 - 0 | Челтнъм Таун |
| 2021-01-23 | Лейтън Ориент | 0 - 1 | Форест Грийн Р. |
| 2021-01-19 | Транмиър | 3 - 2 | Форест Грийн Р. |
| 2021-01-16 | Форест Грийн Р. | 1 - 1 | Порт Вейл |
| 2020-12-29 | Форест Грийн Р. | 1 - 2 | Кроули Таун |
| 2020-12-26 | Екзитър | 1 - 1 | Форест Грийн Р. |
| 2020-12-19 | Форест Грийн Р. | 1 - 0 | Карлайл |
| 2020-12-15 | Порт Вейл | 1 - 1 | Форест Грийн Р. |
| 2020-12-12 | Форест Грийн Р. | 2 - 0 | Кеймбридж Юн. |
| 2020-12-08 | Оксфорд Юнайтед | 1 - 1 | Форест Грийн Р. |
| 2020-12-05 | Харогейт Таун | 0 - 1 | Форест Грийн Р. |
| П | Р | З | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 8 | 3 | 1 | |
| 42% | 42% | 17% | 67% | 25% | 8% |
Класиране Втора Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Кеймбридж Юн. | 26 | +17 | 45 |
| 2 | Форест Грийн Р. | 26 | +10 | 45 |
| 3 | Карлайл | 23 | +12 | 42 |
| 4 | Челтнъм Таун | 25 | +11 | 41 |
| 5 | Транмиър | 25 | +2 | 41 |
| 6 | Моркамб | 25 | -1 | 41 |
| 7 | Нюпорт Каунти | 24 | +8 | 40 |
| 8 | Екзитър | 25 | +14 | 39 |
| 9 | Салфорд Сити | 25 | +11 | 38 |
| 10 | Лейтън Ориент | 26 | +5 | 37 |
| 11 | Кроули Таун | 24 | +4 | 35 |
| 12 | Уолсол | 25 | -1 | 35 |
| 13 | Олдъм | 26 | -5 | 34 |
| 14 | Мансфийлд Таун | 24 | +2 | 32 |
| 15 | Порт Вейл | 27 | -1 | 32 |
| 16 | Скънторп | 26 | -6 | 32 |
| 17 | Брадфорд Сити | 24 | -2 | 31 |
| 18 | Колчестър | 25 | -6 | 31 |
| 19 | Болтън | 25 | -7 | 31 |
| 20 | Харогейт Таун | 25 | -4 | 30 |
| 21 | Стивънидж | 25 | -8 | 25 |
| 22 | Бароу | 24 | -3 | 23 |
| 23 | Гримсби Таун | 26 | -25 | 21 |
| 24 | Саутенд | 26 | -27 | 20 |
Хронология на изиграните мачове
| Мансфийлд Таун | |
| Форест Грийн Р. | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове Домакин/Гост
| № | Отбор | Мансфийлд Таун | Форест Грийн Р. |
|---|---|---|---|
| 1 | Кеймбридж Юн. | ||
| 2 | Форест Грийн Р. | - | |
| 3 | Карлайл | 1 - 2 | |
| 4 | Челтнъм Таун | 2 - 1 | |
| 5 | Транмиър | 0 - 0 | 3 - 2 |
| 6 | Моркамб | 1 - 2 | |
| 7 | Нюпорт Каунти | ||
| 8 | Екзитър | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 9 | Салфорд Сити | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 10 | Лейтън Ориент | 0 - 1 | |
| 11 | Кроули Таун | 3 - 3 | |
| 12 | Уолсол | 1 - 1 | |
| 13 | Олдъм | ||
| 14 | Мансфийлд Таун | - | |
| 15 | Порт Вейл | 4 - 0 | 1 - 1 |
| 16 | Скънторп | 1 - 4 | |
| 17 | Брадфорд Сити | 1 - 3 | |
| 18 | Колчестър | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 19 | Болтън | 0 - 1 | |
| 20 | Харогейт Таун | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 21 | Стивънидж | 0 - 0 | |
| 22 | Бароу | 2 - 4 | 2 - 2 |
| 23 | Гримсби Таун | ||
| 24 | Саутенд | 1 - 1 | 0 - 1 |
Класиране в шампионата
| Мансфийлд Таун | Форест Грийн Р. | |
| Позиция | 14 | 2 |
| Точки | 32 | 45 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 22 | 1 |
| Точки | 12 | 25 |
Форма в шампионата
| Мансфийлд Таун | Форест Грийн Р. | |
|
Победи Равни Загуби |
7
11 6 |
12
9 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи Равни Загуби |
2
6 4 |
7
4 3 |
Голове в шампионата
| Мансфийлд Таун | Форест Грийн Р. | |
|
Вкарани Получени |
32
30 |
33
23 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани Получени |
16
17 |
19
13 |
Обща статистика за Втора Лига
| Мачове (301) | |
| Победа за домакина | 41% |
| Равен | 27% |
| Победа за госта | 32% |
| Изиграни мачове | 100% |
| Голове (758) | |
| Средно голове на мач | 2.52 |
| Домакинът е отбелязал средно | 1.36 |
| Гостът е отбелязал средно | 1.16 |
| Домакинът е отбелязал в | 75% |
| Гостът е отбелязал в | 69% |
| Гол/Гол | 52% |
| Над 1.5 | 71% |
| Над 2.5 | 47% |
| Над 3.5 | 22% |
Мансфийлд Таун следващи 6 срещи
| 2021-02-09 | Уолсол | - | Мансфийлд Таун |
| 2021-02-14 | Колчестър | - | Мансфийлд Таун |
| 2021-02-17 | Мансфийлд Таун | - | Болтън |
| 2021-02-20 | Мансфийлд Таун | - | Кеймбридж Юн. |
| 2021-02-23 | Харогейт Таун | - | Мансфийлд Таун |
| 2021-02-27 | Мансфийлд Таун | - | Моркамб |
Форест Грийн Р. следващи 6 срещи
| 2021-02-13 | Форест Грийн Р. | - | Бароу |
| 2021-02-16 | Форест Грийн Р. | - | Олдъм |
| 2021-02-21 | Нюпорт Каунти | - | Форест Грийн Р. |
| 2021-02-24 | Форест Грийн Р. | - | Саутенд |
| 2021-02-27 | Форест Грийн Р. | - | Колчестър |
| 2021-03-02 | Стивънидж | - | Форест Грийн Р. |
Коефициенти и Вероятности
| Стандартно 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.30 | 3.40 | 3.10 |
| Вероятност | 25% | 39% | 36% |
| X2 @ 1.57 | |||
| Двоен Шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефициенти | 1.36 | 1.57 |
| Вероятност | 41% | 59% |
| X2 @ 1.57 | ||
| Под/Над 1.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.33 | 3.25 | |
| Вероятност | 67% | 33% | |
| Над 1.5 @ 1.33 | |||
| Под/Над 2.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 2.05 | 1.75 | |
| Вероятност | 43% | 57% | |
| Под 2.5 @ 1.75 | |||
| Под/Над 3.5 | Над | Под | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 3.75 | 1.25 | |
| Вероятност | 22% | 78% | |
| Под 3.5 @ 1.25 | |||
| Гол/Гол | Г/Г | Без | |
|---|---|---|---|
| Коефициенти | 1.80 | 1.90 | |
| Вероятност | 58% | 42% | |
| Г/Г @ 1.80 | |||
*** Показаните коефициентите са осреднени стойности от няколко различни букмейкъра преди началото на мачовете и са валидни към момента на последното обновяване - 2021-02-06 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
